Лига Португал 2 - Португалия
понеделник, 22.02.2021
16:00
16:00

Бенфика Б

Мафра
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лисабон |
| Гост: | Мафра |
| Разстояние: | 30.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ещадио да Тападиня |
| Капацитет: | 10 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.55 | 2.90 | 2.75 | X2 | 1.36 | 1.44 | |||
| 32% | 25% | 43% | 1.44 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 74% | 26% | 44% | 56% | 30% | 70% |
Последни 6 директни срещи
| 2020-09-27 | Мафра | 2 - 1 | Бенфика Б |
| 2019-12-01 | Бенфика Б | 2 - 2 | Мафра |
| 2019-02-02 | Мафра | 1 - 1 | Бенфика Б |
| 2018-08-26 | Бенфика Б | 1 - 0 | Мафра |
| 2016-03-05 | Мафра | 0 - 0 | Бенфика Б |
| 2015-10-03 | Бенфика Б | 1 - 2 | Мафра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 2 | 4 | 3 | 1 | |
| 17% | 50% | 33% | 67% | 50% | 17% |
Бенфика Б последни 12 срещи
| 2021-02-14 | Шавеш | 0 - 0 | Бенфика Б |
| 2021-02-07 | Бенфика Б | 2 - 0 | Каза Пиа |
| 2021-01-31 | Вилафранкензе | 2 - 2 | Бенфика Б |
| 2021-01-25 | Порто Б | 1 - 1 | Бенфика Б |
| 2021-01-16 | Бенфика Б | 2 - 2 | Акад. Коимбра |
| 2021-01-10 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | Бенфика Б |
| 2021-01-03 | Бенфика Б | 4 - 0 | Оливейрензе |
| 2020-12-27 | Пенафиел | 2 - 0 | Бенфика Б |
| 2020-12-20 | Бенфика Б | 1 - 1 | Визела |
| 2020-12-05 | Фейрензе | 2 - 0 | Бенфика Б |
| 2020-11-30 | Бенфика Б | 1 - 0 | Варзин |
| 2020-11-25 | Кова Да Пиедаде | 2 - 3 | Бенфика Б |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 10 | 4 | 4 | |
| 33% | 50% | 17% | 83% | 33% | 33% |
Мафра последни 12 срещи
| 2021-02-18 | Спортинг Ковиля | 2 - 2 | Мафра |
| 2021-02-14 | Мафра | 1 - 1 | Лейшоес |
| 2021-02-07 | Академико Визеу | 2 - 0 | Мафра |
| 2021-02-02 | Мафра | 1 - 1 | Кова Да Пиедаде |
| 2021-01-24 | Мафра | 1 - 1 | Ещорил Прая |
| 2021-01-17 | Ароука | 0 - 0 | Мафра |
| 2021-01-11 | Акад. Коимбра | 1 - 0 | Мафра |
| 2021-01-03 | Мафра | 1 - 2 | Шавеш |
| 2020-12-20 | Мафра | 2 - 2 | Оливейрензе |
| 2020-12-15 | Сп. Лисабон | 2 - 0 | Мафра |
| 2020-12-08 | Каза Пиа | 2 - 0 | Мафра |
| 2020-11-30 | Мафра | 0 - 1 | Вилафранкензе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 6 | 6 | 9 | 3 | 2 | |
| 0% | 50% | 50% | 75% | 25% | 17% |
Класиране Лига Португал 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ещорил Прая | 21 | +20 | 44 |
| 2 | Акад. Коимбра | 20 | +14 | 42 |
| 3 | Фейрензе | 20 | +13 | 40 |
| 4 | Визела | 21 | +6 | 37 |
| 5 | Ароука | 21 | +6 | 34 |
| 6 | Шавеш | 21 | +4 | 32 |
| 7 | Мафра | 20 | +2 | 27 |
| 8 | Пенафиел | 18 | +1 | 26 |
| 9 | Каза Пиа | 21 | -8 | 26 |
| 10 | Бенфика Б | 20 | +5 | 24 |
| 11 | Лейшоес | 21 | -4 | 23 |
| 12 | Кова Да Пиедаде | 21 | -7 | 22 |
| 13 | Оливейрензе | 19 | -9 | 21 |
| 14 | Спортинг Ковиля | 18 | -1 | 19 |
| 15 | Вилафранкензе | 19 | -6 | 19 |
| 16 | Академико Визеу | 20 | -11 | 19 |
| 17 | Варзин | 20 | -14 | 15 |
| 18 | Порто Б | 21 | -11 | 15 |
Хронология на изиграните мачове
| Бенфика Б | |
| Мафра | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Бенфика Б | Мафра |
|---|---|---|---|
| 1 | Ещорил Прая | 0 - 1 | |
| 2 | Акад. Коимбра | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Фейрензе | 3 - 1 | |
| 4 | Визела | 1 - 1 | |
| 5 | Ароука | 0 - 0 | |
| 6 | Шавеш | 3 - 4 | |
| 7 | Мафра | - | |
| 8 | Пенафиел | 3 - 1 | |
| 9 | Каза Пиа | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Бенфика Б | - | |
| 11 | Лейшоес | 0 - 2 | |
| 12 | Кова Да Пиедаде | 0 - 4 | |
| 13 | Оливейрензе | 4 - 0 | |
| 14 | Спортинг Ковиля | 2 - 2 | |
| 15 | Вилафранкензе | 3 - 2 | |
| 16 | Академико Визеу | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 17 | Варзин | 1 - 0 | |
| 18 | Порто Б | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Бенфика Б | Мафра | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 24 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 9 |
| Точки | 14 | 11 |
Форма в шампионата
| Бенфика Б | Мафра | |
|
Победи Равни Загуби |
6
6 8 |
7
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 3 |
3
2 5 |
Голове в шампионата
| Бенфика Б | Мафра | |
|
Вкарани Получени |
32
27 |
26
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
11 |
12
14 |
Обща статистика за Лига Португал 2
| Мачове (181) | |
| Победа за домакина | 36% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (425) | |
| Средно голове на мач | 2.35 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.19 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.15 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 69% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 23% |
Бенфика Б следващи 6 срещи
| 2021-02-28 | Ещорил Прая | - | Бенфика Б |
| 2021-03-08 | Бенфика Б | - | Ароука |
| 2021-03-13 | Академико Визеу | - | Бенфика Б |
| 2021-03-21 | Бенфика Б | - | Лейшоес |
| 2021-03-28 | Бенфика Б | - | Кова Да Пиедаде |
| 2021-04-02 | Варзин | - | Бенфика Б |
Мафра следващи 6 срещи
| 2021-02-28 | Мафра | - | Пенафиел |
| 2021-03-06 | Визела | - | Мафра |
| 2021-03-15 | Мафра | - | Фейрензе |
| 2021-03-20 | Варзин | - | Мафра |
| 2021-03-29 | Мафра | - | Порто Б |
| 2021-04-04 | Вилафранкензе | - | Мафра |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.55 | 2.90 | 2.75 |
| Вероятност | 32% | 25% | 43% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.44 |
| Вероятност | 42% | 58% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.07 | 1.72 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.72 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-22 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
