Приятелски срещи - Клубни
неделя, 11.12.2022
17:00
Бенфика
(Португалия)
Севиля
(Испания)
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Лисабон (Пор) |
| Гост: |
Севиля (Исп) |
| Разстояние: |
313.7 км |
| Треньор |
| Гост: |
Луис Гарсия Пласа (Исп) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.58 |
3.60 |
4.75 |
1 |
|
|
|
1.16 |
2.20 |
| 42% |
35% |
23% |
1.58 |
|
|
|
79% |
21% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.20 |
|
|
|
1.90 |
1.78 |
|
|
|
3.30 |
1.29 |
| 70% |
30% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
25% |
75% |
Последни 2 директни срещи
|
2018-07-21 |
Севиля
|
0 - 1 |
Бенфика
|
|
2014-05-14 |
Севиля
|
0 - 0 |
Бенфика
|
Бенфика последни 12 срещи
|
2022-11-26 |
Бенфика
|
2 - 0 |
Пенафиел
|
|
2022-11-20 |
Ещрела Амадора
|
2 - 3 |
Бенфика
|
|
2022-11-13 |
Бенфика
|
3 - 1 |
Жил Висенте
|
|
2022-11-09 |
Ещорил Прая
|
0 - 1 |
Бенфика
|
|
2022-11-06 |
Ещорил Прая
|
1 - 5 |
Бенфика
|
|
2022-11-02 |
Макаби Хайфа
|
1 - 6 |
Бенфика
|
|
2022-10-29 |
Бенфика
|
5 - 0 |
Шавеш
|
|
2022-10-25 |
Бенфика
|
4 - 3 |
Ювентус
|
|
2022-10-21 |
Порто
|
0 - 1 |
Бенфика
|
|
2022-10-11 |
Пари Сен Жермен
|
1 - 1 |
Бенфика
|
|
2022-10-08 |
Бенфика
|
4 - 2 |
Рио Аве
|
|
2022-10-05 |
Бенфика
|
1 - 1 |
Пари Сен Жермен
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
2 |
0 |
|
10 |
7 |
7 |
| 83% |
17% |
0% |
|
83% |
58% |
58% |
Севиля последни 12 срещи
|
2022-12-07 |
Севиля
|
1 - 1 |
Монако
|
|
2022-11-09 |
Севиля
|
1 - 2 |
Реал Сосиедад
|
|
2022-11-06 |
Бетис
|
1 - 1 |
Севиля
|
|
2022-11-02 |
Манчестър Сити
|
3 - 1 |
Севиля
|
|
2022-10-29 |
Севиля
|
0 - 1 |
Райо Валекано
|
|
2022-10-25 |
Севиля
|
3 - 0 |
Копенхаген
|
|
2022-10-22 |
Реал Мадрид
|
3 - 1 |
Севиля
|
|
2022-10-18 |
Севиля
|
1 - 1 |
Валенсия
|
|
2022-10-15 |
Майорка
|
0 - 1 |
Севиля
|
|
2022-10-11 |
Б. Дортмунд
|
1 - 1 |
Севиля
|
|
2022-10-08 |
Севиля
|
1 - 1 |
Атлетик Билбао
|
|
2022-10-05 |
Севиля
|
1 - 4 |
Б. Дортмунд
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
10 |
5 |
3 |
| 17% |
42% |
42% |
|
83% |
42% |
25% |
Бенфика следващи 6 срещи
|
2022-12-17 |
Морейрензе
|
- |
Бенфика
|
|
2022-12-30 |
Спортинг Брага
|
- |
Бенфика
|
|
2023-01-06 |
Бенфика
|
- |
Портимонензе
|
|
2023-01-10 |
Варзин
|
- |
Бенфика
|
|
2023-01-15 |
Бенфика
|
- |
Сп. Лисабон
|
|
2023-01-21 |
Санта Клара
|
- |
Бенфика
|
Севиля следващи 6 срещи
|
2022-12-15 |
Севиля
|
- |
Волендам
|
|
2022-12-30 |
Селта Виго
|
- |
Севиля
|
|
2023-01-04 |
Линарес
|
- |
Севиля
|
|
2023-01-08 |
Севиля
|
- |
Хетафе
|
|
2023-01-14 |
Жирона
|
- |
Севиля
|
|
2023-01-17 |
Алавес
|
- |
Севиля
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.58 |
3.60 |
4.75 |
| Вероятност |
42% |
35% |
23% |
|
1 @ 1.58 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.16 |
2.20 |
| Вероятност |
79% |
21% |
|
1X @ 1.16 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.30 |
3.20 |
| Вероятност |
|
70% |
30% |
|
Над 1.5 @ 1.30 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.90 |
1.78 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Под 2.5 @ 1.78 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.30 |
1.29 |
| Вероятност |
|
25% |
75% |
|
Под 3.5 @ 1.29 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.95 |
1.73 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Без @ 1.73 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-11 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!