Купа Дюран - Индия
неделя, 18.09.2022
13:30
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Бенгалуру |
| Гост: |
Мумбай |
| Разстояние: |
844.6 км |
| Начален час |
| Час: |
13:30 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.50 |
3.50 |
2.41 |
12 |
|
|
|
1.47 |
1.43 |
| 34% |
31% |
35% |
1.23 |
|
|
|
48% |
52% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| - | - | |
|
|
1.62 |
2.24 |
|
|
|
2.47 |
1.48 |
| 52% |
48% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
52% |
48% |
Последни 10 директни срещи
|
2022-01-10 |
Мумбай Сити
|
0 - 3 |
Бенгалуру
|
|
2021-12-04 |
Бенгалуру
|
1 - 3 |
Мумбай Сити
|
|
2021-02-15 |
Мумбай Сити
|
2 - 4 |
Бенгалуру
|
|
2021-01-05 |
Бенгалуру
|
1 - 3 |
Мумбай Сити
|
|
2020-01-17 |
Мумбай Сити
|
2 - 0 |
Бенгалуру
|
|
2019-12-15 |
Бенгалуру
|
2 - 3 |
Мумбай Сити
|
|
2019-01-27 |
Мумбай Сити
|
1 - 0 |
Бенгалуру
|
|
2018-12-09 |
Бенгалуру
|
1 - 1 |
Мумбай Сити
|
|
2018-01-18 |
Мумбай Сити
|
1 - 3 |
Бенгалуру
|
|
2017-11-19 |
Бенгалуру
|
2 - 0 |
Мумбай Сити
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
5 |
|
9 |
6 |
5 |
| 40% |
10% |
50% |
|
90% |
60% |
50% |
Бенгалуру последни 12 срещи
|
2022-09-15 |
Бенгалуру
|
1 - 0 |
Спортинг Делхи
|
|
2022-09-10 |
Одиша
|
0 - 0 |
Бенгалуру
|
|
2022-09-02 |
Мохамедан
|
1 - 1 |
Бенгалуру
|
|
2022-08-30 |
Бенгалуру
|
2 - 2 |
Гоа
|
|
2022-08-17 |
Джамшедпур
|
1 - 2 |
Бенгалуру
|
|
2022-03-05 |
Ийст Бенгал
|
0 - 1 |
Бенгалуру
|
|
2022-02-27 |
Мохун Баган
|
2 - 0 |
Бенгалуру
|
|
2022-02-21 |
Бенгалуру
|
2 - 1 |
Одиша
|
|
2022-02-18 |
НортИйст Юн.
|
2 - 1 |
Бенгалуру
|
|
2022-02-11 |
Бенгалуру
|
1 - 2 |
Спортинг Делхи
|
|
2022-02-05 |
Бенгалуру
|
3 - 1 |
Джамшедпур
|
|
2022-01-30 |
Керала Бластърс
|
0 - 1 |
Бенгалуру
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
8 |
6 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
67% |
50% |
17% |
Мумбай Сити последни 12 срещи
|
2022-09-14 |
Мохамедан
|
0 - 1 |
Мумбай Сити
|
|
2022-09-11 |
Мумбай Сити
|
2 - 2 |
Ченайин
|
|
2022-09-03 |
Ийст Бенгал
|
4 - 3 |
Мумбай Сити
|
|
2022-08-29 |
Мумбай Сити
|
5 - 1 |
Раджастан Юн.
|
|
2022-08-24 |
Мохун Баган
|
1 - 1 |
Мумбай Сити
|
|
2022-04-26 |
Мумбай Сити
|
1 - 0 |
Ал Кува
|
|
2022-04-22 |
Ал Шабаб Рияд
|
6 - 0 |
Мумбай Сити
|
|
2022-04-18 |
Мумбай Сити
|
0 - 0 |
Ал Джазира
|
|
2022-04-14 |
Ал Джазира
|
1 - 0 |
Мумбай Сити
|
|
2022-04-11 |
Ал Кува
|
1 - 2 |
Мумбай Сити
|
|
2022-04-08 |
Мумбай Сити
|
0 - 3 |
Ал Шабаб Рияд
|
|
2022-03-05 |
Спортинг Делхи
|
2 - 1 |
Мумбай Сити
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
7 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
58% |
33% |
Бенгалуру следващи 6 срещи
|
2022-10-08 |
Бенгалуру
|
- |
НортИйст Юн.
|
|
2022-10-14 |
Ченайин
|
- |
Бенгалуру
|
|
2022-10-22 |
Спортинг Делхи
|
- |
Бенгалуру
|
|
2022-10-27 |
Одиша
|
- |
Бенгалуру
|
|
2022-11-11 |
Бенгалуру
|
- |
Ийст Бенгал
|
|
2022-11-17 |
Мумбай Сити
|
- |
Бенгалуру
|
Мумбай Сити следващи 6 срещи
|
2022-10-09 |
Спортинг Делхи
|
- |
Мумбай Сити
|
|
2022-10-15 |
Мумбай Сити
|
- |
Одиша
|
|
2022-10-22 |
Мумбай Сити
|
- |
Джамшедпур
|
|
2022-10-28 |
Керала Бластърс
|
- |
Мумбай Сити
|
|
2022-11-06 |
Мумбай Сити
|
- |
Мохун Баган
|
|
2022-11-12 |
Ченайин
|
- |
Мумбай Сити
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.50 |
3.50 |
2.41 |
| Вероятност |
34% |
31% |
35% |
|
12 @ 1.23 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.47 |
1.43 |
| Вероятност |
48% |
52% |
|
X2 @ 1.43 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
- | - |
| Вероятност |
|
52% |
48% |
|
Над 1.5 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.62 |
2.24 |
| Вероятност |
|
58% |
42% |
|
Над 2.5 @ 1.62 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.47 |
1.48 |
| Вероятност |
|
52% |
48% |
|
Над 3.5 @ 2.47 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
- | - |
| Вероятност |
|
52% |
48% |
|
Г/Г |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-18 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!