Примера - Боливия
понеделник, 05.09.2022
00:30
00:30

Блуминг

Насионал Потоси
4 - 0
(1 - 0, 3 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Санта Крус де ла Сиера |
| Гост: | Потоси |
| Разстояние: | 336.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Рамон Тауичи Агилера |
| Капацитет: | 33 000 |
| Размер: | 104 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 00:30 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 4.20 | 4.50 | 2 | 1.18 | 2.10 | |||
| 23% | 21% | 56% | 4.50 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 78% | 22% | 70% | 30% | 43% | 57% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-06-03 | Блуминг | 2 - 0 | Насионал Потоси |
| 2022-05-28 | Насионал Потоси | 3 - 1 | Блуминг |
| 2021-10-24 | Насионал Потоси | 4 - 0 | Блуминг |
| 2021-07-13 | Блуминг | 2 - 1 | Насионал Потоси |
| 2020-12-21 | Насионал Потоси | 1 - 0 | Блуминг |
| 2020-02-28 | Блуминг | 2 - 1 | Насионал Потоси |
| 2019-10-06 | Блуминг | 4 - 0 | Насионал Потоси |
| 2019-08-14 | Насионал Потоси | 5 - 0 | Блуминг |
| 2019-04-08 | Блуминг | 0 - 1 | Насионал Потоси |
| 2019-02-01 | Насионал Потоси | 2 - 0 | Блуминг |
| 2018-12-11 | Блуминг | 3 - 1 | Насионал Потоси |
| 2018-09-16 | Насионал Потоси | 0 - 0 | Блуминг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 7 | 5 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 58% | 42% |
Блуминг последни 12 срещи
| 2022-09-01 | Аурора Кочабамба | 1 - 0 | Блуминг |
| 2022-08-28 | Блуминг | 1 - 1 | Унив. Сукре |
| 2022-08-25 | Стронгест | 3 - 1 | Блуминг |
| 2022-08-21 | Блуминг | 1 - 3 | Гуабира Монтеро |
| 2022-08-15 | Олуейс Реди | 5 - 0 | Блуминг |
| 2022-08-10 | Палмафлор | 2 - 1 | Блуминг |
| 2022-08-07 | Блуминг | 1 - 0 | Реал Томаяпо |
| 2022-08-03 | Унив. Винто | 2 - 2 | Блуминг |
| 2022-08-01 | Роял Пари | 3 - 1 | Блуминг |
| 2022-07-29 | Блуминг | 0 - 1 | Х. Вилстерман |
| 2022-07-18 | Блуминг | 2 - 2 | Ориенте Петр. |
| 2022-07-10 | Инд. Петролеро | 3 - 0 | Блуминг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 9 | 8 | 6 | |
| 8% | 25% | 67% | 75% | 67% | 50% |
Насионал Потоси последни 12 срещи
| 2022-09-01 | Насионал Потоси | 2 - 1 | Реал Томаяпо |
| 2022-08-29 | Ориенте Петр. | 4 - 0 | Насионал Потоси |
| 2022-08-26 | Насионал Потоси | 3 - 2 | Инд. Петролеро |
| 2022-08-19 | Унив. Винто | 3 - 1 | Насионал Потоси |
| 2022-08-14 | Насионал Потоси | 1 - 0 | Х. Вилстерман |
| 2022-08-12 | Унив. Сукре | 0 - 1 | Насионал Потоси |
| 2022-08-07 | Насионал Потоси | 2 - 1 | Боливар Ла Пас |
| 2022-08-01 | Палмафлор | 0 - 1 | Насионал Потоси |
| 2022-07-26 | Насионал Потоси | 3 - 1 | Реал Санта Крус |
| 2022-07-23 | Гуабира Монтеро | 2 - 1 | Насионал Потоси |
| 2022-07-16 | Роял Пари | 2 - 2 | Насионал Потоси |
| 2022-07-10 | Насионал Потоси | 1 - 5 | Стронгест |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 9 | 9 | 6 | |
| 58% | 8% | 33% | 75% | 75% | 50% |
Класиране Примера
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Стронгест | 15 | +24 | 35 |
| 2 | Олуейс Реди | 13 | +27 | 32 |
| 3 | Боливар Ла Пас | 14 | +15 | 31 |
| 4 | Гуабира Монтеро | 15 | +3 | 26 |
| 5 | Насионал Потоси | 14 | -2 | 25 |
| 6 | Ориенте Петр. | 14 | +7 | 21 |
| 7 | Аурора Кочабамба | 14 | -6 | 21 |
| 8 | Палмафлор | 15 | -1 | 18 |
| 9 | Х. Вилстерман | 14 | -3 | 17 |
| 10 | Инд. Петролеро | 15 | 0 | 16 |
| 11 | Реал Томаяпо | 15 | -5 | 16 |
| 12 | Реал Санта Крус | 15 | -12 | 15 |
| 13 | Унив. Сукре | 15 | -18 | 15 |
| 14 | Роял Пари | 13 | -5 | 14 |
| 15 | Блуминг | 14 | -11 | 12 |
| 16 | Унив. Винто | 15 | -13 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| Блуминг | |
| Насионал Потоси | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Блуминг | Насионал Потоси |
|---|---|---|---|
| 1 | Стронгест | ||
| 2 | Олуейс Реди | 2 - 1 | |
| 3 | Боливар Ла Пас | 2 - 1 | |
| 4 | Гуабира Монтеро | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 5 | Насионал Потоси | - | |
| 6 | Ориенте Петр. | 2 - 2 | 4 - 0 |
| 7 | Аурора Кочабамба | ||
| 8 | Палмафлор | 0 - 1 | |
| 9 | Х. Вилстерман | 0 - 1 | |
| 10 | Инд. Петролеро | ||
| 11 | Реал Томаяпо | 1 - 0 | |
| 12 | Реал Санта Крус | 5 - 1 | |
| 13 | Унив. Сукре | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 14 | Роял Пари | 2 - 2 | |
| 15 | Блуминг | - | |
| 16 | Унив. Винто | 3 - 1 |
Класиране в шампионата
| Блуминг | Насионал Потоси | |
| Позиция | 15 | 5 |
| Точки | 12 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 6 |
| Точки | 11 | 7 |
Форма в шампионата
| Блуминг | Насионал Потоси | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 8 |
8
1 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 2 |
2
1 4 |
Голове в шампионата
| Блуминг | Насионал Потоси | |
|
Вкарани Получени |
17
28 |
22
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
12
9 |
7
13 |
Обща статистика за Примера
| Мачове (115) | |
| Победа за домакина | 58% |
| Равен | 18% |
| Победа за госта | 23% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (331) | |
| Средно голове на мач | 2.88 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.83 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.05 |
| Домакинът е отбелязал в | 83% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 62% |
| Над 3.5 | 30% |
Блуминг следващи 6 срещи
| 2022-09-08 | Боливар Ла Пас | - | Блуминг |
| 2022-09-10 | Реал Санта Крус | - | Блуминг |
| 2022-09-18 | Блуминг | - | Инд. Петролеро |
| 2022-10-03 | Ориенте Петр. | - | Блуминг |
| 2022-10-06 | Блуминг | - | Унив. Винто |
| 2022-10-10 | Х. Вилстерман | - | Блуминг |
Насионал Потоси следващи 6 срещи
| 2022-09-10 | Аурора Кочабамба | - | Насионал Потоси |
| 2022-09-13 | Насионал Потоси | - | Олуейс Реди |
| 2022-09-17 | Стронгест | - | Насионал Потоси |
| 2022-10-01 | Насионал Потоси | - | Роял Пари |
| 2022-10-04 | Насионал Потоси | - | Гуабира Монтеро |
| 2022-10-08 | Реал Санта Крус | - | Насионал Потоси |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 4.20 | 4.50 |
| Вероятност | 23% | 21% | 56% |
| 2 @ 4.50 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 2.10 |
| Вероятност | 29% | 71% |
| X2 @ 2.10 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 5.00 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.16 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.35 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.53 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 3.5 @ 1.53 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Г/Г @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-04 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
