Висша Дивизия - Ирландия
петък, 18.06.2021
19:45
19:45

Бохемианс

Дрогеда Юнайтед
5 - 0
(2 - 0, 3 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Дъблин |
| Гост: | Дрогеда |
| Разстояние: | 43.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Дейлимаунт Парк |
| Капацитет: | 4 300 |
| Размер: | 114 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:45 (19:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.75 | 4.75 | 1X | 1.18 | 2.10 | |||
| 44% | 18% | 38% | 1.18 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 76% | 24% | 51% | 49% | 23% | 77% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-05-03 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 1 | Бохемианс |
| 2020-01-28 | Дрогеда Юнайтед | 2 - 4 | Бохемианс |
| 2017-09-15 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 4 | Бохемианс |
| 2017-06-02 | Бохемианс | 0 - 0 | Дрогеда Юнайтед |
| 2017-03-25 | Дрогеда Юнайтед | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2015-09-25 | Дрогеда Юнайтед | 2 - 2 | Бохемианс |
| 2015-06-26 | Бохемианс | 0 - 1 | Дрогеда Юнайтед |
| 2015-04-03 | Дрогеда Юнайтед | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2014-08-15 | Бохемианс | 2 - 1 | Дрогеда Юнайтед |
| 2014-05-16 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 0 | Бохемианс |
| 2014-03-14 | Бохемианс | 2 - 2 | Дрогеда Юнайтед |
| 2013-10-25 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 0 | Бохемианс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 5 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 42% | 33% |
Бохемианс последни 12 срещи
| 2021-06-11 | Дери Сити | 1 - 1 | Бохемианс |
| 2021-05-29 | Бохемианс | 3 - 0 | Уотърфорд |
| 2021-05-24 | Бохемианс | 5 - 1 | Дъндолк |
| 2021-05-21 | Сейнт Патрикс | 2 - 1 | Бохемианс |
| 2021-05-15 | Лонгфорд Таун | 0 - 2 | Бохемианс |
| 2021-05-08 | Бохемианс | 4 - 0 | Фин Харпс |
| 2021-05-03 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 1 | Бохемианс |
| 2021-04-30 | Бохемианс | 1 - 2 | Дери Сити |
| 2021-04-23 | Шамрок Роувърс | 2 - 1 | Бохемианс |
| 2021-04-20 | Бохемианс | 1 - 3 | Слиго Роувърс |
| 2021-04-16 | Уотърфорд | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2021-04-09 | Дъндолк | 0 - 1 | Бохемианс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 58% | 25% |
Дрогеда Юнайтед последни 12 срещи
| 2021-06-12 | Слиго Роувърс | 1 - 2 | Дрогеда Юнайтед |
| 2021-05-28 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 2 | Дери Сити |
| 2021-05-24 | Дрогеда Юнайтед | 4 - 1 | Лонгфорд Таун |
| 2021-05-21 | Фин Харпс | 0 - 1 | Дрогеда Юнайтед |
| 2021-05-14 | Дрогеда Юнайтед | 3 - 1 | Сейнт Патрикс |
| 2021-05-08 | Уотърфорд | 0 - 7 | Дрогеда Юнайтед |
| 2021-05-03 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 1 | Бохемианс |
| 2021-04-30 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 1 | Слиго Роувърс |
| 2021-04-24 | Дъндолк | 2 - 1 | Дрогеда Юнайтед |
| 2021-04-20 | Дрогеда Юнайтед | 0 - 1 | Шамрок Роувърс |
| 2021-04-16 | Дери Сити | 1 - 1 | Дрогеда Юнайтед |
| 2021-04-10 | Лонгфорд Таун | 0 - 4 | Дрогеда Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 33% |
Класиране Висша Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шамрок Роувърс | 15 | +11 | 31 |
| 2 | Слиго Роувърс | 15 | +11 | 31 |
| 3 | Сейнт Патрикс | 15 | +8 | 28 |
| 4 | Дрогеда Юнайтед | 15 | +15 | 25 |
| 5 | Бохемианс | 15 | +8 | 21 |
| 6 | Фин Харпс | 15 | -6 | 19 |
| 7 | Дери Сити | 15 | -4 | 18 |
| 8 | Дъндолк | 15 | -3 | 17 |
| 9 | Уотърфорд | 15 | -22 | 9 |
| 10 | Лонгфорд Таун | 15 | -18 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| Бохемианс | |
| Дрогеда Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Бохемианс | Дрогеда Юнайтед |
|---|---|---|---|
| 1 | Шамрок Роувърс | ||
| 2 | Слиго Роувърс | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 3 | Сейнт Патрикс | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Дрогеда Юнайтед | - | |
| 5 | Бохемианс | - | |
| 6 | Фин Харпс | 4 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Дери Сити | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Дъндолк | 5 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Уотърфорд | 3 - 0 | 0 - 7 |
| 10 | Лонгфорд Таун | 2 - 2 | 0 - 4 |
Класиране в шампионата
| Бохемианс | Дрогеда Юнайтед | |
| Позиция | 5 | 4 |
| Точки | 21 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 3 |
| Точки | 10 | 13 |
Форма в шампионата
| Бохемианс | Дрогеда Юнайтед | |
|
Победи Равни Загуби |
6
3 6 |
7
4 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 3 |
4
1 2 |
Голове в шампионата
| Бохемианс | Дрогеда Юнайтед | |
|
Вкарани Получени |
24
16 |
29
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
9 |
17
6 |
Обща статистика за Висша Дивизия
| Мачове (75) | |
| Победа за домакина | 32% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 43% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (185) | |
| Средно голове на мач | 2.47 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.19 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.28 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 81% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 16% |
Бохемианс следващи 6 срещи
| 2021-06-21 | Бохемианс | - | Шамрок Роувърс |
| 2021-06-26 | Слиго Роувърс | - | Бохемианс |
| 2021-07-02 | Бохемианс | - | Сейнт Патрикс |
| 2021-07-08 | Стярнан | - | Бохемианс |
| 2021-07-15 | Бохемианс | - | Стярнан |
| 2021-07-18 | Бохемианс | - | Лонгфорд Таун |
Дрогеда Юнайтед следващи 6 срещи
| 2021-06-21 | Дрогеда Юнайтед | - | Дъндолк |
| 2021-06-25 | Шамрок Роувърс | - | Дрогеда Юнайтед |
| 2021-07-02 | Дрогеда Юнайтед | - | Фин Харпс |
| 2021-07-10 | Лонгфорд Таун | - | Дрогеда Юнайтед |
| 2021-07-16 | Сейнт Патрикс | - | Дрогеда Юнайтед |
| 2021-07-24 | Дрогеда Юнайтед | - | Дери Сити |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 3.75 | 4.75 |
| Вероятност | 44% | 18% | 38% |
| 1X @ 1.18 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 2.10 |
| Вероятност | 53% | 47% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 76% | 24% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.70 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Над 2.5 @ 2.10 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.70 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 2.05 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-06-18 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
