Висша Дивизия - Ирландия
петък, 07.10.2022
19:45
19:45

Бохемианс

Дрогеда Юнайтед
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Дъблин |
| Гост: | Дрогеда |
| Разстояние: | 43.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Дейлимаунт Парк |
| Капацитет: | 4 300 |
| Размер: | 114 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:45 (19:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.80 | 4.20 | 1X | 1.22 | 2.10 | |||
| 44% | 30% | 26% | 1.22 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.90 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 41% | 59% | 24% | 76% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-07-15 | Дрогеда Юнайтед | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2022-05-27 | Бохемианс | 1 - 1 | Дрогеда Юнайтед |
| 2022-04-08 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 1 | Бохемианс |
| 2021-11-07 | Бохемианс | 2 - 1 | Дрогеда Юнайтед |
| 2021-09-10 | Дрогеда Юнайтед | 3 - 2 | Бохемианс |
| 2021-06-18 | Бохемианс | 5 - 0 | Дрогеда Юнайтед |
| 2021-05-03 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 1 | Бохемианс |
| 2020-01-28 | Дрогеда Юнайтед | 2 - 4 | Бохемианс |
| 2017-09-15 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 4 | Бохемианс |
| 2017-06-02 | Бохемианс | 0 - 0 | Дрогеда Юнайтед |
| 2017-03-25 | Дрогеда Юнайтед | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2015-09-25 | Дрогеда Юнайтед | 2 - 2 | Бохемианс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 9 | 6 | 5 | |
| 50% | 42% | 8% | 75% | 50% | 42% |
Бохемианс последни 12 срещи
| 2022-09-30 | Бохемианс | 1 - 0 | УК Дъблин |
| 2022-09-24 | Фин Харпс | 0 - 2 | Бохемианс |
| 2022-09-18 | Шелбърн | 3 - 0 | Бохемианс |
| 2022-09-09 | Дери Сити | 1 - 0 | Бохемианс |
| 2022-09-02 | Бохемианс | 1 - 0 | Шамрок Роувърс |
| 2022-08-29 | Бохемианс | 1 - 3 | Сейнт Патрикс |
| 2022-08-19 | Шелбърн | 1 - 1 | Бохемианс |
| 2022-08-12 | Бохемианс | 0 - 1 | Дъндолк |
| 2022-08-07 | Слиго Роувърс | 2 - 1 | Бохемианс |
| 2022-07-29 | Фин Харпс | 1 - 3 | Бохемианс |
| 2022-07-15 | Дрогеда Юнайтед | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2022-07-07 | УК Дъблин | 1 - 3 | Бохемианс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 7 | 5 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 58% | 42% | 25% |
Дрогеда Юнайтед последни 12 срещи
| 2022-09-30 | Дъндолк | 2 - 0 | Дрогеда Юнайтед |
| 2022-09-09 | Дрогеда Юнайтед | 0 - 2 | Сейнт Патрикс |
| 2022-09-03 | Слиго Роувърс | 2 - 0 | Дрогеда Юнайтед |
| 2022-08-28 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 1 | Шамрок Роувърс |
| 2022-08-19 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 1 | Дери Сити |
| 2022-08-12 | Дрогеда Юнайтед | 3 - 1 | Шелбърн |
| 2022-08-05 | Фин Харпс | 3 - 0 | Дрогеда Юнайтед |
| 2022-08-01 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 1 | УК Дъблин |
| 2022-07-29 | Дрогеда Юнайтед | 5 - 1 | Атлон Таун |
| 2022-07-23 | Шамрок Роувърс | 1 - 1 | Дрогеда Юнайтед |
| 2022-07-15 | Дрогеда Юнайтед | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2022-07-08 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 0 | Дъндолк |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 3 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 25% | 17% |
Класиране Висша Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шамрок Роувърс | 31 | +32 | 66 |
| 2 | Дери Сити | 31 | +25 | 61 |
| 3 | Дъндолк | 31 | +21 | 56 |
| 4 | Сейнт Патрикс | 31 | +17 | 52 |
| 5 | Бохемианс | 31 | +1 | 42 |
| 6 | Слиго Роувърс | 31 | +2 | 41 |
| 7 | Шелбърн | 31 | -10 | 36 |
| 8 | Дрогеда Юнайтед | 31 | -20 | 31 |
| 9 | Фин Харпс | 31 | -30 | 19 |
| 10 | УК Дъблин | 31 | -38 | 19 |
Хронология на изиграните мачове
| Бохемианс | |
| Дрогеда Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Бохемианс | Дрогеда Юнайтед |
|---|---|---|---|
| 1 | Шамрок Роувърс | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 2 | Дери Сити | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 3 | Дъндолк | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Сейнт Патрикс | 1 - 3 | 3 - 0 |
| 5 | Бохемианс | - | 1 - 1 |
| 6 | Слиго Роувърс | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Шелбърн | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 1 | - |
| 9 | Фин Харпс | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 10 | УК Дъблин | 1 - 0 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Бохемианс | Дрогеда Юнайтед | |
| Позиция | 5 | 8 |
| Точки | 42 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 8 |
| Точки | 22 | 8 |
Форма в шампионата
| Бохемианс | Дрогеда Юнайтед | |
|
Победи Равни Загуби |
11
9 11 |
7
10 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
4 5 |
1
5 9 |
Голове в шампионата
| Бохемианс | Дрогеда Юнайтед | |
|
Вкарани Получени |
38
37 |
29
49 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
20
19 |
12
29 |
Обща статистика за Висша Дивизия
| Мачове (155) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (378) | |
| Средно голове на мач | 2.44 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.34 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.10 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 22% |
Бохемианс следващи 6 срещи
| 2022-10-14 | Сейнт Патрикс | - | Бохемианс |
| 2022-10-21 | Бохемианс | - | Фин Харпс |
| 2022-10-28 | Дъндолк | - | Бохемианс |
| 2022-11-06 | Бохемианс | - | Слиго Роувърс |
| 2023-02-10 | Уексфорд | - | Бохемианс |
| 2023-02-11 | Бохемианс | - | Лонгфорд Таун |
Дрогеда Юнайтед следващи 6 срещи
| 2022-10-16 | Дрогеда Юнайтед | - | Шамрок Роувърс |
| 2022-10-21 | УК Дъблин | - | Дрогеда Юнайтед |
| 2022-10-28 | Шелбърн | - | Дрогеда Юнайтед |
| 2022-11-06 | Дрогеда Юнайтед | - | Фин Харпс |
| 2023-01-28 | Шелбърн | - | Дрогеда Юнайтед |
| 2023-02-03 | Дрогеда Юнайтед | - | Дъндолк |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 3.80 | 4.20 |
| Вероятност | 44% | 30% | 26% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 2.10 |
| Вероятност | 62% | 38% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.95 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Под 2.5 @ 1.95 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-07 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
