Висша Дивизия - Ирландия
събота, 27.03.2021
16:00
16:00

Бохемианс

Лонгфорд Таун
2 - 2
(2 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Дъблин |
| Гост: | Лонгфорд |
| Разстояние: | 111.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Дейлимаунт Парк |
| Капацитет: | 4 300 |
| Размер: | 114 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 3.80 | 5.50 | 1 | 1.12 | 2.25 | |||
| 43% | 34% | 23% | 1.53 | 79% | 21% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 57% | 43% | 9% | 91% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-01-21 | Бохемианс | 2 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2019-08-23 | Бохемианс | 0 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2019-01-29 | Бохемианс | 4 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2016-09-23 | Бохемианс | 1 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2016-07-02 | Лонгфорд Таун | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2016-04-01 | Бохемианс | 2 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2016-03-22 | Бохемианс | 3 - 1 | Лонгфорд Таун |
| 2015-09-18 | Бохемианс | 1 - 1 | Лонгфорд Таун |
| 2015-07-04 | Лонгфорд Таун | 2 - 1 | Бохемианс |
| 2015-04-10 | Бохемианс | 2 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2015-04-07 | Бохемианс | 3 - 1 | Лонгфорд Таун |
| 2014-05-26 | Лонгфорд Таун | 0 - 2 | Бохемианс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 9 | 4 | 3 | |
| 75% | 17% | 8% | 75% | 33% | 25% |
Бохемианс последни 12 срещи
| 2021-03-20 | Фин Харпс | 1 - 0 | Бохемианс |
| 2021-02-26 | Бохемианс | 2 - 0 | УК Дъблин |
| 2020-11-20 | Бохемианс | 1 - 4 | Дъндолк |
| 2020-11-09 | Сейнт Патрикс | 1 - 2 | Бохемианс |
| 2020-10-24 | Бохемианс | 0 - 2 | Фин Харпс |
| 2020-10-16 | Дъндолк | 0 - 0 | Бохемианс |
| 2020-10-09 | Бохемианс | 3 - 0 | Корк Сити |
| 2020-10-03 | Шелбърн | 1 - 3 | Бохемианс |
| 2020-09-25 | Бохемианс | 2 - 1 | Дери Сити |
| 2020-09-18 | Слиго Роувърс | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2020-09-11 | Бохемианс | 0 - 2 | Уотърфорд |
| 2020-09-05 | Шамрок Роувърс | 1 - 0 | Бохемианс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 8 | 5 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 67% | 42% | 17% |
Лонгфорд Таун последни 12 срещи
| 2021-03-20 | Лонгфорд Таун | 2 - 0 | Дери Сити |
| 2021-03-06 | Голуей Юнайтед | 2 - 1 | Лонгфорд Таун |
| 2020-11-15 | Шелбърн | 0 - 1 | Лонгфорд Таун |
| 2020-11-06 | Голуей Юнайтед | 1 - 2 | Лонгфорд Таун |
| 2020-10-31 | УК Дъблин | 1 - 1 | Лонгфорд Таун |
| 2020-10-27 | Уексфорд | 2 - 1 | Лонгфорд Таун |
| 2020-10-17 | Лонгфорд Таун | 0 - 1 | Коб Рамблърс |
| 2020-10-09 | Кабинтили | 0 - 3 | Лонгфорд Таун |
| 2020-10-03 | Лонгфорд Таун | 2 - 6 | Голуей Юнайтед |
| 2020-09-25 | Атлон Таун | 0 - 4 | Лонгфорд Таун |
| 2020-09-21 | Лонгфорд Таун | 3 - 1 | УК Дъблин |
| 2020-09-18 | Брей Уондърърс | 3 - 0 | Лонгфорд Таун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 8 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 67% | 25% |
Класиране Висша Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фин Харпс | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Слиго Роувърс | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Лонгфорд Таун | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Дрогеда Юнайтед | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Сейнт Патрикс | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Шамрок Роувърс | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Дъндолк | 2 | -1 | 1 |
| 8 | Бохемианс | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Уотърфорд | 2 | -2 | 0 |
| 10 | Дери Сити | 1 | -2 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Бохемианс | |
| Лонгфорд Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Бохемианс | Лонгфорд Таун | |
| Позиция | 8 | 3 |
| Точки | 0 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Бохемианс | Лонгфорд Таун | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 1 |
1
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Бохемианс | Лонгфорд Таун | |
|
Вкарани Получени |
0
1 |
2
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
0
0 |
0
0 |
Обща статистика за Висша Дивизия
| Мачове (7) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (14) | |
| Средно голове на мач | 2.00 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.14 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.86 |
| Домакинът е отбелязал в | 100% |
| Гостът е отбелязал в | 57% |
| Гол/Гол | 57% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 29% |
| Над 3.5 | 0% |
Бохемианс следващи 6 срещи
| 2021-04-03 | Бохемианс | - | Сейнт Патрикс |
| 2021-04-09 | Дъндолк | - | Бохемианс |
| 2021-04-16 | Уотърфорд | - | Бохемианс |
| 2021-04-20 | Бохемианс | - | Слиго Роувърс |
| 2021-04-23 | Шамрок Роувърс | - | Бохемианс |
| 2021-04-30 | Бохемианс | - | Дери Сити |
Лонгфорд Таун следващи 6 срещи
| 2021-04-02 | Лонгфорд Таун | - | Слиго Роувърс |
| 2021-04-10 | Лонгфорд Таун | - | Дрогеда Юнайтед |
| 2021-04-17 | Шамрок Роувърс | - | Лонгфорд Таун |
| 2021-04-20 | Лонгфорд Таун | - | Фин Харпс |
| 2021-04-24 | Уотърфорд | - | Лонгфорд Таун |
| 2021-04-30 | Сейнт Патрикс | - | Лонгфорд Таун |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 3.80 | 5.50 |
| Вероятност | 43% | 34% | 23% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 2.25 |
| Вероятност | 79% | 21% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.66 | |
| Вероятност | 9% | 91% | |
| Под 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.61 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Без @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-27 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
