Висша Дивизия - Ирландия
вторник, 20.04.2021
19:45
19:45

Бохемианс

Слиго Роувърс
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Дъблин |
| Гост: | Слиго |
| Разстояние: | 179.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Дейлимаунт Парк |
| Капацитет: | 4 300 |
| Размер: | 114 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:45 (19:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.40 | 3.00 | X2 | 1.36 | 1.57 | |||
| 28% | 27% | 45% | 1.57 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 5.50 | 1.14 | ||||||
| 50% | 50% | 25% | 75% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-09-18 | Слиго Роувърс | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2020-02-24 | Бохемианс | 2 - 0 | Слиго Роувърс |
| 2019-10-25 | Бохемианс | 2 - 1 | Слиго Роувърс |
| 2019-07-27 | Слиго Роувърс | 1 - 1 | Бохемианс |
| 2019-05-24 | Бохемианс | 1 - 2 | Слиго Роувърс |
| 2019-04-06 | Слиго Роувърс | 0 - 2 | Бохемианс |
| 2018-10-22 | Слиго Роувърс | 1 - 1 | Бохемианс |
| 2018-07-13 | Бохемианс | 0 - 3 | Слиго Роувърс |
| 2018-05-05 | Слиго Роувърс | 0 - 2 | Бохемианс |
| 2018-03-16 | Бохемианс | 2 - 2 | Слиго Роувърс |
| 2017-10-07 | Слиго Роувърс | 1 - 0 | Бохемианс |
| 2017-06-23 | Бохемианс | 2 - 0 | Слиго Роувърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 4 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 33% | 8% |
Бохемианс последни 12 срещи
| 2021-04-16 | Уотърфорд | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2021-04-09 | Дъндолк | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2021-04-03 | Бохемианс | 0 - 1 | Сейнт Патрикс |
| 2021-03-27 | Бохемианс | 2 - 2 | Лонгфорд Таун |
| 2021-03-20 | Фин Харпс | 1 - 0 | Бохемианс |
| 2021-02-26 | Бохемианс | 2 - 0 | УК Дъблин |
| 2020-11-20 | Бохемианс | 1 - 4 | Дъндолк |
| 2020-11-09 | Сейнт Патрикс | 1 - 2 | Бохемианс |
| 2020-10-24 | Бохемианс | 0 - 2 | Фин Харпс |
| 2020-10-16 | Дъндолк | 0 - 0 | Бохемианс |
| 2020-10-09 | Бохемианс | 3 - 0 | Корк Сити |
| 2020-10-03 | Шелбърн | 1 - 3 | Бохемианс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 5 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 42% | 25% |
Слиго Роувърс последни 12 срещи
| 2021-04-17 | Слиго Роувърс | 1 - 0 | Фин Харпс |
| 2021-04-10 | Слиго Роувърс | 1 - 1 | Шамрок Роувърс |
| 2021-04-02 | Лонгфорд Таун | 0 - 1 | Слиго Роувърс |
| 2021-03-26 | Уотърфорд | 1 - 2 | Слиго Роувърс |
| 2021-03-20 | Слиго Роувърс | 1 - 1 | Дъндолк |
| 2021-03-03 | Голуей Юнайтед | 1 - 1 | Слиго Роувърс |
| 2020-11-29 | Шамрок Роувърс | 2 - 0 | Слиго Роувърс |
| 2020-11-25 | Слиго Роувърс | 0 - 0 | Дери Сити |
| 2020-11-09 | Дъндолк | 0 - 2 | Слиго Роувърс |
| 2020-10-24 | Слиго Роувърс | 2 - 1 | Корк Сити |
| 2020-10-18 | Шелбърн | 1 - 0 | Слиго Роувърс |
| 2020-10-02 | Шамрок Роувърс | 4 - 0 | Слиго Роувърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 3 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 25% | 8% |
Класиране Висша Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шамрок Роувърс | 5 | +4 | 11 |
| 2 | Сейнт Патрикс | 5 | +4 | 11 |
| 3 | Слиго Роувърс | 5 | +3 | 11 |
| 4 | Фин Харпс | 5 | +2 | 10 |
| 5 | Дрогеда Юнайтед | 5 | +4 | 8 |
| 6 | Бохемианс | 5 | 0 | 7 |
| 7 | Лонгфорд Таун | 5 | -4 | 4 |
| 8 | Уотърфорд | 5 | -3 | 3 |
| 9 | Дъндолк | 5 | -3 | 2 |
| 10 | Дери Сити | 5 | -7 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Бохемианс | |
| Слиго Роувърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Бохемианс | Слиго Роувърс |
|---|---|---|---|
| 1 | Шамрок Роувърс | ||
| 2 | Сейнт Патрикс | 0 - 1 | |
| 3 | Слиго Роувърс | - | |
| 4 | Фин Харпс | ||
| 5 | Дрогеда Юнайтед | ||
| 6 | Бохемианс | - | |
| 7 | Лонгфорд Таун | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Уотърфорд | 1 - 2 | |
| 9 | Дъндолк | ||
| 10 | Дери Сити |
Класиране в шампионата
| Бохемианс | Слиго Роувърс | |
| Позиция | 6 | 3 |
| Точки | 7 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 1 |
| Точки | 1 | 6 |
Форма в шампионата
| Бохемианс | Слиго Роувърс | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 2 |
3
2 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 1 |
2
0 0 |
Голове в шампионата
| Бохемианс | Слиго Роувърс | |
|
Вкарани Получени |
4
4 |
6
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
3 |
3
1 |
Обща статистика за Висша Дивизия
| Мачове (25) | |
| Победа за домакина | 36% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (54) | |
| Средно голове на мач | 2.16 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.04 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.12 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 80% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 36% |
| Над 3.5 | 8% |
Бохемианс следващи 6 срещи
| 2021-04-23 | Шамрок Роувърс | - | Бохемианс |
| 2021-04-30 | Бохемианс | - | Дери Сити |
| 2021-05-03 | Дрогеда Юнайтед | - | Бохемианс |
| 2021-05-08 | Бохемианс | - | Фин Харпс |
| 2021-05-15 | Лонгфорд Таун | - | Бохемианс |
| 2021-05-21 | Сейнт Патрикс | - | Бохемианс |
Слиго Роувърс следващи 6 срещи
| 2021-04-24 | Слиго Роувърс | - | Дери Сити |
| 2021-04-30 | Дрогеда Юнайтед | - | Слиго Роувърс |
| 2021-05-03 | Слиго Роувърс | - | Сейнт Патрикс |
| 2021-05-07 | Дъндолк | - | Слиго Роувърс |
| 2021-05-15 | Слиго Роувърс | - | Уотърфорд |
| 2021-05-21 | Слиго Роувърс | - | Лонгфорд Таун |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 3.40 | 3.00 |
| Вероятност | 28% | 27% | 45% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.57 |
| Вероятност | 38% | 62% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.50 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Над 1.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 1.50 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 2.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.50 | 1.14 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.14 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.61 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Без @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-20 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
