Висша Дивизия - Ирландия
събота, 29.05.2021
16:00
16:00

Бохемианс

Уотърфорд
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Дъблин |
| Гост: | Уотърфорд |
| Разстояние: | 132.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Дейлимаунт Парк |
| Капацитет: | 4 300 |
| Размер: | 114 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 4.75 | 8.00 | 1 | 1.08 | 3.00 | |||
| 74% | 11% | 15% | 1.36 | 82% | 18% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 69% | 31% | 53% | 47% | 17% | 83% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-04-16 | Уотърфорд | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2020-09-11 | Бохемианс | 0 - 2 | Уотърфорд |
| 2020-02-21 | Уотърфорд | 0 - 2 | Бохемианс |
| 2019-09-13 | Бохемианс | 1 - 2 | Уотърфорд |
| 2019-06-28 | Уотърфорд | 1 - 2 | Бохемианс |
| 2019-04-26 | Бохемианс | 0 - 0 | Уотърфорд |
| 2019-03-01 | Уотърфорд | 0 - 0 | Бохемианс |
| 2018-10-05 | Бохемианс | 1 - 3 | Уотърфорд |
| 2018-07-06 | Уотърфорд | 1 - 1 | Бохемианс |
| 2018-04-30 | Бохемианс | 0 - 1 | Уотърфорд |
| 2018-03-12 | Уотърфорд | 1 - 0 | Бохемианс |
| 2007-09-14 | Уотърфорд | 0 - 0 | Бохемианс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 3 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 50% | 25% | 8% |
Бохемианс последни 12 срещи
| 2021-05-24 | Бохемианс | 5 - 1 | Дъндолк |
| 2021-05-21 | Сейнт Патрикс | 2 - 1 | Бохемианс |
| 2021-05-15 | Лонгфорд Таун | 0 - 2 | Бохемианс |
| 2021-05-08 | Бохемианс | 4 - 0 | Фин Харпс |
| 2021-05-03 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 1 | Бохемианс |
| 2021-04-30 | Бохемианс | 1 - 2 | Дери Сити |
| 2021-04-23 | Шамрок Роувърс | 2 - 1 | Бохемианс |
| 2021-04-20 | Бохемианс | 1 - 3 | Слиго Роувърс |
| 2021-04-16 | Уотърфорд | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2021-04-09 | Дъндолк | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2021-04-03 | Бохемианс | 0 - 1 | Сейнт Патрикс |
| 2021-03-27 | Бохемианс | 2 - 2 | Лонгфорд Таун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Уотърфорд последни 12 срещи
| 2021-05-24 | Уотърфорд | 1 - 2 | Фин Харпс |
| 2021-05-21 | Уотърфорд | 0 - 1 | Дери Сити |
| 2021-05-15 | Слиго Роувърс | 3 - 0 | Уотърфорд |
| 2021-05-08 | Уотърфорд | 0 - 7 | Дрогеда Юнайтед |
| 2021-05-03 | Шамрок Роувърс | 3 - 0 | Уотърфорд |
| 2021-04-30 | Уотърфорд | 0 - 3 | Дъндолк |
| 2021-04-24 | Уотърфорд | 1 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2021-04-20 | Сейнт Патрикс | 1 - 0 | Уотърфорд |
| 2021-04-16 | Уотърфорд | 0 - 1 | Бохемианс |
| 2021-04-10 | Фин Харпс | 2 - 1 | Уотърфорд |
| 2021-04-03 | Дери Сити | 1 - 2 | Уотърфорд |
| 2021-03-26 | Уотърфорд | 1 - 2 | Слиго Роувърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 10 | 8 | 8 | 1 | |
| 17% | 0% | 83% | 67% | 67% | 8% |
Класиране Висша Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Слиго Роувърс | 14 | +12 | 31 |
| 2 | Шамрок Роувърс | 13 | +10 | 27 |
| 3 | Сейнт Патрикс | 14 | +6 | 25 |
| 4 | Дрогеда Юнайтед | 14 | +14 | 22 |
| 5 | Фин Харпс | 14 | -6 | 18 |
| 6 | Бохемианс | 13 | +5 | 17 |
| 7 | Дъндолк | 14 | -1 | 17 |
| 8 | Дери Сити | 14 | -4 | 17 |
| 9 | Лонгфорд Таун | 13 | -15 | 7 |
| 10 | Уотърфорд | 13 | -21 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| Бохемианс | |
| Уотърфорд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Бохемианс | Уотърфорд |
|---|---|---|---|
| 1 | Слиго Роувърс | 1 - 3 | 3 - 0* |
| 2 | Шамрок Роувърс | 3 - 0 | |
| 3 | Сейнт Патрикс | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 0 | |
| 5 | Фин Харпс | 4 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Бохемианс | - | |
| 7 | Дъндолк | 5 - 1 | |
| 8 | Дери Сити | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Лонгфорд Таун | 2 - 2 | |
| 10 | Уотърфорд | - |
Класиране в шампионата
| Бохемианс | Уотърфорд | |
| Позиция | 6 | 10 |
| Точки | 17 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 9 |
| Точки | 7 | 3 |
Форма в шампионата
| Бохемианс | Уотърфорд | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 6 |
2
0 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 3 |
1
0 5 |
Голове в шампионата
| Бохемианс | Уотърфорд | |
|
Вкарани Получени |
20
15 |
6
27 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
13
9 |
3
11 |
Обща статистика за Висша Дивизия
| Мачове (68) | |
| Победа за домакина | 34% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 41% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (166) | |
| Средно голове на мач | 2.44 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.19 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.25 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 81% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 15% |
Бохемианс следващи 6 срещи
| 2021-06-11 | Дери Сити | - | Бохемианс |
| 2021-06-18 | Бохемианс | - | Дрогеда Юнайтед |
| 2021-06-21 | Бохемианс | - | Шамрок Роувърс |
| 2021-06-26 | Слиго Роувърс | - | Бохемианс |
| 2021-07-02 | Бохемианс | - | Сейнт Патрикс |
| 2021-07-08 | Стярнан | - | Бохемианс |
Уотърфорд следващи 6 срещи
| 2021-06-11 | Дъндолк | - | Уотърфорд |
| 2021-06-18 | Уотърфорд | - | Шамрок Роувърс |
| 2021-06-21 | Лонгфорд Таун | - | Уотърфорд |
| 2021-06-25 | Уотърфорд | - | Сейнт Патрикс |
| 2021-07-02 | Дери Сити | - | Уотърфорд |
| 2021-07-09 | Фин Харпс | - | Уотърфорд |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 4.75 | 8.00 |
| Вероятност | 74% | 11% | 15% |
| 1 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.08 | 3.00 |
| Вероятност | 82% | 18% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.07 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Над 2.5 @ 1.72 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-29 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
