Приятелски срещи - Клубни
сряда, 23.06.2021
17:00
Борац Баня Лука
(Босна&Херцег.)
Мура
(Словения)
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Баня Лука (БиХ) |
| Гост: |
Мурска Собота (Слн) |
| Разстояние: |
224.2 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Градски стадион Баня Лука
(Баня Лука / БиХ)
|
| Капацитет: |
9 730 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.97 |
3.80 |
2.08 |
12 |
|
|
|
1.48 |
1.48 |
| 33% |
29% |
38% |
1.21 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.00 |
|
|
|
1.43 |
2.62 |
|
|
|
2.09 |
1.67 |
| 82% |
18% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
44% |
56% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Борац Баня Лука последни 12 срещи
|
2021-05-30 |
Слобода Тузла
|
0 - 0 |
Борац Баня Лука
|
|
2021-05-26 |
Борац Баня Лука
|
0 - 0 |
ФК Сараево
|
|
2021-05-23 |
Борац Баня Лука
|
2 - 0 |
Тузла Сити
|
|
2021-05-16 |
Железничар
|
1 - 2 |
Борац Баня Лука
|
|
2021-05-11 |
Борац Баня Лука
|
2 - 1 |
Жрински Мостар
|
|
2021-05-08 |
Борац Баня Лука
|
1 - 0 |
Крупа
|
|
2021-04-30 |
Вележ Мостар
|
1 - 1 |
Борац Баня Лука
|
|
2021-04-25 |
Борац Баня Лука
|
2 - 1 |
Широки Брег
|
|
2021-04-17 |
ФК Сараево
|
0 - 2 |
Борац Баня Лука
|
|
2021-04-11 |
Борац Баня Лука
|
3 - 0 |
Олимпик Сараево
|
|
2021-04-02 |
Радник Биелина
|
1 - 3 |
Борац Баня Лука
|
|
2021-03-20 |
Борац Баня Лука
|
1 - 0 |
Младост ДК
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
3 |
0 |
|
8 |
5 |
1 |
| 75% |
25% |
0% |
|
67% |
42% |
8% |
Мура последни 12 срещи
|
2021-06-19 |
Мура
|
0 - 4 |
Динамо Загреб
|
|
2021-05-22 |
Марибор
|
1 - 3 |
Мура
|
|
2021-05-19 |
Мура
|
3 - 0 |
Домжале
|
|
2021-05-15 |
Алуминий
|
0 - 0 |
Мура
|
|
2021-05-08 |
Мура
|
2 - 2 |
Браво Любляна
|
|
2021-05-05 |
Мура
|
2 - 1 |
Копер
|
|
2021-04-30 |
Горица
|
1 - 5 |
Мура
|
|
2021-04-25 |
Мура
|
3 - 0 |
Олимпия Любляна
|
|
2021-04-21 |
Табор Сежана
|
3 - 1 |
Мура
|
|
2021-04-16 |
Мура
|
0 - 0 |
Целие
|
|
2021-03-27 |
Славен
|
1 - 0 |
Мура
|
|
2021-03-14 |
Мура
|
0 - 0 |
Марибор
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
8 |
8 |
5 |
| 42% |
33% |
25% |
|
67% |
67% |
42% |
Борац Баня Лука следващи 6 срещи
|
2021-06-29 |
Борац Баня Лука
|
- |
Олимпия Любляна
|
|
2021-07-06 |
Клуж
|
- |
Борац Баня Лука
|
|
2021-07-13 |
Борац Баня Лука
|
- |
Клуж
|
|
2021-07-17 |
Железничар
|
- |
Борац Баня Лука
|
|
2021-07-22 |
Линфийлд
|
- |
Борац Баня Лука
|
|
2021-07-25 |
Борац Баня Лука
|
- |
Леотар Требине
|
Мура следващи 6 срещи
|
2021-06-26 |
Мура
|
- |
Партизан
|
|
2021-06-30 |
Мура
|
- |
Войводина
|
|
2021-07-01 |
Ростов
|
- |
Мура
|
|
2021-07-06 |
Шкендия Тетово
|
- |
Мура
|
|
2021-07-13 |
Мура
|
- |
Шкендия Тетово
|
|
2021-07-17 |
Мура
|
- |
Табор Сежана
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.97 |
3.80 |
2.08 |
| Вероятност |
33% |
29% |
38% |
|
12 @ 1.21 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.48 |
1.48 |
| Вероятност |
40% |
60% |
|
X2 @ 1.48 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.14 |
5.00 |
| Вероятност |
|
82% |
18% |
|
Над 1.5 @ 1.14 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.43 |
2.62 |
| Вероятност |
|
65% |
35% |
|
Над 2.5 @ 1.43 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.09 |
1.67 |
| Вероятност |
|
44% |
56% |
|
Под 3.5 @ 1.67 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.43 |
2.70 |
| Вероятност |
|
67% |
33% |
|
Г/Г @ 1.43 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-06-23 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!