Висша Лига - Босна&Херцег.
петък, 14.10.2022
13:30
13:30

Борац Баня Лука

Посуше
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Баня Лука |
| Гост: | Посуше |
| Разстояние: | 145.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Градски стадион Баня Лука |
| Капацитет: | 9 730 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 4.20 | 8.00 | 1 | 1.07 | 3.00 | |||
| 55% | 19% | 26% | 1.34 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 3.00 | 2.00 | 1.71 | 3.50 | 1.26 | ||||||
| 58% | 42% | 36% | 64% | 19% | 81% |
Последни 4 директни срещи
| 2022-07-30 | Посуше | 0 - 2 | Борац Баня Лука |
| 2022-05-29 | Посуше | 3 - 0 | Борац Баня Лука |
| 2021-10-31 | Борац Баня Лука | 3 - 0 | Посуше |
| 2021-08-08 | Посуше | 1 - 0 | Борац Баня Лука |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | |
| 50% | 0% | 50% | 75% | 50% | 0% |
Борац Баня Лука последни 12 срещи
| 2022-10-08 | ФК Сараево | 1 - 0 | Борац Баня Лука |
| 2022-10-01 | Борац Баня Лука | 2 - 1 | Слога Добой |
| 2022-09-17 | Тузла Сити | 0 - 1 | Борац Баня Лука |
| 2022-09-10 | Борац Баня Лука | 0 - 0 | Вележ Мостар |
| 2022-09-04 | Широки Брег | 2 - 0 | Борац Баня Лука |
| 2022-08-31 | Борац Баня Лука | 1 - 0 | Жрински Мостар |
| 2022-08-26 | Борац Баня Лука | 0 - 1 | Леотар Требине |
| 2022-08-20 | Борац Баня Лука | 2 - 1 | Железничар |
| 2022-08-13 | Слобода Тузла | 2 - 0 | Борац Баня Лука |
| 2022-08-06 | Борац Баня Лука | 1 - 0 | Игман Кониц |
| 2022-07-30 | Посуше | 0 - 2 | Борац Баня Лука |
| 2022-07-24 | Борац Баня Лука | 1 - 3 | ФК Сараево |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 6 | 3 | 1 | |
| 50% | 8% | 42% | 50% | 25% | 8% |
Посуше последни 12 срещи
| 2022-10-09 | Посуше | 3 - 0 | Тузла Сити |
| 2022-09-30 | Вележ Мостар | 1 - 1 | Посуше |
| 2022-09-18 | Широки Брег | 1 - 0 | Посуше |
| 2022-09-11 | Посуше | 0 - 1 | Жрински Мостар |
| 2022-09-04 | Леотар Требине | 0 - 1 | Посуше |
| 2022-08-31 | Посуше | 1 - 2 | Железничар |
| 2022-08-27 | Слобода Тузла | 0 - 1 | Посуше |
| 2022-08-21 | Посуше | 2 - 2 | Игман Кониц |
| 2022-08-17 | Тузла Сити | 3 - 0 | Посуше |
| 2022-08-13 | Посуше | 3 - 2 | Слога Добой |
| 2022-08-06 | ФК Сараево | 1 - 0 | Посуше |
| 2022-07-30 | Посуше | 0 - 2 | Борац Баня Лука |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 5 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 42% | 17% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Жрински Мостар | 12 | +15 | 27 |
| 2 | Широки Брег | 13 | +5 | 25 |
| 3 | Железничар | 13 | +3 | 22 |
| 4 | Борац Баня Лука | 13 | -1 | 20 |
| 5 | Тузла Сити | 12 | +6 | 19 |
| 6 | ФК Сараево | 13 | -1 | 19 |
| 7 | Вележ Мостар | 13 | +2 | 16 |
| 8 | Посуше | 13 | -3 | 15 |
| 9 | Слога Добой | 13 | -3 | 14 |
| 10 | Слобода Тузла | 13 | -4 | 12 |
| 11 | Игман Кониц | 13 | -6 | 12 |
| 12 | Леотар Требине | 13 | -13 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Борац Баня Лука | |
| Посуше | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Борац Баня Лука | Посуше |
|---|---|---|---|
| 1 | Жрински Мостар | 1 - 0 | |
| 2 | Широки Брег | 1 - 0 | |
| 3 | Железничар | 2 - 1 | |
| 4 | Борац Баня Лука | - | |
| 5 | Тузла Сити | 3 - 0 | |
| 6 | ФК Сараево | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 7 | Вележ Мостар | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Посуше | - | |
| 9 | Слога Добой | 2 - 1 | |
| 10 | Слобода Тузла | 0 - 1 | |
| 11 | Игман Кониц | 1 - 0 | |
| 12 | Леотар Требине | 0 - 1 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Борац Баня Лука | Посуше | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 20 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 5 |
| Точки | 13 | 7 |
Форма в шампионата
| Борац Баня Лука | Посуше | |
|
Победи Равни Загуби |
6
2 5 |
4
3 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
1 2 |
2
1 3 |
Голове в шампионата
| Борац Баня Лука | Посуше | |
|
Вкарани Получени |
12
13 |
13
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
7
6 |
3
6 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (77) | |
| Победа за домакина | 52% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 23% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (188) | |
| Средно голове на мач | 2.44 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.55 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.90 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 60% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 62% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 27% |
Борац Баня Лука следващи 6 срещи
| 2022-10-18 | Крупа | - | Борац Баня Лука |
| 2022-10-22 | Игман Кониц | - | Борац Баня Лука |
| 2022-10-29 | Борац Баня Лука | - | Слобода Тузла |
| 2022-11-06 | Железничар | - | Борац Баня Лука |
| 2022-11-14 | Леотар Требине | - | Борац Баня Лука |
| 2022-11-20 | Жрински Мостар | - | Борац Баня Лука |
Посуше следващи 6 срещи
| 2022-10-23 | Посуше | - | ФК Сараево |
| 2022-10-29 | Слога Добой | - | Посуше |
| 2022-11-06 | Игман Кониц | - | Посуше |
| 2022-11-13 | Посуше | - | Слобода Тузла |
| 2022-11-19 | Железничар | - | Посуше |
| 2023-01-24 | Игман Кониц | - | Посуше |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.34 | 4.20 | 8.00 |
| Вероятност | 55% | 19% | 26% |
| 1 @ 1.34 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.07 | 3.00 |
| Вероятност | 67% | 33% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.34 | 3.00 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 1.5 @ 1.34 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.71 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 2.5 @ 1.71 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.26 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Под 3.5 @ 1.26 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.45 | 1.47 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Без @ 1.47 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-14 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
