Примера Дивисион - Уругвай
петък, 03.04.2026
21:00
21:00

Бостън Ривър

М. Уондърърс
4 - 1
(1 - 0, 3 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Монтевидео |
| Гост: | Монтевидео |
| Начален час | |
| Час: | 21:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.38 | 2.80 | 2.90 | 2 | 1.36 | 1.50 | |||
| 30% | 15% | 55% | 2.90 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.63 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 66% | 34% | 41% | 59% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2025-10-31 | М. Уондърърс | 2 - 2 | Бостън Ривър |
| 2025-05-02 | Бостън Ривър | 1 - 0 | М. Уондърърс |
| 2024-10-05 | Бостън Ривър | 3 - 2 | М. Уондърърс |
| 2024-04-01 | М. Уондърърс | 0 - 2 | Бостън Ривър |
| 2023-11-12 | М. Уондърърс | 0 - 2 | Бостън Ривър |
| 2023-07-23 | Бостън Ривър | 0 - 1 | М. Уондърърс |
| 2023-04-02 | Бостън Ривър | 0 - 1 | М. Уондърърс |
| 2022-10-24 | Бостън Ривър | 2 - 2 | М. Уондърърс |
| 2022-06-06 | М. Уондърърс | 1 - 2 | Бостън Ривър |
| 2022-01-15 | М. Уондърърс | 0 - 1 | Бостън Ривър |
| 2021-09-12 | Бостън Ривър | 1 - 3 | М. Уондърърс |
| 2021-05-15 | М. Уондърърс | 1 - 0 | Бостън Ривър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 5 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 42% | 33% |
Бостън Ривър последни 12 срещи
| 2026-03-30 | Хувентуд ЛП | 1 - 2 | Бостън Ривър |
| 2026-03-25 | Бостън Ривър | 0 - 2 | Пенярол |
| 2026-03-22 | Прогресо | 0 - 1 | Бостън Ривър |
| 2026-03-14 | Бостън Ривър | 0 - 1 | Расинг Клуб М. |
| 2026-03-10 | Бостън Ривър | 0 - 1 | Ливърпул М. |
| 2026-03-05 | Бостън Ривър | 1 - 0 | Расинг Клуб М. |
| 2026-02-27 | Серо Монтевидео | 1 - 1 | Бостън Ривър |
| 2026-02-21 | Бостън Ривър | 0 - 0 | Албион |
| 2026-02-15 | Данубио | 2 - 0 | Бостън Ривър |
| 2026-02-08 | Бостън Ривър | 1 - 2 | Насионал М. |
| 2026-01-29 | Бостън Ривър | 1 - 2 | Прогресо |
| 2026-01-23 | Пенярол | 2 - 2 | Бостън Ривър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 4 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 33% | 8% |
М. Уондърърс последни 12 срещи
| 2026-03-28 | М. Уондърърс | 3 - 0 | Серо Монтевидео |
| 2026-03-25 | Албион | 2 - 1 | М. Уондърърс |
| 2026-03-21 | М. Уондърърс | 2 - 1 | Данубио |
| 2026-03-13 | Насионал М. | 2 - 0 | М. Уондърърс |
| 2026-03-06 | М. Уондърърс | 0 - 0 | Деп. Малдонадо |
| 2026-02-28 | Сентрал Еспаньол | 0 - 1 | М. Уондърърс |
| 2026-02-22 | М. Уондърърс | 0 - 4 | Торке |
| 2026-02-13 | Серо Ларго Мело | 1 - 2 | М. Уондърърс |
| 2026-02-07 | М. Уондърърс | 1 - 1 | Дефенсор Сп. |
| 2026-01-23 | М. Уондърърс | 1 - 2 | У. Консепсион |
| 2026-01-17 | М. Уондърърс | 0 - 2 | Индепендиенте |
| 2026-01-11 | Хувентуд ЛП | 3 - 0 | М. Уондърърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 7 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 58% | 8% |
Класиране Примера Дивисион
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Расинг Клуб М. | 9 | +8 | 20 |
| 2 | Пенярол | 9 | +7 | 19 |
| 3 | Насионал М. | 9 | +4 | 16 |
| 4 | Деп. Малдонадо | 9 | +3 | 16 |
| 5 | Торке | 9 | +3 | 14 |
| 6 | Сентрал Еспаньол | 9 | +2 | 14 |
| 7 | М. Уондърърс | 9 | -1 | 14 |
| 8 | Ливърпул М. | 9 | +2 | 13 |
| 9 | Дефенсор Сп. | 9 | +1 | 13 |
| 10 | Албион | 9 | +1 | 12 |
| 11 | Данубио | 9 | -1 | 12 |
| 12 | Серо Ларго Мело | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Бостън Ривър | 9 | -5 | 8 |
| 14 | Прогресо | 9 | -6 | 7 |
| 15 | Серо Монтевидео | 9 | -10 | 5 |
| 16 | Хувентуд ЛП | 9 | -7 | 4 |
Хронология на изиграните мачове
| Бостън Ривър | |
| М. Уондърърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Бостън Ривър | М. Уондърърс |
|---|---|---|---|
| 1 | Расинг Клуб М. | 0 - 1 | |
| 2 | Пенярол | 0 - 2 | |
| 3 | Насионал М. | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Деп. Малдонадо | ||
| 5 | Торке | ||
| 6 | Сентрал Еспаньол | 0 - 1 | |
| 7 | М. Уондърърс | - | |
| 8 | Ливърпул М. | 0 - 1 | |
| 9 | Дефенсор Сп. | ||
| 10 | Албион | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 11 | Данубио | ||
| 12 | Серо Ларго Мело | 1 - 2 | |
| 13 | Бостън Ривър | - | |
| 14 | Прогресо | ||
| 15 | Серо Монтевидео | ||
| 16 | Хувентуд ЛП |
Класиране в шампионата
| Бостън Ривър | М. Уондърърс | |
| Позиция | 13 | 7 |
| Точки | 8 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 12 |
| Точки | 1 | 6 |
Форма в шампионата
| Бостън Ривър | М. Уондърърс | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 5 |
4
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 4 |
2
0 2 |
Голове в шампионата
| Бостън Ривър | М. Уондърърс | |
|
Вкарани Получени |
5
10 |
10
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
1
6 |
4
5 |
Обща статистика за Примера Дивисион
| Мачове (72) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (172) | |
| Средно голове на мач | 2.39 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.29 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.10 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 65% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 22% |
Бостън Ривър следващи 6 срещи
| 2026-04-08 | Бостън Ривър | - | Сао Пауло SP |
| 2026-04-11 | Дефенсор Сп. | - | Бостън Ривър |
| 2026-04-16 | Мильонариос | - | Бостън Ривър |
| 2026-04-20 | Бостън Ривър | - | Серо Ларго Мело |
| 2026-04-24 | Торке | - | Бостън Ривър |
| 2026-04-29 | О'Хигинс | - | Бостън Ривър |
М. Уондърърс следващи 6 срещи
| 2026-04-12 | М. Уондърърс | - | Расинг Клуб М. |
| 2026-04-18 | Прогресо | - | М. Уондърърс |
| 2026-04-26 | М. Уондърърс | - | Пенярол |
| 2026-05-02 | Хувентуд ЛП | - | М. Уондърърс |
| 2026-05-08 | М. Уондърърс | - | Ливърпул М. |
| 2026-05-17 | Албион | - | М. Уондърърс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.38 | 2.80 | 2.90 |
| Вероятност | 30% | 15% | 55% |
| 2 @ 2.90 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.50 |
| Вероятност | 35% | 65% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.63 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 1.53 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Под 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.18 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.18 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.73 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 1.73 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-04-03 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
