Серия C - Група А - Бразилия
събота, 26.06.2021
00:00
00:00

Ботафого PB

Алтос PI
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Жоао Песоа |
| Гост: | Алтос |
| Разстояние: | 872.5 км |
| Начален час | |
| Час: | 00:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.24 | 3.54 | X2 | 1.26 | 1.64 | |||
| 22% | 47% | 31% | 1.64 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.23 | 1.60 | 4.10 | 1.20 | ||||||
| 65% | 35% | 46% | 54% | 23% | 77% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Ботафого PB последни 12 срещи
| 2021-06-19 | Флореста CE | 0 - 0 | Ботафого PB |
| 2021-06-13 | Ботафого PB | 1 - 2 | Волта Редонда |
| 2021-06-08 | Пайсанду PA | 0 - 2 | Ботафого PB |
| 2021-05-29 | Ботафого PB | 0 - 0 | Феровиарио CE |
| 2021-04-22 | Ботафого PB | 2 - 0 | Трезе PB |
| 2021-04-10 | Санта Круз PE | 0 - 1 | Ботафого PB |
| 2021-04-05 | Ботафого PB | 0 - 0 | Конфианса |
| 2021-04-01 | Трезе PB | 1 - 0 | Ботафого PB |
| 2021-03-26 | Ботафого PB | 1 - 1 | Сеара CE |
| 2021-03-21 | КР Бразил AL | 2 - 1 | Ботафого PB |
| 2021-03-13 | Ботафого PB | 1 - 1 | Сампайо Кореа |
| 2021-03-06 | Баия BA | 1 - 1 | Ботафого PB |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 7 | 2 | 0 | |
| 25% | 50% | 25% | 58% | 17% | 0% |
Алтос PI последни 9 срещи
| 2021-06-20 | Алтос PI | 3 - 2 | Манаус AM |
| 2021-06-13 | Томбензе MG | 2 - 2 | Алтос PI |
| 2021-06-05 | Феровиарио CE | 1 - 0 | Алтос PI |
| 2021-05-30 | Алтос PI | 3 - 0 | Волта Редонда |
| 2021-05-12 | Ривър PI | 0 - 3 | Алтос PI |
| 2021-04-17 | Витория Баия | 2 - 1 | Алтос PI |
| 2021-04-10 | КР Бразил AL | 1 - 1 | Алтос PI |
| 2021-04-07 | Алтос PI | 0 - 0 | Ривър PI |
| 2021-04-04 | Алтос PI | 2 - 0 | Санта Круз PE |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 2 | 7 | 5 | 2 | |
| 44% | 33% | 22% | 78% | 56% | 22% |
Класиране Серия C - Група А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алтос PI | 4 | +3 | 7 |
| 2 | Волта Редонда | 4 | +3 | 7 |
| 3 | Феровиарио CE | 4 | -1 | 7 |
| 4 | Томбензе MG | 4 | +3 | 6 |
| 5 | Манаус AM | 4 | -3 | 6 |
| 6 | Ботафого PB | 4 | +1 | 5 |
| 6 | Флореста CE | 4 | +1 | 5 |
| 8 | Пайсанду PA | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Санта Круз PE | 4 | -3 | 2 |
| 10 | Жакуйпензе BA | 4 | -4 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Ботафого PB | |
| Алтос PI | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ботафого PB | Алтос PI |
|---|---|---|---|
| 1 | Алтос PI | - | |
| 2 | Волта Редонда | 1 - 2 | |
| 3 | Феровиарио CE | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Томбензе MG | 2 - 2 | |
| 5 | Манаус AM | ||
| 6 | Ботафого PB | - | |
| 6 | Флореста CE | ||
| 8 | Пайсанду PA | ||
| 9 | Санта Круз PE | ||
| 10 | Жакуйпензе BA |
Класиране в шампионата
| Ботафого PB | Алтос PI | |
| Позиция | 6 | 1 |
| Точки | 5 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 5 |
| Точки | 1 | 1 |
Форма в шампионата
| Ботафого PB | Алтос PI | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 1 |
2
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 1 |
0
1 1 |
Голове в шампионата
| Ботафого PB | Алтос PI | |
|
Вкарани Получени |
3
2 |
8
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
1
2 |
2
3 |
Обща статистика за Серия C - Група А
| Мачове (20) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 40% |
| Победа за госта | 15% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (44) | |
| Средно голове на мач | 2.20 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.45 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.75 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 45% |
| Гол/Гол | 35% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 20% |
Ботафого PB следващи 6 срещи
| 2021-07-03 | Томбензе MG | - | Ботафого PB |
| 2021-07-10 | Ботафого PB | - | Манаус AM |
| 2021-07-17 | Жакуйпензе BA | - | Ботафого PB |
| 2021-07-24 | Ботафого PB | - | Санта Круз PE |
| 2021-07-31 | Феровиарио CE | - | Ботафого PB |
| 2021-08-08 | Ботафого PB | - | Пайсанду PA |
Алтос PI следващи 6 срещи
| 2021-07-04 | Алтос PI | - | Флореста CE |
| 2021-07-10 | Алтос PI | - | Санта Круз PE |
| 2021-07-17 | Пайсанду PA | - | Алтос PI |
| 2021-07-25 | Алтос PI | - | Жакуйпензе BA |
| 2021-07-31 | Волта Редонда | - | Алтос PI |
| 2021-08-07 | Алтос PI | - | Феровиарио CE |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 3.24 | 3.54 |
| Вероятност | 22% | 47% | 31% |
| X2 @ 1.64 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.26 | 1.64 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.64 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.39 | 2.75 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Над 1.5 @ 1.39 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.23 | 1.60 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.10 | 1.20 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.97 | 1.76 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Без @ 1.76 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-06-25 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
