Висша Лига - Англия
вторник, 19.05.2026
19:30
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Борнемут |
| Гост: |
Манчестър |
| Разстояние: |
307.9 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Дийн Корт
|
| Капацитет: |
10 700 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Треньор |
| Домакин: |
Андони Ираола (Исп) |
| Гост: |
Пеп Гуардиола (Исп) |
| Начален час |
| Час: |
19:30 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.33 |
4.10 |
1.67 |
X2 |
|
|
|
2.15 |
1.20 |
| 26% |
37% |
37% |
1.20 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.44 |
2.75 |
|
|
|
2.10 |
1.73 |
| 79% |
21% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
31% |
69% |
Последни 12 директни срещи
|
2025-11-02 |
Манчестър Сити
|
3 - 1 |
Борнемут
|
|
2025-05-20 |
Манчестър Сити
|
3 - 1 |
Борнемут
|
|
2025-03-30 |
Борнемут
|
1 - 2 |
Манчестър Сити
|
|
2024-11-02 |
Борнемут
|
2 - 1 |
Манчестър Сити
|
|
2024-02-24 |
Борнемут
|
0 - 1 |
Манчестър Сити
|
|
2023-11-04 |
Манчестър Сити
|
6 - 1 |
Борнемут
|
|
2023-02-25 |
Борнемут
|
1 - 4 |
Манчестър Сити
|
|
2022-08-13 |
Манчестър Сити
|
4 - 0 |
Борнемут
|
|
2020-09-24 |
Манчестър Сити
|
2 - 1 |
Борнемут
|
|
2020-07-15 |
Манчестър Сити
|
2 - 1 |
Борнемут
|
|
2019-08-25 |
Борнемут
|
1 - 3 |
Манчестър Сити
|
|
2019-03-02 |
Борнемут
|
0 - 1 |
Манчестър Сити
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
0 |
11 |
|
10 |
10 |
6 |
| 8% |
0% |
92% |
|
83% |
83% |
50% |
Борнемут последни 12 срещи
|
2026-05-09 |
Фулъм
|
0 - 1 |
Борнемут
|
|
2026-05-03 |
Борнемут
|
3 - 0 |
Кристъл Палас
|
|
2026-04-22 |
Борнемут
|
2 - 2 |
Лийдс
|
|
2026-04-18 |
Нюкасъл
|
1 - 2 |
Борнемут
|
|
2026-04-11 |
Арсенал
|
1 - 2 |
Борнемут
|
|
2026-03-20 |
Борнемут
|
2 - 2 |
Манчестър Юн.
|
|
2026-03-14 |
Бърнли
|
0 - 0 |
Борнемут
|
|
2026-03-03 |
Борнемут
|
0 - 0 |
Брентфорд
|
|
2026-02-28 |
Борнемут
|
1 - 1 |
Съндърланд
|
|
2026-02-21 |
Уест Хям
|
0 - 0 |
Борнемут
|
|
2026-02-10 |
Евертън
|
1 - 2 |
Борнемут
|
|
2026-02-07 |
Борнемут
|
1 - 1 |
Астън Вила
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
7 |
0 |
|
8 |
6 |
2 |
| 42% |
58% |
0% |
|
67% |
50% |
17% |
Манчестър Сити последни 12 срещи
|
2026-05-16 |
Челси
|
0 - 1 |
Манчестър Сити
|
|
2026-05-13 |
Манчестър Сити
|
3 - 0 |
Кристъл Палас
|
|
2026-05-09 |
Манчестър Сити
|
3 - 0 |
Брентфорд
|
|
2026-05-04 |
Евертън
|
3 - 3 |
Манчестър Сити
|
|
2026-04-25 |
Манчестър Сити
|
2 - 1 |
Саутхямптън
|
|
2026-04-22 |
Бърнли
|
0 - 1 |
Манчестър Сити
|
|
2026-04-19 |
Манчестър Сити
|
2 - 1 |
Арсенал
|
|
2026-04-12 |
Челси
|
0 - 3 |
Манчестър Сити
|
|
2026-04-04 |
Манчестър Сити
|
4 - 0 |
Ливърпул
|
|
2026-03-22 |
Арсенал
|
0 - 2 |
Манчестър Сити
|
|
2026-03-17 |
Манчестър Сити
|
1 - 2 |
Реал Мадрид
|
|
2026-03-14 |
Уест Хям
|
1 - 1 |
Манчестър Сити
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
10 |
8 |
2 |
| 75% |
17% |
8% |
|
83% |
67% |
17% |
Класиране Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Арсенал |
36 |
24 |
7 |
5 |
68 |
26 |
+42 |
79 |
| 2 |
Манчестър Сити |
36 |
23 |
8 |
5 |
75 |
32 |
+43 |
77 |
| 3 |
Манчестър Юн. |
36 |
18 |
11 |
7 |
63 |
48 |
+15 |
65 |
| 4 |
Астън Вила |
37 |
18 |
8 |
11 |
54 |
48 |
+6 |
62 |
| 5 |
Ливърпул |
37 |
17 |
8 |
12 |
62 |
52 |
+10 |
59 |
| 6 |
Борнемут |
36 |
13 |
16 |
7 |
56 |
52 |
+4 |
55 |
| 7 |
Брайтън |
36 |
14 |
11 |
11 |
52 |
42 |
+10 |
53 |
| 8 |
Брентфорд |
36 |
14 |
9 |
13 |
52 |
49 |
+3 |
51 |
| 9 |
Челси |
36 |
13 |
10 |
13 |
55 |
49 |
+6 |
49 |
| 10 |
Евертън |
36 |
13 |
10 |
13 |
46 |
46 |
0 |
49 |
| 11 |
Фулъм |
36 |
14 |
6 |
16 |
44 |
50 |
-6 |
48 |
| 12 |
Съндърланд |
36 |
12 |
12 |
12 |
37 |
46 |
-9 |
48 |
| 13 |
Нюкасъл |
36 |
13 |
7 |
16 |
50 |
52 |
-2 |
46 |
| 14 |
Лийдс |
36 |
10 |
14 |
12 |
48 |
53 |
-5 |
44 |
| 15 |
Кристъл Палас |
36 |
11 |
11 |
14 |
38 |
47 |
-9 |
44 |
| 16 |
Нотингам Форест |
36 |
11 |
10 |
15 |
45 |
47 |
-2 |
43 |
| 17 |
Тотнъм |
36 |
9 |
11 |
16 |
46 |
55 |
-9 |
38 |
| 18 |
Уест Хям |
36 |
9 |
9 |
18 |
42 |
62 |
-20 |
36 |
| 19 |
Бърнли |
36 |
4 |
9 |
23 |
37 |
73 |
-36 |
21 |
| 20 |
Уулвърхямптън |
36 |
3 |
9 |
24 |
25 |
66 |
-41 |
18 |
Хронология на изиграните мачове
| Борнемут |
|
| Манчестър Сити |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Борнемут |
Манчестър Сити |
| 1 |
Арсенал |
2 - 3 |
1 - 1 |
| 2 |
Манчестър Сити |
|
- |
| 3 |
Манчестър Юн. |
2 - 2 |
2 - 0 |
| 4 |
Астън Вила |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 5 |
Ливърпул |
3 - 2 |
1 - 2 |
| 6 |
Борнемут |
- |
|
| 7 |
Брайтън |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Брентфорд |
0 - 0 |
0 - 1 |
| 9 |
Челси |
0 - 0 |
0 - 3 |
| 10 |
Евертън |
0 - 1 |
3 - 3 |
| 11 |
Фулъм |
3 - 1 |
4 - 5 |
| 12 |
Съндърланд |
1 - 1 |
0 - 0 |
| 13 |
Нюкасъл |
0 - 0 |
2 - 1 |
| 14 |
Лийдс |
2 - 2 |
0 - 1 |
| 15 |
Кристъл Палас |
3 - 0 |
0 - 3 |
| 16 |
Нотингам Форест |
2 - 0 |
1 - 2 |
| 17 |
Тотнъм |
3 - 2 |
2 - 2 |
| 18 |
Уест Хям |
2 - 2 |
1 - 1 |
| 19 |
Бърнли |
1 - 1 |
0 - 1 |
| 20 |
Уулвърхямптън |
1 - 0 |
0 - 4 |
Представяне в Шампионата
| |
Борнемут |
Манчестър Сити |
| Победи |
13 |
23 |
| Равни |
16 |
8 |
| Загуби |
7 |
5 |
| Вкарани голове |
56 |
75 |
| Получени голове |
52 |
32 |
| Средно вкарани |
1.56 |
2.08 |
| Средно получени |
1.44 |
0.89 |
| Мачове вкарал |
81% |
89% |
| Мачове получил |
69% |
56% |
| Гол/Гол |
64% |
47% |
| Над 1.5 |
75% |
86% |
| Над 2.5 |
58% |
64% |
| Над 3.5 |
44% |
22% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
9 |
| Равни |
9 |
5 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани голове |
28 |
31 |
| Получени голове |
19 |
20 |
| Средно вкарани |
1.56 |
1.72 |
| Средно получени |
1.06 |
1.11 |
| Мачове вкарал |
78% |
83% |
| Мачове получил |
67% |
61% |
| Гол/Гол |
61% |
50% |
| Над 1.5 |
72% |
72% |
| Над 2.5 |
50% |
56% |
| Над 3.5 |
39% |
22% |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (361) |
| Победа за домакина |
42% |
| Равен |
27% |
| Победа за госта |
30% |
| Изиграни мачове |
95% |
| Голове (995) |
| Средно голове на мач |
2.76 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.53 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.23 |
| Домакинът е отбелязал в |
76% |
| Гостът е отбелязал в |
71% |
| Гол/Гол |
55% |
| Над 1.5 |
79% |
| Над 2.5 |
55% |
| Над 3.5 |
29% |
Борнемут следващи 1 срещи
|
2026-05-24 |
Нотингам Форест
|
- |
Борнемут
|
Манчестър Сити следващи 1 срещи
|
2026-05-24 |
Манчестър Сити
|
- |
Астън Вила
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
4.33 |
4.10 |
1.67 |
| Вероятност |
26% |
37% |
37% |
|
X2 @ 1.20 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
2.15 |
1.20 |
| Вероятност |
40% |
60% |
|
X2 @ 1.20 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.14 |
5.50 |
| Вероятност |
|
79% |
21% |
|
Над 1.5 @ 1.14 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.44 |
2.75 |
| Вероятност |
|
59% |
41% |
|
Над 2.5 @ 1.44 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.10 |
1.73 |
| Вероятност |
|
31% |
69% |
|
Под 3.5 @ 1.73 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.50 |
2.50 |
| Вероятност |
|
55% |
45% |
|
Г/Г @ 1.50 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-16 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!