Първа Дивизия - Норвегия
понеделник, 29.08.2022
17:00
17:00

Бран Берген

Ранхайм
5 - 0
(2 - 0, 3 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Берген |
| Гост: | Трондхайм |
| Разстояние: | 429.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Бран |
| Капацитет: | 17 317 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 8.50 | 13.00 | 1 | 1.04 | 5.00 | |||
| 46% | 29% | 25% | 1.16 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 8.00 | 1.28 | 3.60 | 1.72 | 2.00 | ||||||
| 87% | 13% | 69% | 31% | 38% | 62% |
Последни 9 директни срещи
| 2022-04-03 | Ранхайм | 0 - 4 | Бран Берген |
| 2019-08-04 | Ранхайм | 0 - 3 | Бран Берген |
| 2019-06-26 | Ранхайм | 4 - 0 | Бран Берген |
| 2019-05-05 | Бран Берген | 0 - 1 | Ранхайм |
| 2018-09-02 | Бран Берген | 1 - 0 | Ранхайм |
| 2018-04-25 | Ранхайм | 0 - 2 | Бран Берген |
| 2015-09-21 | Ранхайм | 0 - 0 | Бран Берген |
| 2015-04-30 | Бран Берген | 4 - 1 | Ранхайм |
| 2014-06-27 | Бран Берген | 4 - 2 | Ранхайм |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 2 | 6 | 5 | 4 | |
| 67% | 11% | 22% | 67% | 56% | 44% |
Бран Берген последни 12 срещи
| 2022-08-20 | Согндал | 0 - 4 | Бран Берген |
| 2022-08-14 | Бран Берген | 3 - 0 | Рауфос |
| 2022-08-07 | Стабек | 1 - 2 | Бран Берген |
| 2022-08-04 | Бран Берген | 1 - 0 | Старт |
| 2022-07-31 | Брюне | 1 - 5 | Бран Берген |
| 2022-07-25 | Бран Берген | 3 - 0 | Конгсвингер |
| 2022-07-18 | Рауфос | 0 - 5 | Бран Берген |
| 2022-07-10 | Бран Берген | 1 - 1 | Стабек |
| 2022-07-07 | Старт | 0 - 2 | Бран Берген |
| 2022-07-04 | Бран Берген | 2 - 1 | Брюне |
| 2022-06-30 | Бран Берген | 6 - 0 | Фредрикстад |
| 2022-06-27 | Гроруд | 0 - 2 | Бран Берген |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 1 | 0 | 11 | 8 | 4 | |
| 92% | 8% | 0% | 92% | 67% | 33% |
Ранхайм последни 12 срещи
| 2022-08-22 | Ранхайм | 1 - 1 | Брюне |
| 2022-08-14 | Фредрикстад | 1 - 1 | Ранхайм |
| 2022-08-08 | Ранхайм | 2 - 1 | Мьондален |
| 2022-08-04 | Шайд | 1 - 0 | Ранхайм |
| 2022-07-31 | Ранхайм | 2 - 1 | Стьордалс Блинк |
| 2022-07-25 | КФУМ Осло | 1 - 2 | Ранхайм |
| 2022-07-17 | Ранхайм | 3 - 3 | Согндал |
| 2022-07-10 | Саннес Улф | 3 - 2 | Ранхайм |
| 2022-07-07 | Ранхайм | 4 - 0 | Шайд |
| 2022-07-04 | Конгсвингер | 2 - 2 | Ранхайм |
| 2022-06-30 | Уленсакер Киса | 0 - 2 | Ранхайм |
| 2022-06-27 | Ранхайм | 4 - 1 | КФУМ Осло |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 8 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 67% | 42% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бран Берген | 21 | +51 | 57 |
| 2 | Стабек | 22 | +21 | 40 |
| 3 | Ранхайм | 21 | +9 | 39 |
| 4 | КФУМ Осло | 21 | +7 | 38 |
| 5 | Саннес Улф | 21 | +10 | 37 |
| 6 | Согндал | 22 | -4 | 32 |
| 7 | Рауфос | 21 | -4 | 31 |
| 8 | Старт | 21 | +10 | 30 |
| 9 | Конгсвингер | 22 | +1 | 30 |
| 10 | Осане | 22 | -13 | 28 |
| 11 | Мьондален | 21 | -11 | 27 |
| 12 | Фредрикстад | 22 | -2 | 25 |
| 13 | Брюне | 21 | -14 | 20 |
| 14 | Шайд | 21 | -15 | 15 |
| 15 | Стьордалс Блинк | 22 | -23 | 14 |
| 16 | Гроруд | 21 | -23 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| Бран Берген | |
| Ранхайм | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Бран Берген | Ранхайм |
|---|---|---|---|
| 1 | Бран Берген | - | |
| 2 | Стабек | 1 - 1 | |
| 3 | Ранхайм | - | |
| 4 | КФУМ Осло | 1 - 2 | |
| 5 | Саннес Улф | 3 - 0 | 3 - 2 |
| 6 | Согндал | 1 - 1 | |
| 7 | Рауфос | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Старт | 1 - 0 | |
| 9 | Конгсвингер | 3 - 0 | 2 - 2 |
| 10 | Осане | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 11 | Мьондален | 7 - 0 | 1 - 2 |
| 12 | Фредрикстад | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Брюне | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 14 | Шайд | 1 - 0 | |
| 15 | Стьордалс Блинк | 0 - 1 | |
| 16 | Гроруд |
Класиране в шампионата
| Бран Берген | Ранхайм | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 57 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 5 |
| Точки | 24 | 18 |
Форма в шампионата
| Бран Берген | Ранхайм | |
|
Победи Равни Загуби |
18
3 0 |
11
6 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
3 0 |
5
3 2 |
Голове в шампионата
| Бран Берген | Ранхайм | |
|
Вкарани Получени |
62
11 |
38
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
25
4 |
15
12 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (171) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (538) | |
| Средно голове на мач | 3.15 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.64 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.51 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 61% |
| Над 1.5 | 82% |
| Над 2.5 | 65% |
| Над 3.5 | 40% |
Бран Берген следващи 6 срещи
| 2022-09-03 | Осане | - | Бран Берген |
| 2022-09-12 | Бран Берген | - | Гроруд |
| 2022-09-17 | Саннес Улф | - | Бран Берген |
| 2022-10-02 | Бран Берген | - | Стьордалс Блинк |
| 2022-10-08 | Мьондален | - | Бран Берген |
| 2022-10-17 | Бран Берген | - | Шайд |
Ранхайм следващи 6 срещи
| 2022-09-05 | Гроруд | - | Ранхайм |
| 2022-09-11 | Ранхайм | - | Осане |
| 2022-09-17 | Согндал | - | Ранхайм |
| 2022-10-03 | Ранхайм | - | Саннес Улф |
| 2022-10-10 | Ранхайм | - | Конгсвингер |
| 2022-10-16 | Стабек | - | Ранхайм |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 8.50 | 13.00 |
| Вероятност | 46% | 29% | 25% |
| 1 @ 1.16 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.04 | 5.00 |
| Вероятност | 64% | 36% |
| 1X @ 1.04 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.08 | 8.00 | |
| Вероятност | 87% | 13% | |
| Над 1.5 @ 1.08 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.60 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 2.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 3.5 @ 2.00 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-08-29 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
