Първа Лига - Словения
събота, 24.04.2021
15:15
15:15

Браво Любляна

Марибор
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Любляна |
| Гост: | Марибор |
| Разстояние: | 104.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стожице |
| Капацитет: | 16 038 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:15 (16:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.75 | 3.30 | 1.66 | 2 | 2.00 | 1.14 | |||
| 26% | 37% | 37% | 1.66 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.10 | 1.70 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 73% | 27% | 45% | 55% | 27% | 73% |
Последни 10 директни срещи
| 2021-03-19 | Марибор | 1 - 2 | Браво Любляна |
| 2021-02-13 | Марибор | 1 - 1 | Браво Любляна |
| 2020-11-21 | Браво Любляна | 1 - 2 | Марибор |
| 2020-09-12 | Марибор | 4 - 1 | Браво Любляна |
| 2020-07-15 | Браво Любляна | 0 - 3 | Марибор |
| 2020-05-30 | Марибор | 6 - 1 | Браво Любляна |
| 2020-03-07 | Марибор | 1 - 2 | Браво Любляна |
| 2020-01-21 | Марибор | 1 - 0 | Браво Любляна |
| 2019-11-02 | Браво Любляна | 0 - 1 | Марибор |
| 2019-08-25 | Марибор | 4 - 0 | Браво Любляна |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 7 | 8 | 7 | 3 | |
| 20% | 10% | 70% | 80% | 70% | 30% |
Браво Любляна последни 12 срещи
| 2021-04-21 | Горица | 3 - 2 | Браво Любляна |
| 2021-04-17 | Браво Любляна | 2 - 2 | Домжале |
| 2021-04-13 | Олимпия Любляна | 1 - 1 | Браво Любляна |
| 2021-03-19 | Марибор | 1 - 2 | Браво Любляна |
| 2021-03-10 | Браво Любляна | 0 - 1 | Алуминий |
| 2021-03-07 | Табор Сежана | 0 - 0 | Браво Любляна |
| 2021-02-28 | Браво Любляна | 0 - 1 | Мура |
| 2021-02-24 | Целие | 2 - 3 | Браво Любляна |
| 2021-02-20 | Браво Любляна | 3 - 0 | Копер |
| 2021-02-13 | Марибор | 1 - 1 | Браво Любляна |
| 2021-02-10 | Браво Любляна | 0 - 0 | Горица |
| 2021-02-06 | Браво Любляна | 3 - 1 | Табор Сежана |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 50% | 33% |
Марибор последни 12 срещи
| 2021-04-20 | Марибор | 1 - 3 | Домжале |
| 2021-04-16 | Алуминий | 0 - 0 | Марибор |
| 2021-03-19 | Марибор | 1 - 2 | Браво Любляна |
| 2021-03-14 | Мура | 0 - 0 | Марибор |
| 2021-03-11 | Марибор | 4 - 2 | Копер |
| 2021-03-06 | Горица | 1 - 1 | Марибор |
| 2021-02-27 | Марибор | 1 - 1 | Олимпия Любляна |
| 2021-02-24 | Табор Сежана | 0 - 4 | Марибор |
| 2021-02-20 | Марибор | 0 - 1 | Целие |
| 2021-02-13 | Марибор | 1 - 1 | Браво Любляна |
| 2021-02-10 | Домжале | 3 - 3 | Марибор |
| 2021-01-28 | Марибор | 3 - 2 | Колос Ковалевка |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
| 25% | 50% | 25% | 75% | 50% | 42% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олимпия Любляна | 29 | +23 | 57 |
| 2 | Марибор | 29 | +18 | 50 |
| 3 | Мура | 29 | +11 | 46 |
| 4 | Домжале | 29 | +9 | 44 |
| 5 | Копер | 29 | -5 | 40 |
| 6 | Браво Любляна | 29 | -1 | 36 |
| 7 | Табор Сежана | 29 | -4 | 36 |
| 8 | Алуминий | 29 | -16 | 31 |
| 9 | Целие | 29 | -10 | 28 |
| 10 | Горица | 29 | -25 | 22 |
Хронология на изиграните мачове
| Браво Любляна | |
| Марибор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Браво Любляна | Марибор |
|---|---|---|---|
| 1 | Олимпия Любляна | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 2 | Марибор | 1 - 2 | - |
| 3 | Мура | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Домжале | 2 - 2 | 3 - 3 |
| 5 | Копер | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 6 | Браво Любляна | - | 1 - 2 |
| 7 | Табор Сежана | 3 - 1 | 0 - 4 |
| 8 | Алуминий | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Целие | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 10 | Горица | 0 - 0 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Браво Любляна | Марибор | |
| Позиция | 6 | 2 |
| Точки | 36 | 50 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 1 |
| Точки | 23 | 23 |
Форма в шампионата
| Браво Любляна | Марибор | |
|
Победи Равни Загуби |
8
12 9 |
13
11 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
5 3 |
6
5 3 |
Голове в шампионата
| Браво Любляна | Марибор | |
|
Вкарани Получени |
31
32 |
53
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
11 |
23
15 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (145) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (336) | |
| Средно голове на мач | 2.32 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.30 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.02 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 69% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 20% |
Браво Любляна следващи 6 срещи
| 2021-05-01 | Копер | - | Браво Любляна |
| 2021-05-04 | Браво Любляна | - | Целие |
| 2021-05-08 | Мура | - | Браво Любляна |
| 2021-05-15 | Браво Любляна | - | Табор Сежана |
| 2021-05-18 | Алуминий | - | Браво Любляна |
| 2021-05-22 | Браво Любляна | - | Олимпия Любляна |
Марибор следващи 6 срещи
| 2021-04-27 | Домжале | - | Марибор |
| 2021-05-01 | Целие | - | Марибор |
| 2021-05-04 | Марибор | - | Табор Сежана |
| 2021-05-09 | Олимпия Любляна | - | Марибор |
| 2021-05-15 | Марибор | - | Горица |
| 2021-05-19 | Копер | - | Марибор |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.75 | 3.30 | 1.66 |
| Вероятност | 26% | 37% | 37% |
| 2 @ 1.66 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.14 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.14 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.70 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Г/Г @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-24 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
