Чемпиъншип - Англия
неделя, 14.02.2021
13:00
13:00

Брентфорд

Барнзли
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лондон |
| Гост: | Барнзли |
| Разстояние: | 244.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Грифин Парк |
| Капацитет: | 12 300 (6 000) |
| Размер: | 100 x 67 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Домакин: | Кийт Андрюс (Ирл) |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (13:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 3.80 | 5.75 | 1 | 1.14 | 2.20 | |||
| 50% | 29% | 21% | 1.61 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.75 | 1.90 | 1.90 | 3.20 | 1.36 | ||||||
| 73% | 27% | 48% | 52% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-24 | Барнзли | 0 - 1 | Брентфорд |
| 2020-07-22 | Брентфорд | 1 - 2 | Барнзли |
| 2019-09-29 | Барнзли | 1 - 3 | Брентфорд |
| 2018-04-28 | Барнзли | 2 - 0 | Брентфорд |
| 2017-12-16 | Брентфорд | 0 - 0 | Барнзли |
| 2017-04-17 | Барнзли | 1 - 1 | Брентфорд |
| 2016-10-22 | Брентфорд | 0 - 2 | Барнзли |
| 2006-03-11 | Брентфорд | 3 - 1 | Барнзли |
| 2005-08-27 | Барнзли | 1 - 1 | Брентфорд |
| 2005-01-25 | Брентфорд | 1 - 1 | Барнзли |
| 2004-10-09 | Барнзли | 0 - 0 | Брентфорд |
| 2004-04-17 | Барнзли | 0 - 2 | Брентфорд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 3 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 25% | 17% |
Брентфорд последни 12 срещи
| 2021-02-10 | Рединг | 1 - 3 | Брентфорд |
| 2021-02-06 | Мидълзбро | 1 - 4 | Брентфорд |
| 2021-02-03 | Брентфорд | 3 - 2 | Бристъл Сити |
| 2021-01-30 | Брентфорд | 7 - 2 | Уикъмб |
| 2021-01-27 | Суонзи | 1 - 1 | Брентфорд |
| 2021-01-24 | Брентфорд | 1 - 3 | Лестър |
| 2021-01-20 | Брентфорд | 1 - 0 | Лутън Таун |
| 2021-01-09 | Брентфорд | 2 - 1 | Мидълзбро |
| 2021-01-05 | Тотнъм | 2 - 0 | Брентфорд |
| 2020-12-30 | Брентфорд | 2 - 1 | Борнемут |
| 2020-12-26 | Кардиф | 2 - 3 | Брентфорд |
| 2020-12-22 | Брентфорд | 1 - 0 | Нюкасъл |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 10 | 8 | 6 | |
| 75% | 8% | 17% | 83% | 67% | 50% |
Барнзли последни 12 срещи
| 2021-02-11 | Барнзли | 0 - 1 | Челси |
| 2021-01-30 | Нотингам Форест | 0 - 0 | Барнзли |
| 2021-01-27 | Барнзли | 2 - 2 | Кардиф |
| 2021-01-23 | Барнзли | 1 - 0 | Норич |
| 2021-01-19 | Уотфорд | 1 - 0 | Барнзли |
| 2021-01-16 | Барнзли | 0 - 2 | Суонзи |
| 2021-01-10 | Барнзли | 2 - 0 | Транмиър |
| 2021-01-02 | Норич | 1 - 0 | Барнзли |
| 2020-12-29 | Родъръм Юнайтед | 1 - 2 | Барнзли |
| 2020-12-26 | Барнзли | 2 - 1 | Хъдърсфийлд |
| 2020-12-19 | Суонзи | 2 - 0 | Барнзли |
| 2020-12-15 | Барнзли | 2 - 1 | Престън |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 4 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 33% | 8% |
Класиране Чемпиъншип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Норич | 29 | +15 | 58 |
| 2 | Брентфорд | 28 | +27 | 57 |
| 3 | Суонзи | 27 | +20 | 53 |
| 4 | Уотфорд | 29 | +17 | 51 |
| 5 | Рединг | 29 | +8 | 48 |
| 6 | Борнемут | 29 | +15 | 46 |
| 7 | Кардиф | 29 | +7 | 40 |
| 8 | Мидълзбро | 29 | +2 | 40 |
| 9 | Блекбърн | 28 | +11 | 39 |
| 10 | Сток Сити | 29 | 0 | 39 |
| 11 | Престън | 29 | -3 | 39 |
| 12 | Бристъл Сити | 29 | -10 | 39 |
| 13 | Милуол | 29 | +1 | 38 |
| 14 | Лутън Таун | 28 | -6 | 37 |
| 15 | Барнзли | 27 | -5 | 36 |
| 16 | Нотингам Форест | 29 | -5 | 33 |
| 17 | КПР | 27 | -6 | 33 |
| 18 | Хъдърсфийлд | 29 | -9 | 33 |
| 19 | Дарби Каунти | 28 | -10 | 31 |
| 20 | Ковънтри | 29 | -13 | 31 |
| 21 | Родъръм Юнайтед | 27 | -5 | 29 |
| 22 | Шефилд Уензди | 28 | -9 | 28 |
| 23 | Бирмингам | 29 | -14 | 28 |
| 24 | Уикъмб | 28 | -28 | 19 |
Хронология на изиграните мачове
| Брентфорд | |
| Барнзли | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Брентфорд | Барнзли |
|---|---|---|---|
| 1 | Норич | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Брентфорд | - | |
| 3 | Суонзи | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Уотфорд | 1 - 0 | |
| 5 | Рединг | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Борнемут | 2 - 1 | |
| 7 | Кардиф | 3 - 0 | |
| 8 | Мидълзбро | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | Блекбърн | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 10 | Сток Сити | 2 - 2 | |
| 11 | Престън | 2 - 4 | |
| 12 | Бристъл Сити | 3 - 2 | |
| 13 | Милуол | 1 - 1 | |
| 14 | Лутън Таун | 1 - 0 | |
| 15 | Барнзли | - | |
| 16 | Нотингам Форест | 0 - 0 | |
| 17 | КПР | 2 - 1 | |
| 18 | Хъдърсфийлд | 3 - 0 | |
| 19 | Дарби Каунти | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 20 | Ковънтри | 2 - 0 | |
| 21 | Родъръм Юнайтед | 1 - 2 | |
| 22 | Шефилд Уензди | 1 - 2 | |
| 23 | Бирмингам | 1 - 2 | |
| 24 | Уикъмб | 7 - 2 |
Класиране в шампионата
| Брентфорд | Барнзли | |
| Позиция | 2 | 15 |
| Точки | 57 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 19 |
| Точки | 29 | 15 |
Форма в шампионата
| Брентфорд | Барнзли | |
|
Победи Равни Загуби |
16
9 3 |
10
6 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
5 1 |
4
3 7 |
Голове в шампионата
| Брентфорд | Барнзли | |
|
Вкарани Получени |
55
28 |
29
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
29
15 |
13
19 |
Обща статистика за Чемпиъншип
| Мачове (341) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (767) | |
| Средно голове на мач | 2.25 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.21 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.04 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 17% |
Брентфорд следващи 6 срещи
| 2021-02-17 | КПР | - | Брентфорд |
| 2021-02-20 | Ковънтри | - | Брентфорд |
| 2021-02-24 | Брентфорд | - | Шефилд Уензди |
| 2021-02-27 | Брентфорд | - | Сток Сити |
| 2021-03-03 | Норич | - | Брентфорд |
| 2021-03-06 | Брентфорд | - | Родъръм Юнайтед |
Барнзли следващи 6 срещи
| 2021-02-17 | Барнзли | - | Блекбърн |
| 2021-02-20 | Бристъл Сити | - | Барнзли |
| 2021-02-24 | Барнзли | - | Сток Сити |
| 2021-02-27 | Барнзли | - | Милуол |
| 2021-03-03 | КПР | - | Барнзли |
| 2021-03-06 | Барнзли | - | Бирмингам |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 3.80 | 5.75 |
| Вероятност | 50% | 29% | 21% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 2.20 |
| Вероятност | 70% | 30% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.75 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 2.5 @ 1.90 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.20 | 1.36 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-14 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
