Национална Лига - Англия
събота, 30.01.2021
17:20
17:20

Бромли

Алдършот Таун
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Бромли |
| Гост: | Алдършот |
| Разстояние: | 57.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Хайес Лейн |
| Капацитет: | 5 000 (1 300) |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:20 (17:20 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.50 | 3.40 | X2 | 1.30 | 1.66 | |||
| 33% | 26% | 41% | 1.66 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 74% | 26% | 60% | 40% | 33% | 67% |
Последни 10 директни срещи
| 2019-10-19 | Бромли | 4 - 3 | Алдършот Таун |
| 2019-08-13 | Алдършот Таун | 0 - 1 | Бромли |
| 2019-04-06 | Бромли | 2 - 2 | Алдършот Таун |
| 2018-09-08 | Алдършот Таун | 3 - 2 | Бромли |
| 2018-02-20 | Алдършот Таун | 1 - 1 | Бромли |
| 2017-11-28 | Бромли | 0 - 2 | Алдършот Таун |
| 2017-02-25 | Алдършот Таун | 4 - 0 | Бромли |
| 2016-08-16 | Бромли | 2 - 2 | Алдършот Таун |
| 2016-04-30 | Бромли | 1 - 3 | Алдършот Таун |
| 2015-10-17 | Алдършот Таун | 1 - 1 | Бромли |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 4 | 9 | 6 | 6 | |
| 20% | 40% | 40% | 90% | 60% | 60% |
Бромли последни 12 срещи
| 2021-01-26 | Бромли | 2 - 2 | Уокинг |
| 2021-01-23 | Бромли | 1 - 2 | Халифакс Таун |
| 2021-01-19 | Бромли | 1 - 1 | Уокинг |
| 2020-12-12 | Солихъл Муурс | 0 - 1 | Бромли |
| 2020-12-08 | Бромли | 1 - 2 | Йоувил |
| 2020-12-05 | Бромли | 0 - 2 | Стокпорт |
| 2020-12-01 | Кингс Лин Таун | 1 - 4 | Бромли |
| 2020-11-28 | Бромли | 1 - 1 | Рексъм |
| 2020-11-24 | Олтринкам | 0 - 1 | Бромли |
| 2020-11-21 | Мейдънхед Юн. | 2 - 2 | Бромли |
| 2020-11-17 | Бромли | 1 - 1 | Боръм Ууд |
| 2020-11-14 | Барнет | 1 - 3 | Бромли |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 50% | 33% |
Алдършот Таун последни 12 срещи
| 2021-01-26 | Алдършот Таун | 0 - 2 | Уеймът |
| 2021-01-23 | Уелдстоун | 3 - 4 | Алдършот Таун |
| 2021-01-19 | Алдършот Таун | 3 - 2 | Солихъл Муурс |
| 2021-01-02 | Уокинг | 0 - 1 | Алдършот Таун |
| 2020-12-28 | Йоувил | 3 - 0 | Алдършот Таун |
| 2020-12-26 | Алдършот Таун | 3 - 0 | Уокинг |
| 2020-12-12 | Боръм Ууд | 3 - 2 | Алдършот Таун |
| 2020-12-08 | Алдършот Таун | 1 - 3 | Халифакс Таун |
| 2020-12-05 | Алдършот Таун | 2 - 1 | Дагенъм и Ред. |
| 2020-12-01 | Честърфийлд | 0 - 0 | Алдършот Таун |
| 2020-11-21 | Рексъм | 1 - 0 | Алдършот Таун |
| 2020-11-17 | Алдършот Таун | 0 - 0 | Мейдънхед Юн. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 7 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 58% | 33% |
Класиране Национална Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Торки Юнайтед | 18 | +19 | 37 |
| 2 | Сътън Юнайтед | 16 | +12 | 31 |
| 3 | Хартлипул | 18 | +6 | 30 |
| 4 | Нотс Каунти | 15 | +9 | 27 |
| 5 | Халифакс Таун | 19 | +8 | 27 |
| 6 | Мейдънхед Юн. | 16 | +2 | 27 |
| 7 | Олтринкам | 19 | +1 | 27 |
| 8 | Стокпорт | 15 | +5 | 25 |
| 9 | Честърфийлд | 17 | +7 | 23 |
| 10 | Ийстли | 15 | +6 | 23 |
| 11 | Боръм Ууд | 15 | +6 | 23 |
| 12 | Солихъл Муурс | 14 | +3 | 22 |
| 13 | Рексъм | 16 | 0 | 21 |
| 14 | Алдършот Таун | 17 | -6 | 21 |
| 15 | Уелдстоун | 18 | -13 | 21 |
| 16 | Бромли | 15 | +2 | 20 |
| 17 | Уокинг | 17 | -2 | 20 |
| 18 | Дагенъм и Ред. | 16 | -8 | 18 |
| 19 | Йоувил | 16 | -6 | 17 |
| 20 | Уеймът | 18 | -11 | 15 |
| 21 | Кингс Лин Таун | 15 | -15 | 15 |
| 22 | Барнет | 15 | -25 | 9 |
| 23 | Доувър Атлетик | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Макълсфийлд | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Бромли | |
| Алдършот Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Бромли | Алдършот Таун |
|---|---|---|---|
| 1 | Торки Юнайтед | 1 - 2 | |
| 2 | Сътън Юнайтед | ||
| 3 | Хартлипул | 2 - 1 | |
| 4 | Нотс Каунти | ||
| 5 | Халифакс Таун | 1 - 2 | |
| 6 | Мейдънхед Юн. | ||
| 7 | Олтринкам | 1 - 2 | |
| 8 | Стокпорт | 0 - 2 | |
| 9 | Честърфийлд | 0 - 0 | |
| 10 | Ийстли | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 11 | Боръм Ууд | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 12 | Солихъл Муурс | ||
| 13 | Рексъм | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Алдършот Таун | - | |
| 15 | Уелдстоун | 3 - 4 | |
| 16 | Бромли | - | |
| 17 | Уокинг | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 18 | Дагенъм и Ред. | ||
| 19 | Йоувил | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 20 | Уеймът | 3 - 2 | |
| 21 | Кингс Лин Таун | ||
| 22 | Барнет | ||
| 23 | Доувър Атлетик | 4 - 1* | 0 - 5* |
| 23 | Макълсфийлд |
Класиране в шампионата
| Бромли | Алдършот Таун | |
| Позиция | 16 | 14 |
| Точки | 20 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 11 |
| Точки | 6 | 11 |
Форма в шампионата
| Бромли | Алдършот Таун | |
|
Победи Равни Загуби |
5
5 5 |
6
3 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
3 5 |
3
2 4 |
Голове в шампионата
| Бромли | Алдършот Таун | |
|
Вкарани Получени |
22
20 |
21
27 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
11
16 |
12
15 |
Обща статистика за Национална Лига
| Мачове (180) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 23% |
| Победа за госта | 37% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (486) | |
| Средно голове на мач | 2.70 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.45 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.25 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 69% |
| Над 2.5 | 54% |
| Над 3.5 | 30% |
Бромли следващи 6 срещи
| 2021-02-02 | Нотс Каунти | - | Бромли |
| 2021-02-06 | Уеймът | - | Бромли |
| 2021-02-09 | Бромли | - | Кингс Лин Таун |
| 2021-02-13 | Уелдстоун | - | Бромли |
| 2021-02-16 | Дагенъм и Ред. | - | Бромли |
| 2021-02-20 | Бромли | - | Мейдънхед Юн. |
Алдършот Таун следващи 6 срещи
| 2021-02-02 | Алдършот Таун | - | Барнет |
| 2021-02-06 | Алдършот Таун | - | Честърфийлд |
| 2021-02-09 | Алдършот Таун | - | Честърфийлд |
| 2021-02-13 | Стокпорт | - | Алдършот Таун |
| 2021-02-16 | Алдършот Таун | - | Солихъл Муурс |
| 2021-02-20 | Алдършот Таун | - | Рексъм |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 3.50 | 3.40 |
| Вероятност | 33% | 26% | 41% |
| X2 @ 1.66 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 1.66 |
| Вероятност | 44% | 56% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 2.00 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 2.5 @ 1.80 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-01-30 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
