Национална Лига - Англия
вторник, 23.03.2021
19:00
19:00

Бромли

Сътън Юнайтед
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Бромли |
| Гост: | Сътън |
| Разстояние: | 16.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Хайес Лейн |
| Капацитет: | 5 000 (1 300) |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.50 | 2.87 | X2 | 1.40 | 1.57 | |||
| 31% | 25% | 44% | 1.57 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.90 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 71% | 29% | 53% | 47% | 30% | 70% |
Последни 11 директни срещи
| 2021-03-02 | Сътън Юнайтед | 3 - 2 | Бромли |
| 2020-10-24 | Сътън Юнайтед | 0 - 1 | Бромли |
| 2020-02-29 | Бромли | 0 - 1 | Сътън Юнайтед |
| 2019-11-23 | Сътън Юнайтед | 0 - 2 | Бромли |
| 2019-01-01 | Бромли | 2 - 1 | Сътън Юнайтед |
| 2018-12-26 | Сътън Юнайтед | 1 - 0 | Бромли |
| 2018-12-15 | Бромли | 2 - 1 | Сътън Юнайтед |
| 2018-04-02 | Сътън Юнайтед | 0 - 3 | Бромли |
| 2017-08-28 | Бромли | 0 - 1 | Сътън Юнайтед |
| 2017-01-01 | Сътън Юнайтед | 2 - 0 | Бромли |
| 2016-12-26 | Бромли | 1 - 0 | Сътън Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 5 | 6 | 4 | 1 | |
| 55% | 0% | 45% | 55% | 36% | 9% |
Бромли последни 12 срещи
| 2021-03-20 | Бромли | 1 - 0 | Солихъл Муурс |
| 2021-03-16 | Йоувил | 1 - 2 | Бромли |
| 2021-03-13 | Бромли | 2 - 2 | Барнет |
| 2021-03-06 | Ийстли | 1 - 2 | Бромли |
| 2021-03-02 | Сътън Юнайтед | 3 - 2 | Бромли |
| 2021-02-27 | Бромли | 3 - 1 | Олтринкам |
| 2021-02-23 | Боръм Ууд | 1 - 1 | Бромли |
| 2021-02-20 | Бромли | 2 - 2 | Мейдънхед Юн. |
| 2021-02-16 | Дагенъм и Ред. | 1 - 0 | Бромли |
| 2021-02-09 | Бромли | 2 - 0 | Кингс Лин Таун |
| 2021-02-06 | Уеймът | 2 - 1 | Бромли |
| 2021-01-30 | Бромли | 2 - 0 | Алдършот Таун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 33% |
Сътън Юнайтед последни 12 срещи
| 2021-03-20 | Сътън Юнайтед | 1 - 1 | Стокпорт |
| 2021-03-16 | Честърфийлд | 0 - 1 | Сътън Юнайтед |
| 2021-03-13 | Кингс Лин Таун | 0 - 1 | Сътън Юнайтед |
| 2021-03-09 | Сътън Юнайтед | 2 - 1 | Йоувил |
| 2021-03-06 | Сътън Юнайтед | 0 - 0 | Рексъм |
| 2021-03-02 | Сътън Юнайтед | 3 - 2 | Бромли |
| 2021-02-23 | Дагенъм и Ред. | 1 - 2 | Сътън Юнайтед |
| 2021-02-20 | Сътън Юнайтед | 4 - 1 | Уелдстоун |
| 2021-02-13 | Сътън Юнайтед | 2 - 0 | Боръм Ууд |
| 2021-02-06 | Сътън Юнайтед | 0 - 1 | Уокинг |
| 2021-02-02 | Стокпорт | 0 - 2 | Сътън Юнайтед |
| 2021-01-30 | Хартлипул | 1 - 0 | Сътън Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 7 | 4 | 2 | |
| 67% | 17% | 17% | 58% | 33% | 17% |
Класиране Национална Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сътън Юнайтед | 27 | +23 | 57 |
| 2 | Хартлипул | 30 | +12 | 53 |
| 3 | Торки Юнайтед | 27 | +17 | 48 |
| 4 | Нотс Каунти | 25 | +14 | 45 |
| 5 | Стокпорт | 27 | +13 | 44 |
| 6 | Рексъм | 28 | +9 | 44 |
| 7 | Халифакс Таун | 28 | +10 | 43 |
| 8 | Ийстли | 27 | +9 | 43 |
| 9 | Бромли | 27 | +8 | 41 |
| 10 | Честърфийлд | 26 | +10 | 39 |
| 11 | Мейдънхед Юн. | 25 | +4 | 39 |
| 12 | Боръм Ууд | 29 | +4 | 39 |
| 13 | Алдършот Таун | 26 | -4 | 35 |
| 14 | Йоувил | 29 | -6 | 35 |
| 15 | Олтринкам | 30 | -6 | 35 |
| 16 | Дагенъм и Ред. | 27 | -8 | 34 |
| 17 | Солихъл Муурс | 25 | -6 | 29 |
| 18 | Уелдстоун | 27 | -22 | 29 |
| 19 | Уокинг | 26 | -5 | 28 |
| 20 | Уеймът | 28 | -11 | 27 |
| 21 | Кингс Лин Таун | 26 | -23 | 21 |
| 22 | Барнет | 26 | -42 | 13 |
| 23 | Доувър Атлетик | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Макълсфийлд | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Бромли | |
| Сътън Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Бромли | Сътън Юнайтед |
|---|---|---|---|
| 1 | Сътън Юнайтед | - | |
| 2 | Хартлипул | 1 - 0 | |
| 3 | Торки Юнайтед | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 4 | Нотс Каунти | ||
| 5 | Стокпорт | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 6 | Рексъм | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 7 | Халифакс Таун | 1 - 2 | |
| 8 | Ийстли | 1 - 2 | |
| 9 | Бромли | - | |
| 10 | Честърфийлд | 0 - 1 | |
| 11 | Мейдънхед Юн. | 2 - 2 | |
| 12 | Боръм Ууд | 1 - 1 | |
| 13 | Алдършот Таун | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 14 | Йоувил | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 15 | Олтринкам | 3 - 1 | |
| 16 | Дагенъм и Ред. | 1 - 2 | |
| 17 | Солихъл Муурс | 1 - 0 | |
| 18 | Уелдстоун | 3 - 3 | |
| 19 | Уокинг | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 20 | Уеймът | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 21 | Кингс Лин Таун | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 22 | Барнет | 2 - 2 | |
| 23 | Доувър Атлетик | 4 - 1* | |
| 23 | Макълсфийлд |
Класиране в шампионата
| Бромли | Сътън Юнайтед | |
| Позиция | 9 | 1 |
| Точки | 41 | 57 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 2 |
| Точки | 20 | 26 |
Форма в шампионата
| Бромли | Сътън Юнайтед | |
|
Победи Равни Загуби |
11
8 8 |
17
6 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
5 5 |
8
2 2 |
Голове в шампионата
| Бромли | Сътън Юнайтед | |
|
Вкарани Получени |
42
34 |
46
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
23
21 |
15
11 |
Обща статистика за Национална Лига
| Мачове (298) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (774) | |
| Средно голове на мач | 2.60 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.42 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.18 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 29% |
Бромли следващи 6 срещи
| 2021-03-27 | Рексъм | - | Бромли |
| 2021-04-02 | Бромли | - | Уелдстоун |
| 2021-04-05 | Стокпорт | - | Бромли |
| 2021-04-10 | Бромли | - | Дагенъм и Ред. |
| 2021-04-13 | Уокинг | - | Бромли |
| 2021-04-17 | Честърфийлд | - | Бромли |
Сътън Юнайтед следващи 6 срещи
| 2021-03-27 | Халифакс Таун | - | Сътън Юнайтед |
| 2021-04-02 | Боръм Ууд | - | Сътън Юнайтед |
| 2021-04-05 | Солихъл Муурс | - | Сътън Юнайтед |
| 2021-04-13 | Сътън Юнайтед | - | Торки Юнайтед |
| 2021-04-17 | Олтринкам | - | Сътън Юнайтед |
| 2021-04-24 | Ийстли | - | Сътън Юнайтед |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 3.50 | 2.87 |
| Вероятност | 31% | 25% | 44% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.57 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Над 2.5 @ 1.90 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.05 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Г/Г @ 1.70 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-23 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
