Първа Дивизия - Норвегия
неделя, 16.10.2022
13:00
13:00

Брюне

Мьондален
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Брюне |
| Гост: | Мьондален |
| Разстояние: | 272.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Брюне |
| Капацитет: | 10 000 (2 107) |
| Размер: | 105 x 67 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.60 | 2.87 | X2 | 1.40 | 1.53 | |||
| 35% | 21% | 44% | 1.53 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 85% | 15% | 68% | 32% | 31% | 69% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-04-29 | Мьондален | 2 - 1 | Брюне |
| 2016-08-28 | Мьондален | 3 - 0 | Брюне |
| 2016-04-22 | Брюне | 3 - 0 | Мьондален |
| 2014-10-26 | Брюне | 0 - 5 | Мьондален |
| 2014-04-06 | Мьондален | 3 - 1 | Брюне |
| 2013-10-06 | Брюне | 0 - 1 | Мьондален |
| 2013-05-20 | Мьондален | 0 - 3 | Брюне |
| 2012-11-04 | Брюне | 2 - 2 | Мьондален |
| 2012-04-28 | Мьондален | 1 - 1 | Брюне |
| 2011-09-11 | Брюне | 0 - 0 | Мьондален |
| 2011-07-03 | Мьондален | 0 - 0 | Брюне |
| 2010-10-03 | Мьондален | 3 - 1 | Брюне |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 8 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 67% | 33% |
Брюне последни 12 срещи
| 2022-10-10 | Фредрикстад | 1 - 3 | Брюне |
| 2022-10-02 | Брюне | 0 - 3 | Шайд |
| 2022-09-28 | Тромсдален | 0 - 1 | Брюне |
| 2022-09-18 | КФУМ Осло | 3 - 3 | Брюне |
| 2022-09-11 | Брюне | 3 - 3 | Согндал |
| 2022-09-05 | Стабек | 2 - 2 | Брюне |
| 2022-08-29 | Брюне | 5 - 0 | Рауфос |
| 2022-08-22 | Ранхайм | 1 - 1 | Брюне |
| 2022-08-14 | Брюне | 2 - 1 | Гроруд |
| 2022-08-08 | Старт | 6 - 0 | Брюне |
| 2022-08-04 | Конгсвингер | 2 - 1 | Брюне |
| 2022-07-31 | Брюне | 1 - 5 | Бран Берген |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 10 | 7 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 83% | 58% |
Мьондален последни 12 срещи
| 2022-10-08 | Мьондален | 3 - 1 | Бран Берген |
| 2022-10-02 | Фредрикстад | 2 - 1 | Мьондален |
| 2022-09-17 | Стьордалс Блинк | 1 - 2 | Мьондален |
| 2022-09-12 | Мьондален | 1 - 0 | Шайд |
| 2022-09-04 | КФУМ Осло | 3 - 0 | Мьондален |
| 2022-08-29 | Мьондален | 4 - 1 | Саннес Улф |
| 2022-08-22 | Осане | 3 - 1 | Мьондален |
| 2022-08-14 | Мьондален | 0 - 4 | Согндал |
| 2022-08-08 | Ранхайм | 2 - 1 | Мьондален |
| 2022-08-04 | Мьондален | 1 - 2 | Рауфос |
| 2022-07-31 | Конгсвингер | 2 - 1 | Мьондален |
| 2022-07-24 | Мьондален | 0 - 0 | Старт |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 10 | 10 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 83% | 83% | 33% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бран Берген | 27 | +71 | 72 |
| 2 | Стабек | 27 | +31 | 51 |
| 3 | КФУМ Осло | 27 | +11 | 46 |
| 4 | Старт | 27 | +20 | 45 |
| 5 | Конгсвингер | 27 | +9 | 43 |
| 6 | Саннес Улф | 27 | +2 | 43 |
| 7 | Согндал | 27 | +2 | 40 |
| 8 | Ранхайм | 27 | -2 | 40 |
| 9 | Мьондален | 27 | -8 | 39 |
| 10 | Рауфос | 27 | -12 | 35 |
| 11 | Осане | 27 | -19 | 32 |
| 12 | Фредрикстад | 27 | -5 | 29 |
| 13 | Брюне | 27 | -10 | 29 |
| 14 | Шайд | 27 | -15 | 25 |
| 15 | Гроруд | 27 | -36 | 14 |
| 16 | Стьордалс Блинк | 27 | -39 | 14 |
Хронология на изиграните мачове
| Брюне | |
| Мьондален | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Брюне | Мьондален |
|---|---|---|---|
| 1 | Бран Берген | 1 - 5 | 7 - 0 |
| 2 | Стабек | 0 - 0 | |
| 3 | КФУМ Осло | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 4 | Старт | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Конгсвингер | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Саннес Улф | 0 - 2 | |
| 7 | Согндал | 3 - 3 | 1 - 0 |
| 8 | Ранхайм | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 9 | Мьондален | - | |
| 10 | Рауфос | 5 - 0 | 2 - 1 |
| 11 | Осане | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 12 | Фредрикстад | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 13 | Брюне | - | |
| 14 | Шайд | 0 - 3 | 1 - 2 |
| 15 | Гроруд | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Стьордалс Блинк | 0 - 0 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Брюне | Мьондален | |
| Позиция | 13 | 9 |
| Точки | 29 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 11 |
| Точки | 16 | 13 |
Форма в шампионата
| Брюне | Мьондален | |
|
Победи Равни Загуби |
7
8 12 |
12
3 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 5 |
4
1 8 |
Голове в шампионата
| Брюне | Мьондален | |
|
Вкарани Получени |
38
48 |
35
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
18
20 |
13
25 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (216) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (710) | |
| Средно голове на мач | 3.29 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.75 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.53 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 75% |
| Гол/Гол | 61% |
| Над 1.5 | 84% |
| Над 2.5 | 68% |
| Над 3.5 | 43% |
Брюне следващи 6 срещи
| 2022-10-22 | Осане | - | Брюне |
| 2022-10-29 | Брюне | - | Саннес Улф |
| 2023-02-04 | Брюне | - | Саннес Улф |
| 2023-02-11 | Хаугесунд | - | Брюне |
| 2023-02-16 | Брюне | - | Викинг |
| 2023-03-05 | Хонка | - | Брюне |
Мьондален следващи 6 срещи
| 2022-10-22 | Мьондален | - | Гроруд |
| 2022-10-29 | Стабек | - | Мьондален |
| 2023-02-04 | Мьондален | - | Гроруд |
| 2023-02-11 | Мьондален | - | Фредрикстад |
| 2023-02-18 | Флекерьой | - | Мьондален |
| 2023-02-25 | Конгсвингер | - | Мьондален |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 3.60 | 2.87 |
| Вероятност | 35% | 21% | 44% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.53 |
| Вероятност | 44% | 56% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 5.00 | |
| Вероятност | 85% | 15% | |
| Над 1.5 @ 1.16 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.35 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.53 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 3.5 @ 1.53 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.37 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Г/Г @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-16 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
