Първа Дивизия - Норвегия
събота, 29.10.2022
14:00
14:00

Брюне

Саннес Улф
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Брюне |
| Гост: | Саннес |
| Разстояние: | 14.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Брюне |
| Капацитет: | 10 000 (2 107) |
| Размер: | 105 x 67 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.30 | 3.75 | 2.10 | X2 | 1.70 | 1.33 | |||
| 33% | 21% | 46% | 1.33 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.00 | 1.72 | ||||||
| 88% | 12% | 73% | 27% | 39% | 61% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-04-02 | Саннес Улф | 2 - 1 | Брюне |
| 2021-10-02 | Саннес Улф | 2 - 0 | Брюне |
| 2021-07-21 | Брюне | 0 - 1 | Саннес Улф |
| 2021-05-08 | Саннес Улф | 1 - 0 | Брюне |
| 2019-02-08 | Саннес Улф | 0 - 2 | Брюне |
| 2018-05-09 | Брюне | 1 - 0 | Саннес Улф |
| 2016-08-21 | Саннес Улф | 1 - 1 | Брюне |
| 2016-06-05 | Брюне | 1 - 0 | Саннес Улф |
| 2015-07-26 | Саннес Улф | 3 - 2 | Брюне |
| 2015-05-31 | Брюне | 2 - 1 | Саннес Улф |
| 2014-02-01 | Саннес Улф | 1 - 0 | Брюне |
| 2013-03-02 | Саннес Улф | 4 - 0 | Брюне |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 7 | 4 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 58% | 33% | 17% |
Брюне последни 12 срещи
| 2022-10-22 | Осане | 1 - 2 | Брюне |
| 2022-10-16 | Брюне | 2 - 1 | Мьондален |
| 2022-10-10 | Фредрикстад | 1 - 3 | Брюне |
| 2022-10-02 | Брюне | 0 - 3 | Шайд |
| 2022-09-28 | Тромсдален | 0 - 1 | Брюне |
| 2022-09-18 | КФУМ Осло | 3 - 3 | Брюне |
| 2022-09-11 | Брюне | 3 - 3 | Согндал |
| 2022-09-05 | Стабек | 2 - 2 | Брюне |
| 2022-08-29 | Брюне | 5 - 0 | Рауфос |
| 2022-08-22 | Ранхайм | 1 - 1 | Брюне |
| 2022-08-14 | Брюне | 2 - 1 | Гроруд |
| 2022-08-08 | Старт | 6 - 0 | Брюне |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 10 | 6 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 83% | 50% |
Саннес Улф последни 12 срещи
| 2022-10-22 | Саннес Улф | 2 - 2 | Стабек |
| 2022-10-17 | Конгсвингер | 3 - 1 | Саннес Улф |
| 2022-10-10 | Саннес Улф | 2 - 4 | Гроруд |
| 2022-10-03 | Ранхайм | 1 - 2 | Саннес Улф |
| 2022-09-17 | Саннес Улф | 0 - 3 | Бран Берген |
| 2022-09-11 | Фредрикстад | 1 - 2 | Саннес Улф |
| 2022-09-04 | Саннес Улф | 3 - 5 | Старт |
| 2022-08-29 | Мьондален | 4 - 1 | Саннес Улф |
| 2022-08-21 | Саннес Улф | 0 - 0 | Стьордалс Блинк |
| 2022-08-14 | КФУМ Осло | 3 - 2 | Саннес Улф |
| 2022-08-08 | Саннес Улф | 0 - 0 | Шайд |
| 2022-08-04 | Саннес Улф | 6 - 0 | Согндал |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 10 | 7 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 83% | 58% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бран Берген | 29 | +76 | 78 |
| 2 | Стабек | 29 | +32 | 55 |
| 3 | КФУМ Осло | 29 | +16 | 52 |
| 4 | Старт | 29 | +24 | 51 |
| 5 | Конгсвингер | 29 | +7 | 46 |
| 6 | Саннес Улф | 29 | 0 | 44 |
| 7 | Ранхайм | 29 | -2 | 43 |
| 8 | Мьондален | 29 | -6 | 42 |
| 9 | Согндал | 29 | -1 | 40 |
| 10 | Брюне | 29 | -8 | 35 |
| 11 | Рауфос | 29 | -16 | 35 |
| 12 | Фредрикстад | 29 | -6 | 32 |
| 13 | Осане | 29 | -23 | 32 |
| 14 | Шайд | 29 | -14 | 28 |
| 15 | Гроруд | 29 | -37 | 17 |
| 16 | Стьордалс Блинк | 29 | -42 | 14 |
Хронология на изиграните мачове
| Брюне | |
| Саннес Улф | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Брюне | Саннес Улф |
|---|---|---|---|
| 1 | Бран Берген | 1 - 5 | 3 - 0 |
| 2 | Стабек | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 3 | КФУМ Осло | 1 - 2 | 3 - 2 |
| 4 | Старт | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 5 | Конгсвингер | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 6 | Саннес Улф | - | |
| 7 | Ранхайм | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 8 | Мьондален | 2 - 1 | 4 - 1 |
| 9 | Согндал | 3 - 3 | 1 - 2 |
| 10 | Брюне | - | |
| 11 | Рауфос | 5 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Фредрикстад | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 13 | Осане | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 14 | Шайд | 0 - 3 | 0 - 1 |
| 15 | Гроруд | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 16 | Стьордалс Блинк | 0 - 0 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Брюне | Саннес Улф | |
| Позиция | 10 | 6 |
| Точки | 35 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 4 |
| Точки | 19 | 25 |
Форма в шампионата
| Брюне | Саннес Улф | |
|
Победи Равни Загуби |
9
8 12 |
13
5 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
4 5 |
8
1 5 |
Голове в шампионата
| Брюне | Саннес Улф | |
|
Вкарани Получени |
42
50 |
52
52 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
20
21 |
21
22 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (232) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (768) | |
| Средно голове на мач | 3.31 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.79 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.52 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 75% |
| Гол/Гол | 61% |
| Над 1.5 | 85% |
| Над 2.5 | 69% |
| Над 3.5 | 43% |
Брюне следващи 6 срещи
| 2023-02-04 | Брюне | - | Саннес Улф |
| 2023-02-11 | Хаугесунд | - | Брюне |
| 2023-02-16 | Брюне | - | Викинг |
| 2023-03-05 | Хонка | - | Брюне |
| 2023-03-12 | Стабек | - | Брюне |
| 2023-03-18 | Старт | - | Брюне |
Саннес Улф следващи 6 срещи
| 2022-11-03 | Саннес Улф | - | Конгсвингер |
| 2023-01-27 | Саннес Улф | - | Викинг |
| 2023-02-04 | Брюне | - | Саннес Улф |
| 2023-02-11 | Саннес Улф | - | Вард Хаугесунд |
| 2023-02-18 | Саннес Улф | - | Арендал |
| 2023-02-25 | Саннес Улф | - | РФШ Рига |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.30 | 3.75 | 2.10 |
| Вероятност | 33% | 21% | 46% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 1.33 |
| Вероятност | 42% | 58% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 6.00 | |
| Вероятност | 88% | 12% | |
| Над 1.5 @ 1.12 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.70 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 2.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 3.5 @ 1.72 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Г/Г @ 1.40 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-29 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
