Първа Лига - Черна Гора
неделя, 09.05.2021
17:00
17:00

Будучност

Рудар Плевля
3 - 1
(0 - 0, 3 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Подгорица |
| Гост: | Плевля |
| Разстояние: | 102.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Градски стадион Подгорица |
| Капацитет: | 11 050 |
| Размер: | 105 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 | 4.20 | 7.50 | 1 | 1.05 | 2.72 | |||
| 52% | 18% | 30% | 1.41 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.23 | 1.94 | 1.78 | 3.33 | 1.28 | ||||||
| 65% | 35% | 38% | 62% | 21% | 79% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-03-10 | Рудар Плевля | 1 - 1 | Будучност |
| 2020-11-29 | Будучност | 4 - 2 | Рудар Плевля |
| 2020-10-21 | Будучност | 3 - 1 | Рудар Плевля |
| 2020-09-27 | Рудар Плевля | 1 - 2 | Будучност |
| 2020-06-16 | Рудар Плевля | 0 - 4 | Будучност |
| 2019-12-11 | Будучност | 2 - 0 | Рудар Плевля |
| 2019-10-23 | Будучност | 2 - 1 | Рудар Плевля |
| 2019-10-02 | Рудар Плевля | 0 - 0 | Будучност |
| 2019-09-28 | Рудар Плевля | 0 - 3 | Будучност |
| 2019-08-05 | Будучност | 2 - 0 | Рудар Плевля |
| 2019-05-19 | Рудар Плевля | 2 - 2 | Будучност |
| 2019-03-30 | Будучност | 1 - 0 | Рудар Плевля |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 3 | 0 | 10 | 7 | 4 | |
| 75% | 25% | 0% | 83% | 58% | 33% |
Будучност последни 12 срещи
| 2021-05-05 | Будучност | 3 - 0 | Зета |
| 2021-05-01 | Будучност | 0 - 2 | Петровац |
| 2021-04-25 | Титоград | 0 - 2 | Будучност |
| 2021-04-21 | Зета | 2 - 1 | Будучност |
| 2021-04-17 | Будучност | 1 - 2 | ФК Подгорица |
| 2021-04-11 | Сутиеска | 0 - 1 | Будучност |
| 2021-04-07 | Будучност | 2 - 0 | Дечич Тузи |
| 2021-04-03 | Будучност | 0 - 1 | Зета |
| 2021-03-20 | Йезеро Плав | 1 - 2 | Будучност |
| 2021-03-14 | Будучност | 1 - 0 | Искра |
| 2021-03-10 | Рудар Плевля | 1 - 1 | Будучност |
| 2021-03-06 | Петровац | 1 - 4 | Будучност |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 9 | 5 | 1 | |
| 58% | 8% | 33% | 75% | 42% | 8% |
Рудар Плевля последни 12 срещи
| 2021-05-01 | Рудар Плевля | 0 - 0 | Дечич Тузи |
| 2021-04-25 | Петровац | 3 - 1 | Рудар Плевля |
| 2021-04-17 | Рудар Плевля | 0 - 1 | Зета |
| 2021-04-11 | Титоград | 0 - 0 | Рудар Плевля |
| 2021-04-07 | Рудар Плевля | 4 - 2 | Йезеро Плав |
| 2021-04-03 | ФК Подгорица | 2 - 1 | Рудар Плевля |
| 2021-03-20 | Рудар Плевля | 0 - 0 | Искра |
| 2021-03-14 | Сутиеска | 1 - 1 | Рудар Плевля |
| 2021-03-10 | Рудар Плевля | 1 - 1 | Будучност |
| 2021-03-06 | Дечич Тузи | 0 - 1 | Рудар Плевля |
| 2021-02-28 | Рудар Плевля | 2 - 0 | Петровац |
| 2021-02-23 | Зета | 0 - 1 | Рудар Плевля |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 6 | 3 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 50% | 25% | 17% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност | 32 | +31 | 75 |
| 2 | Сутиеска | 32 | +18 | 51 |
| 3 | Дечич Тузи | 32 | +12 | 50 |
| 4 | ФК Подгорица | 32 | +4 | 46 |
| 5 | Рудар Плевля | 32 | -7 | 42 |
| 6 | Искра | 32 | -2 | 39 |
| 7 | Зета | 32 | -7 | 39 |
| 8 | Йезеро Плав | 32 | -7 | 38 |
| 9 | Петровац | 32 | -14 | 28 |
| 10 | Титоград | 32 | -28 | 25 |
Хронология на изиграните мачове
| Будучност | |
| Рудар Плевля | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Будучност | Рудар Плевля |
|---|---|---|---|
| 1 | Будучност | - | 4 - 2 |
| 2 | Сутиеска | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Дечич Тузи | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 4 | ФК Подгорица | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Рудар Плевля | 4 - 2 | - |
| 6 | Искра | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Зета | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Йезеро Плав | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | Петровац | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 10 | Титоград | 1 - 0 | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Будучност | Рудар Плевля | |
| Позиция | 1 | 5 |
| Точки | 75 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 7 |
| Точки | 35 | 18 |
Форма в шампионата
| Будучност | Рудар Плевля | |
|
Победи Равни Загуби |
24
3 5 |
12
6 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
11
2 3 |
5
3 8 |
Голове в шампионата
| Будучност | Рудар Плевля | |
|
Вкарани Получени |
54
23 |
36
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
25
13 |
15
23 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (160) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (330) | |
| Средно голове на мач | 2.06 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.03 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.03 |
| Домакинът е отбелязал в | 61% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 37% |
| Над 1.5 | 61% |
| Над 2.5 | 32% |
| Над 3.5 | 16% |
Будучност следващи 6 срещи
| 2021-05-14 | Искра | - | Будучност |
| 2021-05-19 | Будучност | - | Йезеро Плав |
| 2021-05-25 | Зета | - | Будучност |
| 2021-05-30 | Будучност | - | Дечич Тузи |
| 2021-06-19 | Будучност | - | Влазня |
| 2021-06-23 | Вождовац | - | Будучност |
Рудар Плевля следващи 6 срещи
| 2021-05-14 | Рудар Плевля | - | Сутиеска |
| 2021-05-19 | Искра | - | Рудар Плевля |
| 2021-05-25 | Рудар Плевля | - | ФК Подгорица |
| 2021-06-30 | Рудар Плевля | - | Слобода Тузла |
| 2021-07-07 | Златибор Чайетина | - | Рудар Плевля |
| 2021-07-24 | Рудар Плевля | - | Будучност |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.41 | 4.20 | 7.50 |
| Вероятност | 52% | 18% | 30% |
| 1 @ 1.41 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.05 | 2.72 |
| Вероятност | 63% | 37% |
| 1X @ 1.05 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.29 | 3.23 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Над 1.5 @ 1.29 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.94 | 1.78 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 2.5 @ 1.78 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.33 | 1.28 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.55 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Без @ 1.55 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-09 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
