Супер Лига - Замбия
неделя, 07.02.2021
13:00
13:00

Билдкон

Нкана
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ндола |
| Гост: | Китуе |
| Разстояние: | 47.9 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 2.81 | 3.26 | 12 | 1.28 | 1.53 | |||
| 40% | 19% | 41% | 1.36 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 2.22 | 2.80 | 1.38 | 6.50 | 1.08 | ||||||
| 67% | 33% | 35% | 65% | 14% | 86% |
Последни 2 директни срещи
| 2020-01-26 | Нкана | 3 - 0 | Билдкон |
| 2019-09-14 | Билдкон | 0 - 1 | Нкана |
Билдкон последни 12 срещи
| 2021-01-30 | Нквази | 1 - 0 | Билдкон |
| 2021-01-24 | Билдкон | 1 - 1 | Грийн Ийгълс |
| 2021-01-16 | Индени | 0 - 1 | Билдкон |
| 2021-01-09 | Билдкон | 1 - 2 | Ред Ероус |
| 2020-12-19 | Призън Леопардс | 1 - 0 | Билдкон |
| 2020-12-16 | Форест Рейнджърс | 2 - 1 | Билдкон |
| 2020-12-13 | Билдкон | 2 - 1 | Китуе Юнайтед |
| 2020-12-09 | Грийн Бъфалос | 1 - 2 | Билдкон |
| 2020-12-05 | Билдкон | 1 - 0 | Занако |
| 2020-12-02 | Кабуе Уориърс | 3 - 3 | Билдкон |
| 2020-11-29 | Билдкон | 1 - 2 | Лумвана Рейдиънтс |
| 2020-11-18 | Билдкон | 2 - 0 | НАПСА Старс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 6 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 50% | 8% |
Нкана последни 12 срещи
| 2021-02-04 | Нквази | 0 - 2 | Нкана |
| 2021-01-31 | Нкана | 4 - 0 | Йънг Грийн Ийгълс |
| 2021-01-23 | Лусака Динамос | 2 - 0 | Нкана |
| 2021-01-17 | Нкана | 1 - 2 | ЗЕСКО Юнайтед |
| 2021-01-13 | Нкана | 2 - 1 | Ред Ероус |
| 2021-01-06 | Петро Атлетико | 1 - 0 | Нкана |
| 2020-12-30 | Призън Леопардс | 2 - 0 | Нкана |
| 2020-12-23 | Нкана | 1 - 1 | Петро Атлетико |
| 2020-12-16 | Нкана | 2 - 0 | Китуе Юнайтед |
| 2020-12-13 | Нкана | 3 - 1 | Грийн Ийгълс |
| 2020-12-09 | Индени | 2 - 0 | Нкана |
| 2020-11-22 | Нкана | 1 - 1 | Занако |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 4 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 33% | 17% |
Класиране Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Занако | 16 | +13 | 28 |
| 2 | Форест Рейнджърс | 16 | +8 | 28 |
| 3 | Призън Леопардс | 16 | +8 | 25 |
| 4 | ЗЕСКО Юнайтед | 15 | +4 | 25 |
| 5 | Кабуе Уориърс | 16 | +1 | 25 |
| 6 | Лусака Динамос | 15 | +6 | 23 |
| 7 | Билдкон | 15 | +2 | 22 |
| 8 | Нкана | 14 | -2 | 20 |
| 9 | Пауър Динамос | 12 | +3 | 19 |
| 10 | Грийн Ийгълс | 15 | 0 | 19 |
| 11 | Нквази | 15 | -2 | 19 |
| 12 | Ред Ероус | 16 | -4 | 19 |
| 13 | Грийн Бъфалос | 16 | +2 | 17 |
| 14 | Индени | 16 | -2 | 17 |
| 15 | Лумвана Рейдиънтс | 16 | -5 | 17 |
| 16 | Йънг Грийн Ийгълс | 16 | -13 | 16 |
| 17 | НАПСА Старс | 15 | -3 | 15 |
| 18 | Китуе Юнайтед | 16 | -16 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| Билдкон | |
| Нкана | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Билдкон | Нкана |
|---|---|---|---|
| 1 | Занако | 1 - 0 | |
| 2 | Форест Рейнджърс | 2 - 0 | |
| 3 | Призън Леопардс | 2 - 0 | |
| 4 | ЗЕСКО Юнайтед | ||
| 5 | Кабуе Уориърс | 0 - 1 | |
| 6 | Лусака Динамос | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Билдкон | - | |
| 8 | Нкана | - | |
| 9 | Пауър Динамос | ||
| 10 | Грийн Ийгълс | 1 - 1 | |
| 11 | Нквази | 0 - 2 | |
| 12 | Ред Ероус | 1 - 2 | |
| 13 | Грийн Бъфалос | 5 - 0 | |
| 14 | Индени | 2 - 0 | |
| 15 | Лумвана Рейдиънтс | 1 - 2 | |
| 16 | Йънг Грийн Ийгълс | ||
| 17 | НАПСА Старс | 2 - 0 | |
| 18 | Китуе Юнайтед | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| Билдкон | Нкана | |
| Позиция | 7 | 8 |
| Точки | 22 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 13 |
| Точки | 11 | 6 |
Форма в шампионата
| Билдкон | Нкана | |
|
Победи Равни Загуби |
6
4 5 |
6
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 2 |
2
0 5 |
Голове в шампионата
| Билдкон | Нкана | |
|
Вкарани Получени |
17
15 |
16
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
6 |
3
13 |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (138) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 38% |
| Победа за госта | 19% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (267) | |
| Средно голове на мач | 1.93 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.21 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.72 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 51% |
| Гол/Гол | 40% |
| Над 1.5 | 57% |
| Над 2.5 | 31% |
| Над 3.5 | 16% |
Билдкон следващи 6 срещи
| 2021-02-13 | ЗЕСКО Юнайтед | - | Билдкон |
| 2021-02-21 | Лусака Динамос | - | Билдкон |
| 2021-02-28 | Билдкон | - | Йънг Грийн Ийгълс |
| 2021-03-03 | Билдкон | - | Пауър Динамос |
| 2021-03-06 | НАПСА Старс | - | Билдкон |
| 2021-03-26 | НАПСА Старс | - | Билдкон |
Нкана следващи 6 срещи
| 2021-02-27 | Нкана | - | Пауър Динамос |
| 2021-03-03 | Нкана | - | Кабуе Уориърс |
| 2021-03-03 | Лумвана Рейдиънтс | - | Нкана |
| 2021-03-06 | Занако | - | Нкана |
| 2021-03-10 | Пирамидс | - | Нкана |
| 2021-03-17 | Нкана | - | Раджа Казабланка |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 2.81 | 3.26 |
| Вероятност | 40% | 19% | 41% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.53 |
| Вероятност | 49% | 51% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.22 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 1.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.80 | 1.38 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 2.5 @ 1.38 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 6.50 | 1.08 | |
| Вероятност | 14% | 86% | |
| Под 3.5 @ 1.08 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.28 | 1.59 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Без @ 1.59 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-07 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
