Професионална Лига 1 - Тунис
понеделник, 04.05.2026
16:00
1 - 2
(1 - 2, 0 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Бизерта |
| Гост: |
Ла Марса |
| Разстояние: |
59.7 км |
| Начален час |
| Час: |
16:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.75 |
2.90 |
4.75 |
1 |
|
|
|
1.16 |
1.93 |
| 44% |
21% |
35% |
1.75 |
|
|
|
56% |
44% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.60 |
2.15 |
|
|
|
2.85 |
1.37 |
|
|
|
5.75 |
1.11 |
| 48% |
52% |
|
|
|
23% |
77% |
|
|
|
15% |
85% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-03-22 |
Бизертин
|
1 - 1 |
Ла Марса
|
|
2025-11-05 |
Ла Марса
|
2 - 0 |
Бизертин
|
|
2024-06-01 |
Ла Марса
|
2 - 2 |
Бизертин
|
|
2024-03-09 |
Бизертин
|
1 - 0 |
Ла Марса
|
|
2023-11-25 |
Бизертин
|
3 - 1 |
Ла Марса
|
|
2023-09-17 |
Ла Марса
|
0 - 0 |
Бизертин
|
|
2017-05-02 |
Ла Марса
|
1 - 1 |
Бизертин
|
|
2017-03-19 |
Бизертин
|
1 - 1 |
Ла Марса
|
|
2016-05-15 |
Ла Марса
|
1 - 0 |
Бизертин
|
|
2015-12-24 |
Бизертин
|
1 - 0 |
Ла Марса
|
|
2015-02-18 |
Бизертин
|
1 - 0 |
Ла Марса
|
|
2014-08-20 |
Ла Марса
|
0 - 0 |
Бизертин
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
6 |
2 |
2 |
| 33% |
50% |
17% |
|
50% |
17% |
17% |
Бизертин последни 12 срещи
|
2026-04-30 |
Олимпик Бежа
|
1 - 0 |
Бизертин
|
|
2026-04-26 |
Бизертин
|
1 - 1 |
Есперанс Тунис
|
|
2026-04-11 |
Стад Тунизиен
|
1 - 1 |
Бизертин
|
|
2026-04-03 |
Бизертин
|
1 - 0 |
Солиман
|
|
2026-03-22 |
Бизертин
|
1 - 1 |
Ла Марса
|
|
2026-03-08 |
Кайруан
|
1 - 2 |
Бизертин
|
|
2026-02-28 |
Бизертин
|
0 - 0 |
Монастир
|
|
2026-02-13 |
Габес
|
0 - 0 |
Бизертин
|
|
2026-02-08 |
Бизертин
|
1 - 0 |
Бен Гердан
|
|
2026-01-31 |
Клуб Африкан
|
1 - 0 |
Бизертин
|
|
2026-01-27 |
Бизертин
|
1 - 0 |
ЖС Ел Омран
|
|
2026-01-21 |
Сфаксиен Сфакс
|
4 - 0 |
Бизертин
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
5 |
2 |
1 |
| 33% |
42% |
25% |
|
42% |
17% |
8% |
Ла Марса последни 12 срещи
|
2026-04-30 |
Ла Марса
|
1 - 0 |
Зарзис
|
|
2026-04-25 |
Етоал дю Сахел
|
1 - 0 |
Ла Марса
|
|
2026-04-13 |
Метлауи
|
1 - 0 |
Ла Марса
|
|
2026-04-03 |
Ла Марса
|
1 - 0 |
Олимпик Бежа
|
|
2026-03-22 |
Бизертин
|
1 - 1 |
Ла Марса
|
|
2026-03-07 |
Есперанс Тунис
|
1 - 0 |
Ла Марса
|
|
2026-02-28 |
Ла Марса
|
0 - 4 |
Стад Тунизиен
|
|
2026-02-14 |
Солиман
|
0 - 2 |
Ла Марса
|
|
2026-02-07 |
Ла Марса
|
1 - 2 |
Кайруан
|
|
2026-02-01 |
Монастир
|
1 - 0 |
Ла Марса
|
|
2026-01-28 |
Ла Марса
|
1 - 0 |
Габес
|
|
2026-01-23 |
Бен Гердан
|
1 - 0 |
Ла Марса
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
4 |
2 |
1 |
| 33% |
8% |
58% |
|
33% |
17% |
8% |
Класиране Професионална Лига 1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Клуб Африкан |
28 |
18 |
8 |
2 |
41 |
9 |
+32 |
62 |
| 2 |
Есперанс Тунис |
27 |
16 |
9 |
2 |
43 |
10 |
+33 |
57 |
| 3 |
Сфаксиен Сфакс |
28 |
16 |
8 |
4 |
37 |
12 |
+25 |
56 |
| 4 |
Стад Тунизиен |
28 |
11 |
11 |
6 |
27 |
14 |
+13 |
44 |
| 5 |
Монастир |
27 |
10 |
12 |
5 |
25 |
16 |
+9 |
42 |
| 6 |
Етоал дю Сахел |
27 |
10 |
8 |
9 |
25 |
24 |
+1 |
38 |
| 7 |
Метлауи |
27 |
8 |
12 |
7 |
18 |
24 |
-6 |
36 |
| 8 |
ЖС Ел Омран |
27 |
10 |
5 |
12 |
21 |
28 |
-7 |
35 |
| 9 |
Бен Гердан |
28 |
8 |
10 |
10 |
18 |
21 |
-3 |
34 |
| 10 |
Бизертин |
27 |
8 |
9 |
10 |
17 |
24 |
-7 |
33 |
| 11 |
Зарзис |
27 |
8 |
8 |
11 |
24 |
27 |
-3 |
32 |
| 12 |
Ла Марса |
27 |
10 |
1 |
16 |
22 |
27 |
-5 |
31 |
| 13 |
Олимпик Бежа |
28 |
8 |
4 |
16 |
15 |
37 |
-22 |
28 |
| 14 |
Кайруан |
28 |
8 |
3 |
17 |
19 |
41 |
-22 |
27 |
| 15 |
Солиман |
28 |
5 |
9 |
14 |
14 |
28 |
-14 |
24 |
| 16 |
Габес |
28 |
3 |
9 |
16 |
11 |
35 |
-24 |
18 |
Хронология на изиграните мачове
| Бизертин |
|
| Ла Марса |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Бизертин |
Ла Марса |
| 1 |
Клуб Африкан |
0 - 2* |
1 - 0 |
| 2 |
Есперанс Тунис |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 3 |
Сфаксиен Сфакс |
1 - 1 |
2 - 0 |
| 4 |
Стад Тунизиен |
0 - 2 |
1 - 0 |
| 5 |
Монастир |
0 - 0 |
1 - 0 |
| 6 |
Етоал дю Сахел |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 7 |
Метлауи |
0 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
ЖС Ел Омран |
1 - 0 |
|
| 9 |
Бен Гердан |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 10 |
Бизертин |
- |
|
| 11 |
Зарзис |
|
0 - 2* |
| 12 |
Ла Марса |
|
- |
| 13 |
Олимпик Бежа |
3 - 0 |
0 - 6 |
| 14 |
Кайруан |
1 - 0 |
2 - 1 |
| 15 |
Солиман |
1 - 0 |
0 - 2 |
| 16 |
Габес |
3 - 0 |
2 - 1 |
Представяне в Шампионата
| |
Бизертин |
Ла Марса |
| Победи |
8 |
10 |
| Равни |
9 |
1 |
| Загуби |
10 |
16 |
| Вкарани голове |
17 |
22 |
| Получени голове |
24 |
27 |
| Средно вкарани |
0.63 |
0.81 |
| Средно получени |
0.89 |
1.00 |
| Мачове вкарал |
44% |
48% |
| Мачове получил |
56% |
63% |
| Гол/Гол |
19% |
15% |
| Над 1.5 |
48% |
44% |
| Над 2.5 |
19% |
26% |
| Над 3.5 |
4% |
7% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
3 |
| Равни |
5 |
0 |
| Загуби |
2 |
10 |
| Вкарани голове |
13 |
12 |
| Получени голове |
7 |
13 |
| Средно вкарани |
1.00 |
0.92 |
| Средно получени |
0.54 |
1.00 |
| Мачове вкарал |
69% |
38% |
| Мачове получил |
38% |
77% |
| Гол/Гол |
23% |
15% |
| Над 1.5 |
54% |
46% |
| Над 2.5 |
15% |
23% |
| Над 3.5 |
0% |
8% |
Обща статистика за Професионална Лига 1
| Мачове (220) |
| Победа за домакина |
46% |
| Равен |
29% |
| Победа за госта |
25% |
| Изиграни мачове |
92% |
| Голове (377) |
| Средно голове на мач |
1.71 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.01 |
| Гостът е отбелязал средно |
0.70 |
| Домакинът е отбелязал в |
64% |
| Гостът е отбелязал в |
45% |
| Гол/Гол |
25% |
| Над 1.5 |
52% |
| Над 2.5 |
26% |
| Над 3.5 |
8% |
Бизертин следващи 2 срещи
|
2026-05-09 |
Етоал дю Сахел
|
- |
Бизертин
|
|
2026-05-13 |
Бизертин
|
- |
Зарзис
|
Ла Марса следващи 2 срещи
|
2026-05-09 |
Ла Марса
|
- |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2026-05-12 |
ЖС Ел Омран
|
- |
Ла Марса
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.75 |
2.90 |
4.75 |
| Вероятност |
44% |
21% |
35% |
|
1 @ 1.75 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.16 |
1.93 |
| Вероятност |
56% |
44% |
|
1X @ 1.16 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.60 |
2.15 |
| Вероятност |
|
48% |
52% |
|
Под 1.5 @ 2.15 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.85 |
1.37 |
| Вероятност |
|
23% |
77% |
|
Под 2.5 @ 1.37 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
5.75 |
1.11 |
| Вероятност |
|
15% |
85% |
|
Под 3.5 @ 1.11 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.55 |
1.46 |
| Вероятност |
|
19% |
81% |
|
Без @ 1.46 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-04 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!