Серия Б - Италия
събота, 01.10.2022
13:00
13:00

Каляри

Венеция
1 - 4
(1 - 0, 0 - 4)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Каляри |
| Гост: | Венеция |
| Разстояние: | 740.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Сардиния Арена |
| Капацитет: | 16 233 |
| Размер: | 105 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Домакин: | Фабио Пизакане (Ита) |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.60 | 4.75 | 1 | 1.18 | 2.00 | |||
| 62% | 21% | 17% | 1.75 | 77% | 23% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 71% | 29% | 30% | 70% | 15% | 85% |
Последни 2 директни срещи
| 2022-05-22 | Венеция | 0 - 0 | Каляри |
| 2021-10-01 | Каляри | 1 - 1 | Венеция |
Каляри последни 12 срещи
| 2022-09-17 | Каляри | 0 - 1 | Бари |
| 2022-09-10 | Беневенто | 0 - 2 | Каляри |
| 2022-09-02 | Каляри | 1 - 0 | Модена |
| 2022-08-27 | СПАЛ | 1 - 0 | Каляри |
| 2022-08-21 | Каляри | 2 - 1 | Читадела |
| 2022-08-13 | Комо | 1 - 1 | Каляри |
| 2022-08-05 | Каляри | 3 - 2 | Перуджа |
| 2022-07-31 | Лийдс | 6 - 2 | Каляри |
| 2022-07-27 | Страсбург | 1 - 2 | Каляри |
| 2022-07-23 | Олбия | 0 - 3 | Каляри |
| 2022-05-22 | Венеция | 0 - 0 | Каляри |
| 2022-05-15 | Каляри | 1 - 3 | Интер |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Венеция последни 12 срещи
| 2022-09-17 | Венеция | 1 - 1 | Пиза |
| 2022-09-11 | СПАЛ | 2 - 0 | Венеция |
| 2022-09-03 | Венеция | 0 - 2 | Беневенто |
| 2022-08-28 | Читадела | 1 - 1 | Венеция |
| 2022-08-21 | Зюдтирол | 1 - 2 | Венеция |
| 2022-08-14 | Венеция | 1 - 2 | Дженоа |
| 2022-08-07 | Венеция | 2 - 3 | Асколи |
| 2022-08-03 | Венеция | 0 - 1 | Чезена |
| 2022-05-22 | Венеция | 0 - 0 | Каляри |
| 2022-05-14 | Рома | 1 - 1 | Венеция |
| 2022-05-08 | Венеция | 4 - 3 | Болоня |
| 2022-05-05 | Салернитана | 2 - 1 | Венеция |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 5 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 42% | 17% |
Класиране Серия Б
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бреша | 6 | +4 | 15 |
| 2 | Фрозиноне | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Бари | 6 | +4 | 12 |
| 4 | Козенца | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Реджина | 6 | +12 | 10 |
| 6 | Дженоа | 6 | +2 | 10 |
| 7 | Каляри | 6 | +2 | 10 |
| 8 | Тернана | 6 | -1 | 10 |
| 9 | СПАЛ | 6 | +1 | 9 |
| 10 | Парма | 6 | +2 | 8 |
| 11 | Асколи | 6 | -1 | 8 |
| 12 | Читадела | 6 | -2 | 8 |
| 13 | Беневенто | 6 | -1 | 7 |
| 14 | Палермо | 6 | -2 | 7 |
| 15 | Зюдтирол | 6 | -4 | 7 |
| 16 | Венеция | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Перуджа | 6 | -5 | 4 |
| 18 | Модена | 6 | -3 | 3 |
| 19 | Комо | 7 | -7 | 3 |
| 20 | Пиза | 6 | -4 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Каляри | |
| Венеция | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Каляри | Венеция |
|---|---|---|---|
| 1 | Бреша | ||
| 2 | Фрозиноне | ||
| 3 | Бари | 0 - 1 | |
| 4 | Козенца | ||
| 5 | Реджина | ||
| 6 | Дженоа | ||
| 7 | Каляри | - | |
| 8 | Тернана | ||
| 9 | СПАЛ | 2 - 0 | |
| 10 | Парма | ||
| 11 | Асколи | ||
| 12 | Читадела | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Беневенто | ||
| 14 | Палермо | ||
| 15 | Зюдтирол | 1 - 2 | |
| 16 | Венеция | - | |
| 17 | Перуджа | ||
| 18 | Модена | 1 - 0 | |
| 19 | Комо | ||
| 20 | Пиза |
Класиране в шампионата
| Каляри | Венеция | |
| Позиция | 7 | 16 |
| Точки | 10 | 5 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 9 |
| Точки | 6 | 4 |
Форма в шампионата
| Каляри | Венеция | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 2 |
1
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 1 |
1
1 1 |
Голове в шампионата
| Каляри | Венеция | |
|
Вкарани Получени |
6
4 |
5
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
2 |
3
4 |
Обща статистика за Серия Б
| Мачове (61) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (149) | |
| Средно голове на мач | 2.44 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.07 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 66% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 25% |
Каляри следващи 6 срещи
| 2022-10-07 | Дженоа | - | Каляри |
| 2022-10-15 | Каляри | - | Бреша |
| 2022-10-20 | Болоня | - | Каляри |
| 2022-10-24 | Асколи | - | Каляри |
| 2022-10-29 | Каляри | - | Реджина |
| 2022-11-05 | Зюдтирол | - | Каляри |
Венеция следващи 6 срещи
| 2022-10-08 | Венеция | - | Бари |
| 2022-10-14 | Венеция | - | Фрозиноне |
| 2022-10-22 | Бреша | - | Венеция |
| 2022-10-29 | Венеция | - | Асколи |
| 2022-11-06 | Комо | - | Венеция |
| 2022-11-12 | Венеция | - | Реджина |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 3.60 | 4.75 |
| Вероятност | 62% | 21% | 17% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 2.00 |
| Вероятност | 77% | 23% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.80 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 2.5 @ 1.80 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.28 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.80 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-01 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
