Примера - Венецуела
петък, 25.06.2021
22:00
22:00

Карабобо

Деп. Ла Гуайра
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Валенсия |
| Гост: | Каракас |
| Разстояние: | 128.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Мисаел Делгадо |
| Капацитет: | 10 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 22:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.38 | 2.17 | X2 | 1.64 | 1.30 | |||
| 25% | 39% | 36% | 1.30 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.21 | 1.94 | 1.79 | 3.38 | 1.28 | ||||||
| 68% | 32% | 46% | 54% | 32% | 68% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-05-09 | Деп. Ла Гуайра | 4 - 2 | Карабобо |
| 2020-11-16 | Карабобо | 0 - 2 | Деп. Ла Гуайра |
| 2020-10-15 | Деп. Ла Гуайра | 2 - 0 | Карабобо |
| 2020-03-01 | Карабобо | 0 - 0 | Деп. Ла Гуайра |
| 2019-08-25 | Деп. Ла Гуайра | 2 - 0 | Карабобо |
| 2019-03-02 | Карабобо | 3 - 1 | Деп. Ла Гуайра |
| 2018-08-26 | Деп. Ла Гуайра | 2 - 1 | Карабобо |
| 2018-03-03 | Карабобо | 2 - 1 | Деп. Ла Гуайра |
| 2017-09-02 | Карабобо | 1 - 1 | Деп. Ла Гуайра |
| 2017-03-19 | Деп. Ла Гуайра | 0 - 1 | Карабобо |
| 2016-10-06 | Деп. Ла Гуайра | 1 - 0 | Карабобо |
| 2016-04-07 | Карабобо | 1 - 1 | Деп. Ла Гуайра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 4 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 33% | 17% |
Карабобо последни 12 срещи
| 2021-06-11 | Депортиво Лара | 0 - 0 | Карабобо |
| 2021-06-05 | Карабобо | 2 - 3 | Гран Валенсия |
| 2021-05-31 | Карабобо | 3 - 1 | Арагуа Маракай |
| 2021-05-22 | Карабобо | 2 - 2 | Пуерто Кабейо |
| 2021-05-13 | Яракуянос | 1 - 2 | Карабобо |
| 2021-05-09 | Деп. Ла Гуайра | 4 - 2 | Карабобо |
| 2021-04-23 | Карабобо | 1 - 1 | Депортиво Лара |
| 2021-04-18 | Гран Валенсия | 1 - 0 | Карабобо |
| 2020-12-09 | Карабобо | 0 - 3 | Депортиво Лара |
| 2020-12-05 | Карабобо | 2 - 2 | Трухилянос |
| 2020-12-02 | Яракуянос | 1 - 1 | Карабобо |
| 2020-11-29 | Карабобо | 0 - 3 | Пуерто Кабейо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 8 | 5 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 67% | 42% |
Деп. Ла Гуайра последни 12 срещи
| 2021-06-16 | Деп. Ла Гуайра | 1 - 1 | Яракуянос |
| 2021-06-12 | Деп. Ла Гуайра | 0 - 1 | Пуерто Кабейо |
| 2021-06-04 | Арагуа Маракай | 2 - 0 | Деп. Ла Гуайра |
| 2021-05-26 | Атлетико MG | 4 - 0 | Деп. Ла Гуайра |
| 2021-05-23 | Депортиво Лара | 1 - 2 | Деп. Ла Гуайра |
| 2021-05-20 | Америка де Кали | 3 - 1 | Деп. Ла Гуайра |
| 2021-05-15 | Деп. Ла Гуайра | 0 - 0 | Гран Валенсия |
| 2021-05-13 | Деп. Ла Гуайра | 0 - 1 | Серо Портеньо |
| 2021-05-09 | Деп. Ла Гуайра | 4 - 2 | Карабобо |
| 2021-05-07 | Деп. Ла Гуайра | 0 - 0 | Америка де Кали |
| 2021-05-02 | Яракуянос | 0 - 2 | Деп. Ла Гуайра |
| 2021-04-29 | Серо Портеньо | 0 - 0 | Деп. Ла Гуайра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 4 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 33% | 25% |
Класиране Примера
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гран Валенсия | 9 | +5 | 17 |
| 2 | Деп. Ла Гуайра | 9 | +2 | 13 |
| 3 | Депортиво Лара | 9 | +3 | 10 |
| 4 | Яракуянос | 8 | -2 | 10 |
| 5 | Арагуа Маракай | 9 | -4 | 10 |
| 6 | Карабобо | 8 | -1 | 9 |
| 7 | Пуерто Кабейо | 8 | -3 | 8 |
| 1 | Деп. Тачира | 9 | +5 | 19 |
| 2 | Ест. де Мерида | 9 | +13 | 18 |
| 3 | Португеза | 8 | +5 | 14 |
| 4 | Интер де Баринас | 9 | 0 | 13 |
| 5 | Замора Баринас | 9 | +8 | 12 |
| 6 | Сулия | 8 | 0 | 8 |
| 7 | Трухилянос | 8 | -31 | 0 |
| 1 | Каракас | 9 | +12 | 19 |
| 2 | Монагас Матурин | 9 | +10 | 17 |
| 3 | Минерос Гуаяна | 8 | -2 | 12 |
| 4 | Метрополитанос | 8 | +3 | 11 |
| 5 | Атл. Венецуела | 9 | -3 | 11 |
| 6 | ЛАЛА | 8 | -10 | 8 |
| 7 | Ун. Сентрал | 9 | -10 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Карабобо | |
| Деп. Ла Гуайра | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Карабобо | Деп. Ла Гуайра |
|---|---|---|---|
| 1 | Гран Валенсия | 2 - 3 | |
| 2 | Деп. Ла Гуайра | - | |
| 3 | Депортиво Лара | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 4 | Яракуянос | 0 - 2 | |
| 5 | Арагуа Маракай | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Карабобо | - | |
| 7 | Пуерто Кабейо | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 1 | Деп. Тачира | ||
| 2 | Ест. де Мерида | ||
| 3 | Португеза | ||
| 4 | Интер де Баринас | ||
| 5 | Замора Баринас | ||
| 6 | Сулия | ||
| 7 | Трухилянос | ||
| 1 | Каракас | ||
| 2 | Монагас Матурин | ||
| 3 | Минерос Гуаяна | ||
| 4 | Метрополитанос | ||
| 5 | Атл. Венецуела | ||
| 6 | ЛАЛА | ||
| 7 | Ун. Сентрал |
Класиране в шампионата
| Карабобо | Деп. Ла Гуайра | |
| Позиция | 6 | 2 |
| Точки | 9 | 13 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 5 |
| Точки | 5 | 7 |
Форма в шампионата
| Карабобо | Деп. Ла Гуайра | |
|
Победи Равни Загуби |
2
3 3 |
3
4 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 1 |
2
1 1 |
Голове в шампионата
| Карабобо | Деп. Ла Гуайра | |
|
Вкарани Получени |
12
13 |
9
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
7 |
4
3 |
Обща статистика за Примера
| Мачове (90) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (254) | |
| Средно голове на мач | 2.82 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.58 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.24 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 61% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 54% |
| Над 3.5 | 34% |
Карабобо следващи 6 срещи
| 2021-07-04 | Карабобо | - | Яракуянос |
| 2021-07-09 | Пуерто Кабейо | - | Карабобо |
| 2021-07-18 | Арагуа Маракай | - | Карабобо |
| 2021-07-25 | Гран Валенсия | - | Карабобо |
| 2021-07-31 | Карабобо | - | Депортиво Лара |
| 2021-08-15 | Деп. Ла Гуайра | - | Карабобо |
Деп. Ла Гуайра следващи 6 срещи
| 2021-07-04 | Гран Валенсия | - | Деп. Ла Гуайра |
| 2021-07-10 | Деп. Ла Гуайра | - | Депортиво Лара |
| 2021-07-22 | Деп. Ла Гуайра | - | Арагуа Маракай |
| 2021-07-29 | Пуерто Кабейо | - | Деп. Ла Гуайра |
| 2021-08-09 | Яракуянос | - | Деп. Ла Гуайра |
| 2021-08-15 | Деп. Ла Гуайра | - | Карабобо |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.20 | 3.38 | 2.17 |
| Вероятност | 25% | 39% | 36% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.64 | 1.30 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.21 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.94 | 1.79 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.79 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.38 | 1.28 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.91 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-06-25 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
