Втора Лига - Англия
вторник, 23.03.2021
18:30
18:30

Карлайл

Лейтън Ориент
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Карлайл |
| Гост: | Лондон |
| Разстояние: | 420.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Брънтън Парк |
| Капацитет: | 17 001 (8 000) |
| Размер: | 102 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.40 | 3.60 | 1X | 1.28 | 1.72 | |||
| 46% | 16% | 38% | 1.28 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 68% | 32% | 44% | 56% | 23% | 77% |
Последни 12 директни срещи
| 2019-10-26 | Лейтън Ориент | 1 - 1 | Карлайл |
| 2017-02-04 | Лейтън Ориент | 1 - 2 | Карлайл |
| 2016-09-10 | Карлайл | 2 - 2 | Лейтън Ориент |
| 2016-03-01 | Карлайл | 2 - 2 | Лейтън Ориент |
| 2015-09-29 | Лейтън Ориент | 1 - 2 | Карлайл |
| 2014-01-11 | Лейтън Ориент | 4 - 0 | Карлайл |
| 2013-08-03 | Карлайл | 1 - 5 | Лейтън Ориент |
| 2013-03-16 | Лейтън Ориент | 4 - 1 | Карлайл |
| 2012-11-17 | Карлайл | 1 - 4 | Лейтън Ориент |
| 2012-01-07 | Карлайл | 4 - 1 | Лейтън Ориент |
| 2011-08-27 | Лейтън Ориент | 1 - 2 | Карлайл |
| 2011-04-25 | Карлайл | 0 - 1 | Лейтън Ориент |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 10 | 7 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 83% | 58% |
Карлайл последни 12 срещи
| 2021-03-20 | Стивънидж | 3 - 1 | Карлайл |
| 2021-03-16 | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | Карлайл |
| 2021-03-13 | Карлайл | 3 - 1 | Брадфорд Сити |
| 2021-03-09 | Карлайл | 1 - 1 | Гримсби Таун |
| 2021-03-06 | Моркамб | 3 - 1 | Карлайл |
| 2021-03-02 | Колчестър | 2 - 1 | Карлайл |
| 2021-02-27 | Карлайл | 1 - 3 | Олдъм |
| 2021-02-23 | Карлайл | 2 - 3 | Транмиър |
| 2021-02-20 | Салфорд Сити | 1 - 1 | Карлайл |
| 2021-02-16 | Харогейт Таун | 1 - 0 | Карлайл |
| 2021-02-02 | Карлайл | 1 - 2 | Форест Грийн Р. |
| 2021-01-30 | Карлайл | 1 - 0 | Екзитър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 7 | 5 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 58% | 42% |
Лейтън Ориент последни 12 срещи
| 2021-03-20 | Нюпорт Каунти | 0 - 1 | Лейтън Ориент |
| 2021-03-13 | Лейтън Ориент | 1 - 1 | Скънторп |
| 2021-03-09 | Лейтън Ориент | 0 - 0 | Стивънидж |
| 2021-03-06 | Екзитър | 4 - 0 | Лейтън Ориент |
| 2021-03-02 | Гримсби Таун | 0 - 1 | Лейтън Ориент |
| 2021-02-27 | Лейтън Ориент | 1 - 3 | Транмиър |
| 2021-02-23 | Брадфорд Сити | 1 - 0 | Лейтън Ориент |
| 2021-02-20 | Лейтън Ориент | 1 - 1 | Порт Вейл |
| 2021-02-06 | Лейтън Ориент | 0 - 0 | Колчестър |
| 2021-02-02 | Кроули Таун | 0 - 0 | Лейтън Ориент |
| 2021-01-30 | Болтън | 2 - 0 | Лейтън Ориент |
| 2021-01-23 | Лейтън Ориент | 0 - 1 | Форест Грийн Р. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 5 | 2 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 42% | 17% | 17% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Челтнъм Таун | 36 | +15 | 65 |
| 2 | Кеймбридж Юн. | 37 | +21 | 64 |
| 3 | Форест Грийн Р. | 35 | +12 | 61 |
| 4 | Транмиър | 35 | +9 | 61 |
| 5 | Болтън | 36 | +4 | 60 |
| 6 | Моркамб | 36 | +2 | 59 |
| 7 | Нюпорт Каунти | 36 | +9 | 57 |
| 8 | Екзитър | 34 | +18 | 53 |
| 9 | Салфорд Сити | 35 | +12 | 51 |
| 10 | Кроули Таун | 35 | +3 | 51 |
| 11 | Карлайл | 33 | +5 | 48 |
| 12 | Брадфорд Сити | 34 | 0 | 48 |
| 13 | Харогейт Таун | 36 | -1 | 48 |
| 14 | Лейтън Ориент | 35 | 0 | 47 |
| 15 | Стивънидж | 37 | -1 | 46 |
| 16 | Мансфийлд Таун | 36 | -4 | 42 |
| 17 | Олдъм | 36 | -9 | 42 |
| 18 | Скънторп | 35 | -9 | 42 |
| 19 | Порт Вейл | 37 | -5 | 41 |
| 20 | Уолсол | 35 | -7 | 39 |
| 21 | Бароу | 34 | -2 | 38 |
| 22 | Колчестър | 36 | -16 | 38 |
| 23 | Саутенд | 36 | -28 | 31 |
| 24 | Гримсби Таун | 35 | -28 | 28 |
Хронология на изиграните мачове
| Карлайл | |
| Лейтън Ориент | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Карлайл | Лейтън Ориент |
|---|---|---|---|
| 1 | Челтнъм Таун | 1 - 2 | |
| 2 | Кеймбридж Юн. | 2 - 1 | |
| 3 | Форест Грийн Р. | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Транмиър | 2 - 3 | 0 - 1 |
| 5 | Болтън | 3 - 3 | 2 - 0 |
| 6 | Моркамб | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Нюпорт Каунти | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Екзитър | 1 - 0 | 4 - 0 |
| 9 | Салфорд Сити | 2 - 1 | |
| 10 | Кроули Таун | 0 - 0 | |
| 11 | Карлайл | - | |
| 12 | Брадфорд Сити | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 13 | Харогейт Таун | ||
| 14 | Лейтън Ориент | - | |
| 15 | Стивънидж | 4 - 0 | 0 - 2 |
| 16 | Мансфийлд Таун | 1 - 0 | |
| 17 | Олдъм | 1 - 3 | 0 - 1 |
| 18 | Скънторп | 2 - 0 | |
| 19 | Порт Вейл | 2 - 3 | |
| 20 | Уолсол | 2 - 1 | |
| 21 | Бароу | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 22 | Колчестър | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 23 | Саутенд | 2 - 0 | |
| 24 | Гримсби Таун | 1 - 1 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Карлайл | Лейтън Ориент | |
| Позиция | 11 | 14 |
| Точки | 48 | 47 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 14 |
| Точки | 32 | 20 |
Форма в шампионата
| Карлайл | Лейтън Ориент | |
|
Победи Равни Загуби |
14
6 13 |
13
8 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
10
2 4 |
6
2 9 |
Голове в шампионата
| Карлайл | Лейтън Ориент | |
|
Вкарани Получени |
46
41 |
39
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
32
21 |
15
22 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (425) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (1022) | |
| Средно голове на мач | 2.40 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.29 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.12 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 22% |
Карлайл следващи 6 срещи
| 2021-03-27 | Карлайл | - | Кеймбридж Юн. |
| 2021-03-30 | Карлайл | - | Кроули Таун |
| 2021-04-03 | Саутенд | - | Карлайл |
| 2021-04-06 | Карлайл | - | Скънторп |
| 2021-04-10 | Бароу | - | Карлайл |
| 2021-04-13 | Нюпорт Каунти | - | Карлайл |
Лейтън Ориент следващи 6 срещи
| 2021-03-27 | Лейтън Ориент | - | Олдъм |
| 2021-04-02 | Мансфийлд Таун | - | Лейтън Ориент |
| 2021-04-05 | Лейтън Ориент | - | Уолсол |
| 2021-04-10 | Челтнъм Таун | - | Лейтън Ориент |
| 2021-04-13 | Харогейт Таун | - | Лейтън Ориент |
| 2021-04-17 | Лейтън Ориент | - | Бароу |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 3.40 | 3.60 |
| Вероятност | 46% | 16% | 38% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.72 |
| Вероятност | 54% | 46% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.75 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.28 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Без @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-23 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
