Втора Лига - Англия
вторник, 23.02.2021
19:00
19:00

Карлайл

Транмиър
2 - 3
(2 - 2, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Карлайл |
| Гост: | Бъркънхед |
| Разстояние: | 167.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Брънтън Парк |
| Капацитет: | 17 001 (8 000) |
| Размер: | 102 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.25 | 3.70 | 12 | 1.28 | 1.66 | |||
| 39% | 24% | 37% | 1.33 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 62% | 38% | 44% | 56% | 26% | 74% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-24 | Транмиър | 1 - 0 | Карлайл |
| 2019-07-23 | Карлайл | 3 - 0 | Транмиър |
| 2019-03-30 | Транмиър | 3 - 0 | Карлайл |
| 2018-09-15 | Карлайл | 0 - 2 | Транмиър |
| 2015-02-07 | Транмиър | 0 - 2 | Карлайл |
| 2014-10-07 | Транмиър | 1 - 1 | Карлайл |
| 2014-09-27 | Карлайл | 1 - 0 | Транмиър |
| 2014-03-29 | Транмиър | 0 - 0 | Карлайл |
| 2013-12-14 | Карлайл | 4 - 1 | Транмиър |
| 2013-02-02 | Транмиър | 0 - 1 | Карлайл |
| 2012-08-21 | Карлайл | 0 - 3 | Транмиър |
| 2012-02-14 | Карлайл | 0 - 0 | Транмиър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 4 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 33% | 8% |
Карлайл последни 12 срещи
| 2021-02-20 | Салфорд Сити | 1 - 1 | Карлайл |
| 2021-02-16 | Харогейт Таун | 1 - 0 | Карлайл |
| 2021-02-02 | Карлайл | 1 - 2 | Форест Грийн Р. |
| 2021-01-30 | Карлайл | 1 - 0 | Екзитър |
| 2021-01-02 | Уолсол | 0 - 2 | Карлайл |
| 2020-12-26 | Карлайл | 3 - 3 | Болтън |
| 2020-12-19 | Форест Грийн Р. | 1 - 0 | Карлайл |
| 2020-12-15 | Карлайл | 1 - 0 | Мансфийлд Таун |
| 2020-12-12 | Карлайл | 4 - 0 | Стивънидж |
| 2020-12-05 | Брадфорд Сити | 0 - 1 | Карлайл |
| 2020-12-02 | Карлайл | 2 - 1 | Салфорд Сити |
| 2020-11-29 | Карлайл | 1 - 2 | Донкастър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 5 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 42% | 17% |
Транмиър последни 12 срещи
| 2021-02-20 | Транмиър | 2 - 2 | Олдъм |
| 2021-02-16 | Оксфорд Юнайтед | 0 - 2 | Транмиър |
| 2021-02-09 | Транмиър | 0 - 1 | Стивънидж |
| 2021-02-06 | Транмиър | 3 - 1 | Порт Вейл |
| 2021-02-02 | Транмиър | 2 - 1 | Питърбъро |
| 2021-01-30 | Моркамб | 0 - 1 | Транмиър |
| 2021-01-26 | Транмиър | 3 - 2 | Харогейт Таун |
| 2021-01-23 | Транмиър | 2 - 1 | Болтън |
| 2021-01-19 | Транмиър | 3 - 2 | Форест Грийн Р. |
| 2021-01-16 | Стивънидж | 0 - 0 | Транмиър |
| 2021-01-10 | Барнзли | 2 - 0 | Транмиър |
| 2020-12-29 | Бароу | 1 - 1 | Транмиър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 6 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 50% | 33% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кеймбридж Юн. | 30 | +19 | 52 |
| 2 | Форест Грийн Р. | 28 | +13 | 51 |
| 3 | Челтнъм Таун | 28 | +11 | 47 |
| 4 | Моркамб | 29 | -1 | 46 |
| 5 | Салфорд Сити | 28 | +15 | 45 |
| 6 | Транмиър | 28 | +3 | 45 |
| 7 | Нюпорт Каунти | 28 | +6 | 44 |
| 8 | Екзитър | 27 | +15 | 43 |
| 9 | Карлайл | 25 | +11 | 43 |
| 10 | Болтън | 29 | -4 | 41 |
| 11 | Лейтън Ориент | 28 | +5 | 39 |
| 12 | Кроули Таун | 27 | +2 | 38 |
| 13 | Брадфорд Сити | 27 | 0 | 37 |
| 14 | Уолсол | 28 | -2 | 37 |
| 15 | Харогейт Таун | 29 | -4 | 36 |
| 16 | Скънторп | 27 | -4 | 35 |
| 17 | Олдъм | 28 | -6 | 35 |
| 18 | Мансфийлд Таун | 28 | -2 | 34 |
| 19 | Порт Вейл | 29 | -3 | 33 |
| 20 | Колчестър | 28 | -7 | 33 |
| 21 | Стивънидж | 30 | -7 | 33 |
| 22 | Саутенд | 29 | -27 | 24 |
| 23 | Бароу | 27 | -7 | 23 |
| 24 | Гримсби Таун | 27 | -26 | 21 |
Хронология на изиграните мачове
| Карлайл | |
| Транмиър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Карлайл | Транмиър |
|---|---|---|---|
| 1 | Кеймбридж Юн. | 0 - 0 | |
| 2 | Форест Грийн Р. | 1 - 2 | |
| 3 | Челтнъм Таун | 1 - 2 | |
| 4 | Моркамб | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 5 | Салфорд Сити | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 6 | Транмиър | - | |
| 7 | Нюпорт Каунти | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Екзитър | 1 - 0 | 5 - 0 |
| 9 | Карлайл | - | |
| 10 | Болтън | 3 - 3 | 0 - 3 |
| 11 | Лейтън Ориент | ||
| 12 | Кроули Таун | 4 - 0 | |
| 13 | Брадфорд Сити | ||
| 14 | Уолсол | ||
| 15 | Харогейт Таун | 0 - 1 | |
| 16 | Скънторп | ||
| 17 | Олдъм | 0 - 1 | |
| 18 | Мансфийлд Таун | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 19 | Порт Вейл | 3 - 4 | |
| 20 | Колчестър | 3 - 2 | |
| 21 | Стивънидж | 4 - 0 | 0 - 0 |
| 22 | Саутенд | 2 - 0 | |
| 23 | Бароу | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 24 | Гримсби Таун |
Класиране в шампионата
| Карлайл | Транмиър | |
| Позиция | 9 | 6 |
| Точки | 43 | 45 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 9 |
| Точки | 28 | 20 |
Форма в шампионата
| Карлайл | Транмиър | |
|
Победи Равни Загуби |
13
4 8 |
13
6 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
9
1 2 |
5
5 3 |
Голове в шампионата
| Карлайл | Транмиър | |
|
Вкарани Получени |
35
24 |
37
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
25
13 |
13
16 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (336) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (844) | |
| Средно голове на мач | 2.51 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.34 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.17 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 23% |
Карлайл следващи 6 срещи
| 2021-02-27 | Карлайл | - | Олдъм |
| 2021-03-02 | Колчестър | - | Карлайл |
| 2021-03-06 | Моркамб | - | Карлайл |
| 2021-03-09 | Карлайл | - | Гримсби Таун |
| 2021-03-13 | Карлайл | - | Брадфорд Сити |
| 2021-03-16 | Мансфийлд Таун | - | Карлайл |
Транмиър следващи 6 срещи
| 2021-02-27 | Лейтън Ориент | - | Транмиър |
| 2021-03-02 | Транмиър | - | Нюпорт Каунти |
| 2021-03-06 | Транмиър | - | Кроули Таун |
| 2021-03-09 | Саутенд | - | Транмиър |
| 2021-03-14 | Съндърланд | - | Транмиър |
| 2021-03-17 | Гримсби Таун | - | Транмиър |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 3.25 | 3.70 |
| Вероятност | 39% | 24% | 37% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.66 |
| Вероятност | 50% | 50% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.70 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-23 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
