Серия С - гр. B - Италия
неделя, 20.11.2022
11:00
11:00

Карарезе

Олбия
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Карара |
| Гост: | Олбия |
| Разстояние: | 352.9 км |
| Начален час | |
| Час: | 11:00 (12:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.10 | 3.50 | 1 | 1.26 | 1.75 | |||
| 52% | 32% | 16% | 1.95 | 76% | 24% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 2.65 | 2.25 | 1.57 | 4.10 | 1.20 | ||||||
| 66% | 34% | 46% | 54% | 17% | 83% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-03-15 | Карарезе | 1 - 1 | Олбия |
| 2021-11-07 | Олбия | 4 - 1 | Карарезе |
| 2021-04-07 | Олбия | 1 - 0 | Карарезе |
| 2020-11-22 | Карарезе | 3 - 0 | Олбия |
| 2020-02-09 | Олбия | 2 - 1 | Карарезе |
| 2019-09-26 | Карарезе | 4 - 2 | Олбия |
| 2019-02-17 | Олбия | 3 - 1 | Карарезе |
| 2018-10-22 | Карарезе | 3 - 4 | Олбия |
| 2018-01-28 | Олбия | 1 - 1 | Карарезе |
| 2017-09-17 | Карарезе | 3 - 0 | Олбия |
| 2017-04-13 | Олбия | 1 - 1 | Карарезе |
| 2016-12-03 | Карарезе | 4 - 1 | Олбия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 8 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 67% | 42% |
Карарезе последни 12 срещи
| 2022-11-13 | Фиоренцуола | 2 - 0 | Карарезе |
| 2022-11-05 | Карарезе | 2 - 0 | Фермана |
| 2022-10-29 | Римини | 0 - 1 | Карарезе |
| 2022-10-24 | Карарезе | 1 - 1 | Реджана 1919 |
| 2022-10-19 | Имолезе | 2 - 1 | Карарезе |
| 2022-10-16 | Карарезе | 1 - 0 | Понтедера |
| 2022-10-09 | Монтеварки | 2 - 1 | Карарезе |
| 2022-10-05 | Виртус Ентела | 1 - 1 | Карарезе |
| 2022-10-02 | Карарезе | 0 - 2 | Губио |
| 2022-09-24 | Алесандрия | 2 - 1 | Карарезе |
| 2022-09-18 | Карарезе | 3 - 1 | Виртус Ентела |
| 2022-09-14 | Сан Донато Тав. | 1 - 2 | Карарезе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 5 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 42% | 8% |
Олбия последни 12 срещи
| 2022-11-13 | Олбия | 2 - 2 | Сан Донато Тав. |
| 2022-11-06 | Имолезе | 0 - 1 | Олбия |
| 2022-11-02 | Лукезе | 1 - 0 | Олбия |
| 2022-10-29 | Олбия | 1 - 3 | Губио |
| 2022-10-23 | Торес | 1 - 1 | Олбия |
| 2022-10-19 | Олбия | 2 - 4 | Анкона |
| 2022-10-16 | Виртус Ентела | 2 - 1 | Олбия |
| 2022-10-09 | Олбия | 1 - 2 | Фиоренцуола |
| 2022-10-05 | Олбия | 2 - 1 | Торес |
| 2022-10-02 | Фермана | 0 - 0 | Олбия |
| 2022-09-24 | Олбия | 0 - 0 | Сиена |
| 2022-09-18 | Римини | 3 - 0 | Олбия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 7 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 58% | 25% |
Класиране Серия С - гр. B
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чезена | 13 | +12 | 25 |
| 2 | Виртус Ентела | 13 | +4 | 25 |
| 3 | Фиоренцуола | 13 | +8 | 24 |
| 4 | Реджана 1919 | 13 | +7 | 24 |
| 5 | Губио | 13 | +6 | 23 |
| 6 | Карарезе | 13 | +3 | 22 |
| 7 | Анкона | 13 | +6 | 21 |
| 8 | Лукезе | 13 | +4 | 21 |
| 9 | Римини | 13 | +10 | 19 |
| 10 | Понтедера | 13 | 0 | 18 |
| 11 | Сиена | 13 | +9 | 16 |
| 12 | Торес | 13 | +2 | 16 |
| 13 | Реканатезе | 13 | -4 | 14 |
| 14 | Вис Пезаро 1898 | 13 | -11 | 14 |
| 15 | Алесандрия | 13 | -9 | 12 |
| 16 | Олбия | 13 | -8 | 11 |
| 17 | Фермана | 13 | -4 | 10 |
| 18 | Монтеварки | 13 | -12 | 9 |
| 19 | Сан Донато Тав. | 13 | -10 | 8 |
| 20 | Имолезе | 13 | -13 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Карарезе | |
| Олбия | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Карарезе | Олбия |
|---|---|---|---|
| 1 | Чезена | ||
| 2 | Виртус Ентела | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Фиоренцуола | ||
| 4 | Реджана 1919 | 1 - 1 | |
| 5 | Губио | 0 - 2 | |
| 6 | Карарезе | - | |
| 7 | Анкона | ||
| 8 | Лукезе | ||
| 9 | Римини | 3 - 0 | |
| 10 | Понтедера | 1 - 0 | |
| 11 | Сиена | ||
| 12 | Торес | 1 - 1 | |
| 13 | Реканатезе | 3 - 1 | |
| 14 | Вис Пезаро 1898 | ||
| 15 | Алесандрия | ||
| 16 | Олбия | - | |
| 17 | Фермана | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 18 | Монтеварки | 0 - 0 | |
| 19 | Сан Донато Тав. | ||
| 20 | Имолезе | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Карарезе | Олбия | |
| Позиция | 6 | 16 |
| Точки | 22 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 16 |
| Точки | 13 | 6 |
Форма в шампионата
| Карарезе | Олбия | |
|
Победи Равни Загуби |
7
1 5 |
2
5 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
1 1 |
1
3 2 |
Голове в шампионата
| Карарезе | Олбия | |
|
Вкарани Получени |
18
15 |
10
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
10
5 |
3
6 |
Обща статистика за Серия С - гр. B
| Мачове (130) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (267) | |
| Средно голове на мач | 2.05 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.14 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.92 |
| Домакинът е отбелязал в | 66% |
| Гостът е отбелязал в | 58% |
| Гол/Гол | 39% |
| Над 1.5 | 62% |
| Над 2.5 | 38% |
| Над 3.5 | 15% |
Карарезе следващи 6 срещи
| 2022-11-26 | Сиена | - | Карарезе |
| 2022-11-29 | Карарезе | - | Анкона |
| 2022-12-03 | Карарезе | - | Торес |
| 2022-12-10 | Лукезе | - | Карарезе |
| 2022-12-17 | Карарезе | - | Вис Пезаро 1898 |
| 2022-12-23 | Карарезе | - | Чезена |
Олбия следващи 6 срещи
| 2022-11-26 | Олбия | - | Чезена |
| 2022-11-29 | Алесандрия | - | Олбия |
| 2022-12-03 | Олбия | - | Реканатезе |
| 2022-12-10 | Реджана 1919 | - | Олбия |
| 2022-12-17 | Олбия | - | Лукезе |
| 2022-12-23 | Понтедера | - | Олбия |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 3.10 | 3.50 |
| Вероятност | 52% | 32% | 16% |
| 1 @ 1.95 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.26 | 1.75 |
| Вероятност | 76% | 24% |
| 1X @ 1.26 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.42 | 2.65 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.42 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.57 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.10 | 1.20 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.68 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Без @ 1.68 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-20 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
