Серия С - гр. А - Италия
събота, 30.01.2021
16:30
16:30

Карарезе

Про Сесто
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Карара |
| Гост: | Сесто Сан Джовани |
| Разстояние: | 176.0 км |
| Начален час | |
| Час: | 16:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.25 | 4.00 | 1 | 1.20 | 1.80 | |||
| 48% | 20% | 32% | 1.85 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 70% | 30% | 35% | 65% | 15% | 85% |
Последни 1 директни срещи
| 2020-10-04 | Про Сесто | 0 - 1 | Карарезе |
Карарезе последни 12 срещи
| 2021-01-24 | Про Патрия | 1 - 1 | Карарезе |
| 2021-01-17 | Про Верчели | 3 - 1 | Карарезе |
| 2021-01-09 | Карарезе | 0 - 1 | Юве Некст Джен |
| 2020-12-23 | Лукезе | 1 - 1 | Карарезе |
| 2020-12-19 | Карарезе | 1 - 0 | Албинолефе |
| 2020-12-12 | Комо | 2 - 1 | Карарезе |
| 2020-12-06 | Карарезе | 1 - 2 | Перджолетезе |
| 2020-11-29 | Джиана Ерминио | 1 - 2 | Карарезе |
| 2020-11-22 | Карарезе | 3 - 0 | Олбия |
| 2020-11-14 | Ливорно | 1 - 2 | Карарезе |
| 2020-11-11 | Карарезе | 0 - 2 | Ренате |
| 2020-11-07 | Гросето | 0 - 1 | Карарезе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 8% |
Про Сесто последни 12 срещи
| 2021-01-24 | Про Сесто | 1 - 1 | Юве Некст Джен |
| 2021-01-17 | Про Сесто | 1 - 1 | Ливорно |
| 2021-01-10 | Ренате | 2 - 0 | Про Сесто |
| 2020-12-23 | Про Сесто | 1 - 2 | Гросето |
| 2020-12-20 | Алесандрия | 1 - 1 | Про Сесто |
| 2020-12-13 | Про Сесто | 0 - 2 | Понтедера |
| 2020-12-06 | Пиаченца | 6 - 0 | Про Сесто |
| 2020-12-03 | Про Сесто | 0 - 1 | Комо |
| 2020-11-29 | Про Сесто | 1 - 0 | Леко |
| 2020-11-22 | Про Верчели | 0 - 2 | Про Сесто |
| 2020-11-15 | Про Сесто | 1 - 1 | Лукезе |
| 2020-11-08 | Про Патрия | 1 - 2 | Про Сесто |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 3 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 25% | 8% |
Класиране Серия С - гр. А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Комо | 20 | +9 | 43 |
| 2 | Ренате | 20 | +15 | 42 |
| 3 | Про Верчели | 20 | +6 | 35 |
| 4 | Алесандрия | 20 | +9 | 34 |
| 5 | Про Патрия | 20 | +7 | 31 |
| 6 | Леко | 20 | +5 | 30 |
| 6 | Юве Некст Джен | 20 | +5 | 30 |
| 8 | Карарезе | 20 | +2 | 30 |
| 9 | Гросето | 20 | 0 | 28 |
| 10 | Понтедера | 20 | -1 | 28 |
| 11 | Албинолефе | 20 | +1 | 26 |
| 12 | Про Сесто | 20 | -5 | 26 |
| 13 | Перджолетезе | 20 | -4 | 22 |
| 14 | Пистоезе | 20 | -5 | 22 |
| 15 | Олбия | 20 | -8 | 22 |
| 16 | Новара | 20 | -7 | 19 |
| 17 | Джиана Ерминио | 20 | -12 | 19 |
| 18 | Пиаченца | 20 | -3 | 18 |
| 19 | Ливорно | 20 | -1 | 17 |
| 20 | Лукезе | 20 | -13 | 16 |
Хронология на изиграните мачове
| Карарезе | |
| Про Сесто | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Карарезе | Про Сесто |
|---|---|---|---|
| 1 | Комо | ||
| 2 | Ренате | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Про Верчели | 0 - 2 | |
| 4 | Алесандрия | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 5 | Про Патрия | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 6 | Леко | ||
| 6 | Юве Некст Джен | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Карарезе | - | |
| 9 | Гросето | ||
| 10 | Понтедера | 2 - 1 | |
| 11 | Албинолефе | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Про Сесто | - | |
| 13 | Перджолетезе | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 14 | Пистоезе | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 15 | Олбия | 3 - 0 | |
| 16 | Новара | ||
| 17 | Джиана Ерминио | ||
| 18 | Пиаченца | 1 - 1 | 6 - 0 |
| 19 | Ливорно | ||
| 20 | Лукезе |
Класиране в шампионата
| Карарезе | Про Сесто | |
| Позиция | 8 | 12 |
| Точки | 30 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 11 |
| Точки | 14 | 13 |
Форма в шампионата
| Карарезе | Про Сесто | |
|
Победи Равни Загуби |
8
6 6 |
7
5 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 4 |
4
1 4 |
Голове в шампионата
| Карарезе | Про Сесто | |
|
Вкарани Получени |
21
19 |
19
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
10
9 |
9
14 |
Обща статистика за Серия С - гр. А
| Мачове (200) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (464) | |
| Средно голове на мач | 2.32 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.24 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.08 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 16% |
Карарезе следващи 6 срещи
| 2021-02-02 | Понтедера | - | Карарезе |
| 2021-02-07 | Пиаченца | - | Карарезе |
| 2021-02-14 | Карарезе | - | Леко |
| 2021-02-17 | Пистоезе | - | Карарезе |
| 2021-02-21 | Карарезе | - | Новара |
| 2021-03-01 | Алесандрия | - | Карарезе |
Про Сесто следващи 6 срещи
| 2021-02-03 | Про Сесто | - | Албинолефе |
| 2021-02-07 | Олбия | - | Про Сесто |
| 2021-02-13 | Про Сесто | - | Перджолетезе |
| 2021-02-17 | Джиана Ерминио | - | Про Сесто |
| 2021-02-21 | Про Сесто | - | Пистоезе |
| 2021-02-24 | Олбия | - | Про Сесто |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 3.25 | 4.00 |
| Вероятност | 48% | 20% | 32% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 1.80 |
| Вероятност | 59% | 41% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 1.53 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.16 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.16 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.61 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Без @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-01-30 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
