Примера - Коста Рика
четвъртък, 29.09.2022
01:00
01:00

Картахинес

ЛД Алахуеленсе
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Картаго |
| Гост: | Алахуела |
| Разстояние: | 36.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Хосе Рафаел |
| Капацитет: | 12 900 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 01:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.40 | 2.20 | 12 | 1.57 | 1.36 | |||
| 29% | 29% | 42% | 1.28 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 81% | 19% | 62% | 38% | 28% | 72% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-07-07 | ЛД Алахуеленсе | 1 - 0 | Картахинес |
| 2022-07-04 | Картахинес | 1 - 0 | ЛД Алахуеленсе |
| 2022-07-01 | ЛД Алахуеленсе | 1 - 1 | Картахинес |
| 2022-06-26 | Картахинес | 0 - 0 | ЛД Алахуеленсе |
| 2022-04-24 | Картахинес | 1 - 2 | ЛД Алахуеленсе |
| 2022-02-10 | ЛД Алахуеленсе | 3 - 2 | Картахинес |
| 2021-10-03 | Картахинес | 1 - 0 | ЛД Алахуеленсе |
| 2021-08-08 | ЛД Алахуеленсе | 2 - 3 | Картахинес |
| 2021-04-25 | ЛД Алахуеленсе | 4 - 1 | Картахинес |
| 2021-02-21 | Картахинес | 1 - 1 | ЛД Алахуеленсе |
| 2020-12-13 | ЛД Алахуеленсе | 1 - 1 | Картахинес |
| 2020-12-10 | Картахинес | 2 - 3 | ЛД Алахуеленсе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 33% |
Картахинес последни 12 срещи
| 2022-09-25 | Картахинес | 1 - 1 | Сантос Гуапилес |
| 2022-09-21 | Сп. Сан Хосе | 2 - 1 | Картахинес |
| 2022-09-18 | Картахинес | 3 - 0 | Гуадалупе |
| 2022-09-12 | Ередиано | 3 - 1 | Картахинес |
| 2022-09-04 | Картахинес | 3 - 2 | Сан Карлос |
| 2022-09-02 | Картахинес | 2 - 1 | Перес Селедон |
| 2022-08-28 | Картахинес | 1 - 2 | Деп. Саприса |
| 2022-08-25 | Картахинес | 0 - 2 | Реал Еспаня |
| 2022-08-21 | Пунтаренас | 1 - 1 | Картахинес |
| 2022-08-18 | Реал Еспаня | 2 - 0 | Картахинес |
| 2022-08-14 | Мун. Гресия | 3 - 5 | Картахинес |
| 2022-08-12 | Перес Селедон | 2 - 1 | Картахинес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 12 | 8 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 100% | 67% | 25% |
ЛД Алахуеленсе последни 12 срещи
| 2022-09-25 | Сан Карлос | 0 - 0 | ЛД Алахуеленсе |
| 2022-09-22 | ЛД Алахуеленсе | 1 - 0 | Перес Селедон |
| 2022-09-17 | Пунтаренас | 0 - 0 | ЛД Алахуеленсе |
| 2022-09-14 | ЛД Алахуеленсе | 2 - 0 | Алианса Салвадор |
| 2022-09-11 | ЛД Алахуеленсе | 0 - 1 | Деп. Саприса |
| 2022-09-08 | Алианса Салвадор | 0 - 1 | ЛД Алахуеленсе |
| 2022-09-04 | ЛД Алахуеленсе | 2 - 1 | Сп. Сан Хосе |
| 2022-09-01 | ЛД Алахуеленсе | 1 - 0 | Гуадалупе |
| 2022-08-29 | ЛД Алахуеленсе | 2 - 2 | Ередиано |
| 2022-08-21 | Гуанакастека | 1 - 2 | ЛД Алахуеленсе |
| 2022-08-14 | Сантос Гуапилес | 2 - 1 | ЛД Алахуеленсе |
| 2022-08-10 | Сп. Сан Хосе | 2 - 2 | ЛД Алахуеленсе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 6 | 5 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 50% | 42% | 17% |
Класиране Примера
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ередиано | 15 | +23 | 37 |
| 2 | ЛД Алахуеленсе | 14 | +6 | 25 |
| 3 | Сп. Сан Хосе | 14 | +3 | 19 |
| 4 | Гуадалупе | 14 | -11 | 13 |
| 5 | Сантос Гуапилес | 14 | -9 | 11 |
| 6 | Гуанакастека | 14 | -18 | 8 |
| 1 | Деп. Саприса | 14 | +16 | 30 |
| 2 | Пунтаренас | 14 | +7 | 22 |
| 3 | Мун. Гресия | 15 | -6 | 21 |
| 4 | Сан Карлос | 14 | -3 | 19 |
| 5 | Картахинес | 14 | -1 | 16 |
| 6 | Перес Селедон | 14 | -7 | 15 |
Хронология на изиграните мачове
| Картахинес | |
| ЛД Алахуеленсе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Картахинес | ЛД Алахуеленсе |
|---|---|---|---|
| 1 | Ередиано | 3 - 0 | |
| 2 | ЛД Алахуеленсе | - | |
| 3 | Сп. Сан Хосе | 2 - 2 | |
| 4 | Гуадалупе | 3 - 0 | 1 - 3 |
| 5 | Сантос Гуапилес | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Гуанакастека | 1 - 2 | |
| 1 | Деп. Саприса | 1 - 2 | |
| 2 | Пунтаренас | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 3 | Мун. Гресия | 1 - 2 | |
| 4 | Сан Карлос | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Картахинес | - | |
| 6 | Перес Селедон | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| Картахинес | ЛД Алахуеленсе | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 16 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 5 |
| Точки | 10 | 9 |
Форма в шампионата
| Картахинес | ЛД Алахуеленсе | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 6 |
7
4 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 3 |
2
3 2 |
Голове в шампионата
| Картахинес | ЛД Алахуеленсе | |
|
Вкарани Получени |
23
24 |
20
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
12
11 |
8
9 |
Обща статистика за Примера
| Мачове (85) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (249) | |
| Средно голове на мач | 2.93 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.62 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.31 |
| Домакинът е отбелязал в | 82% |
| Гостът е отбелязал в | 74% |
| Гол/Гол | 60% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 61% |
| Над 3.5 | 28% |
Картахинес следващи 6 срещи
| 2022-10-02 | Гуанакастека | - | Картахинес |
| 2022-11-30 | Сп. Сан Хосе | - | Картахинес |
| 2022-12-03 | Картахинес | - | Сп. Сан Хосе |
| 2022-12-08 | Деп. Саприса | - | Картахинес |
| 2022-12-11 | Картахинес | - | Деп. Саприса |
| 2022-12-16 | Ередиано | - | Картахинес |
ЛД Алахуеленсе следващи 6 срещи
| 2022-10-02 | ЛД Алахуеленсе | - | Мун. Гресия |
| 2022-10-05 | Реал Еспаня | - | ЛД Алахуеленсе |
| 2022-10-09 | ЛД Алахуеленсе | - | Деп. Саприса |
| 2022-10-12 | ЛД Алахуеленсе | - | Реал Еспаня |
| 2022-10-15 | Деп. Саприса | - | ЛД Алахуеленсе |
| 2022-10-27 | Ол. Тегусигалпа | - | ЛД Алахуеленсе |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 3.40 | 2.20 |
| Вероятност | 29% | 29% | 42% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 1.36 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 1.95 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 2.5 @ 1.85 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-29 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
