Плейофи - Италия
неделя, 09.05.2021
16:30
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Катания |
| Гост: |
Фоджа |
| Разстояние: |
442.0 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Анджело Масимино
|
| Капацитет: |
23 200 (20 266) |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
16:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.82 |
3.34 |
4.40 |
1 |
|
|
|
1.19 |
1.88 |
| 40% |
33% |
27% |
1.82 |
|
|
|
69% |
31% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.74 |
|
|
|
2.27 |
1.60 |
|
|
|
4.13 |
1.20 |
| 66% |
34% |
|
|
|
41% |
59% |
|
|
|
22% |
78% |
Последни 7 директни срещи
|
2021-05-02 |
Фоджа
|
2 - 2 |
Катания
|
|
2021-01-17 |
Катания
|
2 - 1 |
Фоджа
|
|
2018-08-05 |
Фоджа
|
1 - 3 |
Катания
|
|
2017-03-26 |
Катания
|
0 - 1 |
Фоджа
|
|
2016-11-06 |
Фоджа
|
0 - 0 |
Катания
|
|
2016-04-04 |
Фоджа
|
3 - 0 |
Катания
|
|
2015-11-21 |
Катания
|
0 - 0 |
Фоджа
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
2 |
|
4 |
4 |
2 |
| 29% |
43% |
29% |
|
57% |
57% |
29% |
Катания последни 12 срещи
|
2021-05-02 |
Фоджа
|
2 - 2 |
Катания
|
|
2021-04-25 |
Катания
|
3 - 0 |
Казертана
|
|
2021-04-18 |
Катанзаро
|
2 - 0 |
Катания
|
|
2021-04-11 |
Катания
|
5 - 2 |
Потенца
|
|
2021-04-03 |
Катания
|
1 - 0 |
Витербезе
|
|
2021-03-27 |
Кавезе 1919
|
0 - 2 |
Катания
|
|
2021-03-21 |
Катания
|
3 - 1 |
Авелино
|
|
2021-03-17 |
Турис
|
1 - 0 |
Катания
|
|
2021-03-13 |
Катания
|
0 - 1 |
Терамо
|
|
2021-03-07 |
Бишелие 1913
|
0 - 3 |
Катания
|
|
2021-03-03 |
Катания
|
0 - 1 |
Палермо
|
|
2021-02-28 |
Вибонезе
|
1 - 1 |
Катания
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
8 |
5 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
67% |
42% |
25% |
Фоджа последни 12 срещи
|
2021-05-02 |
Фоджа
|
2 - 2 |
Катания
|
|
2021-04-25 |
Юве Стабия
|
3 - 0 |
Фоджа
|
|
2021-04-21 |
Фоджа
|
1 - 0 |
Монополи 1966
|
|
2021-04-18 |
Фоджа
|
0 - 1 |
Паганезе
|
|
2021-04-14 |
Палермо
|
1 - 0 |
Фоджа
|
|
2021-03-21 |
Фоджа
|
1 - 1 |
Витербезе
|
|
2021-03-17 |
В. Франкавила
|
0 - 1 |
Фоджа
|
|
2021-03-14 |
Фоджа
|
1 - 0 |
Кавезе 1919
|
|
2021-03-07 |
Турис
|
1 - 3 |
Фоджа
|
|
2021-03-03 |
Фоджа
|
0 - 0 |
Вибонезе
|
|
2021-02-27 |
Бари
|
1 - 0 |
Фоджа
|
|
2021-02-21 |
Фоджа
|
0 - 2 |
Тернана
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
5 |
3 |
2 |
| 33% |
25% |
42% |
|
42% |
25% |
17% |
Класиране Серия С - гр. C
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Тернана |
36 |
28 |
6 |
2 |
95 |
32 |
+63 |
90 |
| 2 |
Катанзаро |
36 |
19 |
11 |
6 |
44 |
29 |
+15 |
68 |
| 3 |
Авелино |
36 |
20 |
8 |
8 |
53 |
33 |
+20 |
68 |
| 4 |
Бари |
36 |
18 |
9 |
9 |
52 |
34 |
+18 |
63 |
| 5 |
Юве Стабия |
36 |
18 |
7 |
11 |
51 |
39 |
+12 |
61 |
| 6 |
Катания |
36 |
17 |
10 |
9 |
50 |
38 |
+12 |
59 |
| 7 |
Палермо |
36 |
14 |
11 |
11 |
44 |
40 |
+4 |
53 |
| 8 |
Терамо |
36 |
13 |
13 |
10 |
38 |
34 |
+4 |
52 |
| 9 |
Фоджа |
36 |
14 |
9 |
13 |
36 |
39 |
-3 |
51 |
| 10 |
Казертана |
36 |
13 |
6 |
17 |
47 |
59 |
-12 |
45 |
| 11 |
Монополи 1966 |
36 |
10 |
11 |
15 |
43 |
51 |
-8 |
41 |
| 12 |
Витербезе |
36 |
9 |
13 |
14 |
36 |
42 |
-6 |
40 |
| 13 |
Потенца |
36 |
10 |
9 |
17 |
38 |
52 |
-14 |
39 |
| 14 |
Турис |
36 |
9 |
12 |
15 |
40 |
56 |
-16 |
39 |
| 15 |
В. Франкавила |
36 |
9 |
11 |
16 |
32 |
44 |
-12 |
38 |
| 16 |
Вибонезе |
36 |
6 |
18 |
12 |
34 |
37 |
-3 |
36 |
| 17 |
Паганезе |
36 |
7 |
11 |
18 |
26 |
49 |
-23 |
32 |
| 18 |
Бишелие 1913 |
36 |
7 |
9 |
20 |
28 |
51 |
-23 |
30 |
| 19 |
Кавезе 1919 |
36 |
5 |
8 |
23 |
27 |
55 |
-28 |
23 |
| 20 |
Трапани |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Катания следващи 6 срещи
|
2021-08-21 |
Вибонезе
|
- |
Катания
|
|
2021-08-28 |
Монополи 1966
|
- |
Катания
|
|
2021-09-04 |
Катания
|
- |
Фиделис Андрия
|
|
2021-09-12 |
Паганезе
|
- |
Катания
|
|
2021-09-15 |
Катанзаро
|
- |
Катания
|
|
2021-09-19 |
Катания
|
- |
Бари
|
Фоджа следващи 6 срещи
|
2021-05-19 |
Бари
|
- |
Фоджа
|
|
2021-08-21 |
Фоджа
|
- |
Паганезе
|
|
2021-08-28 |
Монтерози
|
- |
Фоджа
|
|
2021-09-05 |
Фоджа
|
- |
Потенца
|
|
2021-09-11 |
Фоджа
|
- |
Турис
|
|
2021-09-15 |
Фоджа
|
- |
Месина
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.82 |
3.34 |
4.40 |
| Вероятност |
40% |
33% |
27% |
|
1 @ 1.82 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.19 |
1.88 |
| Вероятност |
69% |
31% |
|
1X @ 1.19 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.40 |
2.74 |
| Вероятност |
|
66% |
34% |
|
Над 1.5 @ 1.40 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.27 |
1.60 |
| Вероятност |
|
41% |
59% |
|
Под 2.5 @ 1.60 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
4.13 |
1.20 |
| Вероятност |
|
22% |
78% |
|
Под 3.5 @ 1.20 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.08 |
1.67 |
| Вероятност |
|
44% |
56% |
|
Без @ 1.67 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-09 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!