Серия С - гр. C - Италия
сряда, 03.03.2021
19:30
19:30

Катания

Палермо
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Катания |
| Гост: | Палермо |
| Разстояние: | 166.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Анджело Масимино |
| Капацитет: | 23 200 (20 266) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.20 | 3.10 | 1 | 1.33 | 1.61 | |||
| 36% | 38% | 26% | 2.15 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 68% | 32% | 37% | 63% | 16% | 84% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-09 | Палермо | 1 - 1 | Катания |
| 2013-04-21 | Катания | 1 - 1 | Палермо |
| 2012-11-24 | Палермо | 3 - 1 | Катания |
| 2012-04-28 | Палермо | 1 - 1 | Катания |
| 2011-12-18 | Катания | 2 - 0 | Палермо |
| 2011-04-03 | Катания | 4 - 0 | Палермо |
| 2010-11-14 | Палермо | 3 - 1 | Катания |
| 2009-11-22 | Палермо | 1 - 1 | Катания |
| 2009-03-01 | Палермо | 0 - 4 | Катания |
| 2008-04-12 | Палермо | 1 - 0 | Катания |
| 2007-12-02 | Катания | 3 - 1 | Палермо |
| 2007-02-02 | Катания | 1 - 2 | Палермо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 6 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 50% | 42% |
Катания последни 12 срещи
| 2021-02-28 | Вибонезе | 1 - 1 | Катания |
| 2021-02-24 | Паганезе | 0 - 0 | Катания |
| 2021-02-21 | Катания | 1 - 1 | Бари |
| 2021-02-17 | Тернана | 5 - 1 | Катания |
| 2021-02-13 | Катания | 1 - 0 | В. Франкавила |
| 2021-02-03 | Юве Стабия | 1 - 1 | Катания |
| 2021-01-31 | Катания | 3 - 1 | Монополи 1966 |
| 2021-01-17 | Катания | 2 - 1 | Фоджа |
| 2021-01-10 | Казертана | 3 - 2 | Катания |
| 2020-12-23 | Катания | 1 - 1 | Катанзаро |
| 2020-12-20 | Потенца | 0 - 1 | Катания |
| 2020-12-13 | Витербезе | 1 - 2 | Катания |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 25% |
Палермо последни 12 срещи
| 2021-02-27 | Витербезе | 1 - 0 | Палермо |
| 2021-02-21 | Палермо | 1 - 2 | Катанзаро |
| 2021-02-17 | Турис | 1 - 2 | Палермо |
| 2021-02-13 | Палермо | 3 - 1 | Бишелие 1913 |
| 2021-02-07 | Авелино | 1 - 0 | Палермо |
| 2021-02-03 | Палермо | 1 - 1 | Тернана |
| 2021-01-30 | Потенца | 0 - 0 | Палермо |
| 2021-01-24 | Палермо | 1 - 1 | Терамо |
| 2021-01-17 | Палермо | 1 - 2 | В. Франкавила |
| 2021-01-09 | Кавезе 1919 | 0 - 1 | Палермо |
| 2020-12-23 | Палермо | 1 - 1 | Бари |
| 2020-12-20 | Вибонезе | 0 - 0 | Палермо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 4 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 33% | 8% |
Класиране Серия С - гр. C
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тернана | 25 | +46 | 62 |
| 2 | Авелино | 25 | +20 | 50 |
| 3 | Бари | 25 | +21 | 49 |
| 4 | Катанзаро | 25 | +6 | 44 |
| 5 | Катания | 25 | +3 | 40 |
| 6 | Терамо | 26 | +4 | 38 |
| 7 | Юве Стабия | 26 | 0 | 37 |
| 8 | Фоджа | 26 | -3 | 36 |
| 9 | Палермо | 26 | 0 | 33 |
| 10 | Казертана | 25 | -9 | 33 |
| 11 | Витербезе | 26 | -3 | 32 |
| 12 | Турис | 27 | -10 | 31 |
| 13 | В. Франкавила | 26 | -4 | 30 |
| 14 | Монополи 1966 | 25 | -6 | 30 |
| 15 | Вибонезе | 25 | -4 | 24 |
| 16 | Потенца | 25 | -11 | 24 |
| 17 | Паганезе | 26 | -16 | 23 |
| 18 | Бишелие 1913 | 25 | -16 | 20 |
| 19 | Кавезе 1919 | 25 | -18 | 16 |
| 20 | Трапани | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Катания | |
| Палермо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Катания | Палермо |
|---|---|---|---|
| 1 | Тернана | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 2 | Авелино | 1 - 0 | |
| 3 | Бари | 1 - 1 | |
| 4 | Катанзаро | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Катания | - | |
| 6 | Терамо | 2 - 0 | |
| 7 | Юве Стабия | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | Фоджа | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 9 | Палермо | - | |
| 10 | Казертана | ||
| 11 | Витербезе | 1 - 0 | |
| 12 | Турис | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | В. Франкавила | 1 - 0 | |
| 14 | Монополи 1966 | 3 - 1 | |
| 15 | Вибонезе | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 16 | Потенца | 0 - 0 | |
| 17 | Паганезе | 1 - 1 | |
| 18 | Бишелие 1913 | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 19 | Кавезе 1919 | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 20 | Трапани |
Класиране в шампионата
| Катания | Палермо | |
| Позиция | 5 | 9 |
| Точки | 40 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 13 |
| Точки | 23 | 13 |
Форма в шампионата
| Катания | Палермо | |
|
Победи Равни Загуби |
11
9 5 |
8
9 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
5 1 |
3
4 5 |
Голове в шампионата
| Катания | Палермо | |
|
Вкарани Получени |
31
28 |
27
27 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
10 |
7
11 |
Обща статистика за Серия С - гр. C
| Мачове (242) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (567) | |
| Средно голове на мач | 2.34 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.25 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.10 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 39% |
| Над 3.5 | 21% |
Катания следващи 6 срещи
| 2021-03-07 | Бишелие 1913 | - | Катания |
| 2021-03-13 | Катания | - | Терамо |
| 2021-03-17 | Турис | - | Катания |
| 2021-03-21 | Катания | - | Авелино |
| 2021-03-27 | Кавезе 1919 | - | Катания |
| 2021-04-03 | Катания | - | Витербезе |
Палермо следващи 6 срещи
| 2021-03-07 | Палермо | - | Юве Стабия |
| 2021-03-13 | Паганезе | - | Палермо |
| 2021-03-20 | Монополи 1966 | - | Палермо |
| 2021-03-29 | Палермо | - | Фоджа |
| 2021-04-03 | Казертана | - | Палермо |
| 2021-04-07 | Монополи 1966 | - | Палермо |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 3.20 | 3.10 |
| Вероятност | 36% | 38% | 26% |
| 1 @ 2.15 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 1.61 |
| Вероятност | 57% | 43% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 1.57 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.20 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-03 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
