Серия С - гр. C - Италия
събота, 13.03.2021
11:30
11:30

Катания

Терамо
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Катания |
| Гост: | Терамо |
| Разстояние: | 585.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Анджело Масимино |
| Капацитет: | 23 200 (20 266) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 11:30 (12:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.20 | 3.50 | 1X | 1.25 | 1.66 | |||
| 31% | 43% | 26% | 1.25 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.40 | 1.53 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 69% | 31% | 32% | 68% | 15% | 85% |
Последни 2 директни срещи
| 2020-11-15 | Терамо | 1 - 0 | Катания |
| 2019-12-15 | Терамо | 1 - 1 | Катания |
Катания последни 12 срещи
| 2021-03-07 | Бишелие 1913 | 0 - 3 | Катания |
| 2021-03-03 | Катания | 0 - 1 | Палермо |
| 2021-02-28 | Вибонезе | 1 - 1 | Катания |
| 2021-02-24 | Паганезе | 0 - 0 | Катания |
| 2021-02-21 | Катания | 1 - 1 | Бари |
| 2021-02-17 | Тернана | 5 - 1 | Катания |
| 2021-02-13 | Катания | 1 - 0 | В. Франкавила |
| 2021-02-03 | Юве Стабия | 1 - 1 | Катания |
| 2021-01-31 | Катания | 3 - 1 | Монополи 1966 |
| 2021-01-17 | Катания | 2 - 1 | Фоджа |
| 2021-01-10 | Казертана | 3 - 2 | Катания |
| 2020-12-23 | Катания | 1 - 1 | Катанзаро |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 5 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 42% | 25% |
Терамо последни 12 срещи
| 2021-03-07 | Терамо | 0 - 0 | Катанзаро |
| 2021-02-28 | Терамо | 2 - 0 | Паганезе |
| 2021-02-21 | Юве Стабия | 1 - 1 | Терамо |
| 2021-02-17 | Терамо | 1 - 3 | Потенца |
| 2021-02-14 | Казертана | 2 - 0 | Терамо |
| 2021-02-07 | Терамо | 1 - 1 | Монополи 1966 |
| 2021-02-02 | Фоджа | 0 - 0 | Терамо |
| 2021-01-30 | Терамо | 2 - 1 | Бари |
| 2021-01-24 | Палермо | 1 - 1 | Терамо |
| 2021-01-17 | Витербезе | 1 - 0 | Терамо |
| 2021-01-09 | Терамо | 1 - 1 | Авелино |
| 2020-12-23 | Бишелие 1913 | 1 - 0 | Терамо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 8 | 2 | 1 | |
| 17% | 50% | 33% | 67% | 17% | 8% |
Класиране Серия С - гр. C
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тернана | 26 | +46 | 63 |
| 2 | Авелино | 27 | +23 | 56 |
| 3 | Бари | 27 | +21 | 52 |
| 4 | Катанзаро | 27 | +5 | 45 |
| 5 | Катания | 27 | +5 | 43 |
| 6 | Юве Стабия | 28 | 0 | 40 |
| 7 | Фоджа | 28 | -1 | 40 |
| 8 | Терамо | 27 | +4 | 39 |
| 9 | Казертана | 27 | -5 | 37 |
| 10 | Палермо | 28 | -1 | 36 |
| 11 | Витербезе | 28 | -3 | 34 |
| 12 | Монополи 1966 | 27 | -6 | 32 |
| 13 | В. Франкавила | 28 | -8 | 31 |
| 14 | Турис | 28 | -12 | 31 |
| 15 | Потенца | 26 | -9 | 27 |
| 16 | Вибонезе | 27 | -4 | 26 |
| 17 | Паганезе | 28 | -18 | 24 |
| 18 | Бишелие 1913 | 27 | -19 | 21 |
| 19 | Кавезе 1919 | 25 | -18 | 16 |
| 20 | Трапани | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Катания | |
| Терамо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Катания | Терамо |
|---|---|---|---|
| 1 | Тернана | 1 - 3 | 3 - 0 |
| 2 | Авелино | ||
| 3 | Бари | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Катанзаро | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Катания | - | |
| 6 | Юве Стабия | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Фоджа | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Терамо | - | |
| 9 | Казертана | 2 - 0 | |
| 10 | Палермо | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Витербезе | 1 - 0 | |
| 12 | Монополи 1966 | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 13 | В. Франкавила | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Турис | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Потенца | 1 - 1 | |
| 16 | Вибонезе | 2 - 1 | |
| 17 | Паганезе | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 18 | Бишелие 1913 | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 19 | Кавезе 1919 | 1 - 1 | |
| 20 | Трапани |
Класиране в шампионата
| Катания | Терамо | |
| Позиция | 5 | 8 |
| Точки | 43 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 14 |
| Точки | 23 | 13 |
Форма в шампионата
| Катания | Терамо | |
|
Победи Равни Загуби |
12
9 6 |
9
12 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
5 2 |
2
7 5 |
Голове в шампионата
| Катания | Терамо | |
|
Вкарани Получени |
34
29 |
28
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
11 |
10
15 |
Обща статистика за Серия С - гр. C
| Мачове (258) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (604) | |
| Средно голове на мач | 2.34 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.23 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.11 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 39% |
| Над 3.5 | 21% |
Катания следващи 6 срещи
| 2021-03-17 | Турис | - | Катания |
| 2021-03-21 | Катания | - | Авелино |
| 2021-03-27 | Кавезе 1919 | - | Катания |
| 2021-04-03 | Катания | - | Витербезе |
| 2021-04-11 | Катания | - | Потенца |
| 2021-04-18 | Катанзаро | - | Катания |
Терамо следващи 6 срещи
| 2021-03-17 | Терамо | - | Тернана |
| 2021-03-21 | Терамо | - | В. Франкавила |
| 2021-03-28 | Вибонезе | - | Терамо |
| 2021-04-03 | Терамо | - | Турис |
| 2021-04-11 | Кавезе 1919 | - | Терамо |
| 2021-04-18 | Терамо | - | Бишелие 1913 |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 3.20 | 3.50 |
| Вероятност | 31% | 43% | 26% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.66 |
| Вероятност | 54% | 46% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 1.53 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Под 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.20 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 2.10 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-13 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
