Серия С - гр. C - Италия
събота, 13.03.2021
14:00
14:00

Катанзаро

В. Франкавила
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Катанзаро |
| Гост: | Франкавила Фонтана |
| Разстояние: | 201.1 км |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.30 | 5.00 | 1 | 1.12 | 2.00 | |||
| 45% | 32% | 23% | 1.66 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 63% | 37% | 43% | 57% | 22% | 78% |
Последни 10 директни срещи
| 2020-11-15 | В. Франкавила | 1 - 1 | Катанзаро |
| 2020-09-23 | Катанзаро | 2 - 1 | В. Франкавила |
| 2020-02-22 | В. Франкавила | 4 - 0 | Катанзаро |
| 2019-10-06 | Катанзаро | 3 - 1 | В. Франкавила |
| 2019-04-07 | Катанзаро | 2 - 3 | В. Франкавила |
| 2018-12-09 | В. Франкавила | 0 - 1 | Катанзаро |
| 2018-03-21 | Катанзаро | 1 - 1 | В. Франкавила |
| 2017-11-04 | В. Франкавила | 1 - 0 | Катанзаро |
| 2016-12-29 | Катанзаро | 0 - 0 | В. Франкавила |
| 2016-09-04 | В. Франкавила | 1 - 0 | Катанзаро |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 4 | 6 | 4 | 3 | |
| 30% | 30% | 40% | 60% | 40% | 30% |
Катанзаро последни 12 срещи
| 2021-03-07 | Терамо | 0 - 0 | Катанзаро |
| 2021-03-03 | Катанзаро | 0 - 1 | Авелино |
| 2021-02-27 | Катанзаро | 2 - 1 | Тернана |
| 2021-02-21 | Палермо | 1 - 2 | Катанзаро |
| 2021-02-17 | Катанзаро | 0 - 3 | Казертана |
| 2021-02-13 | Фоджа | 0 - 2 | Катанзаро |
| 2021-02-07 | Катанзаро | 1 - 0 | Вибонезе |
| 2021-02-03 | Паганезе | 1 - 0 | Катанзаро |
| 2021-01-27 | Катанзаро | 0 - 0 | Витербезе |
| 2021-01-23 | Катанзаро | 1 - 0 | Потенца |
| 2021-01-17 | Монополи 1966 | 1 - 1 | Катанзаро |
| 2020-12-23 | Катания | 1 - 1 | Катанзаро |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 3 | 0 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 25% | 0% |
В. Франкавила последни 12 срещи
| 2021-03-07 | В. Франкавила | 1 - 1 | Тернана |
| 2021-03-03 | Казертана | 4 - 0 | В. Франкавила |
| 2021-02-27 | В. Франкавила | 1 - 2 | Монополи 1966 |
| 2021-02-21 | Потенца | 0 - 0 | В. Франкавила |
| 2021-02-17 | В. Франкавила | 0 - 0 | Паганезе |
| 2021-02-13 | Катания | 1 - 0 | В. Франкавила |
| 2021-02-07 | В. Франкавила | 0 - 1 | Юве Стабия |
| 2021-02-03 | Вибонезе | 1 - 2 | В. Франкавила |
| 2021-01-30 | В. Франкавила | 3 - 1 | Турис |
| 2021-01-24 | Бари | 4 - 1 | В. Франкавила |
| 2021-01-17 | Палермо | 1 - 2 | В. Франкавила |
| 2020-12-23 | Витербезе | 2 - 2 | В. Франкавила |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 7 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 58% | 33% |
Класиране Серия С - гр. C
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тернана | 26 | +46 | 63 |
| 2 | Авелино | 27 | +23 | 56 |
| 3 | Бари | 27 | +21 | 52 |
| 4 | Катанзаро | 27 | +5 | 45 |
| 5 | Катания | 27 | +5 | 43 |
| 6 | Юве Стабия | 28 | 0 | 40 |
| 7 | Фоджа | 28 | -1 | 40 |
| 8 | Терамо | 27 | +4 | 39 |
| 9 | Казертана | 27 | -5 | 37 |
| 10 | Палермо | 28 | -1 | 36 |
| 11 | Витербезе | 28 | -3 | 34 |
| 12 | Монополи 1966 | 27 | -6 | 32 |
| 13 | В. Франкавила | 28 | -8 | 31 |
| 14 | Турис | 28 | -12 | 31 |
| 15 | Потенца | 26 | -9 | 27 |
| 16 | Вибонезе | 27 | -4 | 26 |
| 17 | Паганезе | 28 | -18 | 24 |
| 18 | Бишелие 1913 | 27 | -19 | 21 |
| 19 | Кавезе 1919 | 25 | -18 | 16 |
| 20 | Трапани | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Катанзаро | |
| В. Франкавила | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Катанзаро | В. Франкавила |
|---|---|---|---|
| 1 | Тернана | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Авелино | 0 - 1 | |
| 3 | Бари | 4 - 1 | |
| 4 | Катанзаро | - | |
| 5 | Катания | 1 - 0 | |
| 6 | Юве Стабия | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 7 | Фоджа | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Терамо | 1 - 0 | |
| 9 | Казертана | 0 - 3 | 4 - 0 |
| 10 | Палермо | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 11 | Витербезе | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 12 | Монополи 1966 | 1 - 3 | |
| 13 | В. Франкавила | - | |
| 14 | Турис | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Потенца | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 16 | Вибонезе | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 17 | Паганезе | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 18 | Бишелие 1913 | ||
| 19 | Кавезе 1919 | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 20 | Трапани |
Класиране в шампионата
| Катанзаро | В. Франкавила | |
| Позиция | 4 | 13 |
| Точки | 45 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 13 |
| Точки | 27 | 14 |
Форма в шампионата
| Катанзаро | В. Франкавила | |
|
Победи Равни Загуби |
12
9 6 |
7
10 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
3 2 |
3
5 6 |
Голове в шампионата
| Катанзаро | В. Франкавила | |
|
Вкарани Получени |
31
26 |
29
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
11 |
12
19 |
Обща статистика за Серия С - гр. C
| Мачове (258) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (604) | |
| Средно голове на мач | 2.34 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.23 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.11 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 39% |
| Над 3.5 | 21% |
Катанзаро следващи 6 срещи
| 2021-03-17 | Кавезе 1919 | - | Катанзаро |
| 2021-03-21 | Катанзаро | - | Бари |
| 2021-03-24 | Кавезе 1919 | - | Катанзаро |
| 2021-03-28 | Турис | - | Катанзаро |
| 2021-04-03 | Катанзаро | - | Бишелие 1913 |
| 2021-04-11 | Юве Стабия | - | Катанзаро |
В. Франкавила следващи 6 срещи
| 2021-03-17 | В. Франкавила | - | Фоджа |
| 2021-03-21 | Терамо | - | В. Франкавила |
| 2021-03-28 | Авелино | - | В. Франкавила |
| 2021-04-03 | В. Франкавила | - | Кавезе 1919 |
| 2021-04-11 | Бишелие 1913 | - | В. Франкавила |
| 2021-04-18 | В. Франкавила | - | Витербезе |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 3.30 | 5.00 |
| Вероятност | 45% | 32% | 23% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 2.00 |
| Вероятност | 66% | 34% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.65 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Г/Г @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-13 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
