Серия С - гр. C - Италия
неделя, 04.12.2022
13:30
13:30

Катанзаро

В. Франкавила
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Катанзаро |
| Гост: | Франкавила Фонтана |
| Разстояние: | 201.1 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.26 | 4.80 | 9.50 | 1 | 1.05 | 3.50 | |||
| 62% | 17% | 21% | 1.26 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.60 | 1.75 | 1.95 | 2.85 | 1.37 | ||||||
| 74% | 26% | 56% | 44% | 31% | 69% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-12-22 | В. Франкавила | 2 - 1 | Катанзаро |
| 2021-08-29 | Катанзаро | 3 - 1 | В. Франкавила |
| 2021-03-13 | Катанзаро | 1 - 0 | В. Франкавила |
| 2020-11-15 | В. Франкавила | 1 - 1 | Катанзаро |
| 2020-09-23 | Катанзаро | 2 - 1 | В. Франкавила |
| 2020-02-22 | В. Франкавила | 4 - 0 | Катанзаро |
| 2019-10-06 | Катанзаро | 3 - 1 | В. Франкавила |
| 2019-04-07 | Катанзаро | 2 - 3 | В. Франкавила |
| 2018-12-09 | В. Франкавила | 0 - 1 | Катанзаро |
| 2018-03-21 | Катанзаро | 1 - 1 | В. Франкавила |
| 2017-11-04 | В. Франкавила | 1 - 0 | Катанзаро |
| 2016-12-29 | Катанзаро | 0 - 0 | В. Франкавила |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 33% |
Катанзаро последни 12 срещи
| 2022-11-30 | Катанзаро | 3 - 0 | Джуляно |
| 2022-11-27 | Пескара | 0 - 3 | Катанзаро |
| 2022-11-20 | Катанзаро | 3 - 0 | Джелбисон Чиленто |
| 2022-11-16 | Катанзаро | 2 - 2 | Авелино |
| 2022-11-13 | Монтерози | 0 - 1 | Катанзаро |
| 2022-11-06 | Катанзаро | 2 - 0 | Кротоне |
| 2022-11-02 | Катанзаро | 3 - 1 | Потенца |
| 2022-10-30 | Авелино | 2 - 2 | Катанзаро |
| 2022-10-22 | Катанзаро | 2 - 0 | Юве Стабия |
| 2022-10-18 | Монополи 1966 | 0 - 1 | Катанзаро |
| 2022-10-15 | Катанзаро | 3 - 2 | Витербезе |
| 2022-10-08 | Фиделис Андрия | 0 - 4 | Катанзаро |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 10 | 8 | 5 | |
| 83% | 17% | 0% | 83% | 67% | 42% |
В. Франкавила последни 12 срещи
| 2022-11-30 | В. Франкавила | 3 - 2 | Пескара |
| 2022-11-27 | Монополи 1966 | 1 - 0 | В. Франкавила |
| 2022-11-20 | В. Франкавила | 3 - 0 | Таранто |
| 2022-11-13 | Юве Стабия | 2 - 0 | В. Франкавила |
| 2022-11-06 | В. Франкавила | 1 - 1 | Аудаче Чериньола |
| 2022-10-30 | Потенца | 2 - 2 | В. Франкавила |
| 2022-10-22 | В. Франкавила | 2 - 3 | Авелино |
| 2022-10-18 | Кротоне | 3 - 0 | В. Франкавила |
| 2022-10-15 | В. Франкавила | 0 - 0 | Латина |
| 2022-10-08 | Джуляно | 2 - 0 | В. Франкавила |
| 2022-10-04 | В. Франкавила | 0 - 0 | Потенца |
| 2022-10-01 | В. Франкавила | 2 - 1 | Фиделис Андрия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Класиране Серия С - гр. C
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Катанзаро | 16 | +39 | 44 |
| 2 | Кротоне | 16 | +16 | 38 |
| 3 | Пескара | 16 | +13 | 35 |
| 4 | Аудаче Чериньола | 16 | +2 | 24 |
| 5 | Джуляно | 16 | +2 | 23 |
| 6 | Юве Стабия | 16 | +1 | 23 |
| 7 | Монополи 1966 | 16 | 0 | 22 |
| 8 | Фоджа | 16 | -5 | 22 |
| 9 | Джелбисон Чиленто | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Латина | 16 | -6 | 20 |
| 11 | В. Франкавила | 16 | -4 | 19 |
| 12 | Турис | 16 | -6 | 19 |
| 13 | Пичерно | 16 | -3 | 18 |
| 14 | Авелино | 16 | -1 | 17 |
| 15 | Потенца | 16 | -2 | 17 |
| 16 | Таранто | 16 | -13 | 17 |
| 17 | Монтерози | 16 | -1 | 15 |
| 18 | Фиделис Андрия | 16 | -7 | 15 |
| 19 | Месина | 16 | -14 | 11 |
| 20 | Витербезе | 16 | -11 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| Катанзаро | |
| В. Франкавила | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Катанзаро | В. Франкавила |
|---|---|---|---|
| 1 | Катанзаро | - | |
| 2 | Кротоне | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 3 | Пескара | ||
| 4 | Аудаче Чериньола | ||
| 5 | Джуляно | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Юве Стабия | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Монополи 1966 | 1 - 0 | |
| 8 | Фоджа | 1 - 0 | |
| 9 | Джелбисон Чиленто | 3 - 0 | |
| 10 | Латина | 5 - 0 | |
| 11 | В. Франкавила | - | |
| 12 | Турис | 2 - 2 | |
| 13 | Пичерно | 4 - 0 | |
| 14 | Авелино | ||
| 15 | Потенца | 2 - 2 | |
| 16 | Таранто | ||
| 17 | Монтерози | 2 - 1 | |
| 18 | Фиделис Андрия | ||
| 19 | Месина | 3 - 0 | |
| 20 | Витербезе | 3 - 2 |
Класиране в шампионата
| Катанзаро | В. Франкавила | |
| Позиция | 1 | 11 |
| Точки | 44 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 18 |
| Точки | 24 | 2 |
Форма в шампионата
| Катанзаро | В. Франкавила | |
|
Победи Равни Загуби |
14
2 0 |
5
4 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
0 0 |
0
2 6 |
Голове в шампионата
| Катанзаро | В. Франкавила | |
|
Вкарани Получени |
45
6 |
18
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
25
2 |
5
15 |
Обща статистика за Серия С - гр. C
| Мачове (160) | |
| Победа за домакина | 48% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 24% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (386) | |
| Средно голове на мач | 2.41 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.42 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.99 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 56% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 24% |
Катанзаро следващи 6 срещи
| 2022-12-07 | Фоджа | - | Катанзаро |
| 2022-12-12 | Фоджа | - | Катанзаро |
| 2022-12-18 | Катанзаро | - | Потенца |
| 2022-12-23 | Пичерно | - | Катанзаро |
| 2023-01-07 | Катанзаро | - | Таранто |
| 2023-01-15 | Латина | - | Катанзаро |
В. Франкавила следващи 6 срещи
| 2022-12-11 | Пичерно | - | В. Франкавила |
| 2022-12-18 | В. Франкавила | - | Витербезе |
| 2022-12-23 | В. Франкавила | - | Турис |
| 2023-01-07 | Месина | - | В. Франкавила |
| 2023-01-14 | В. Франкавила | - | Фоджа |
| 2023-01-21 | Джелбисон Чиленто | - | В. Франкавила |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.26 | 4.80 | 9.50 |
| Вероятност | 62% | 17% | 21% |
| 1 @ 1.26 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.05 | 3.50 |
| Вероятност | 74% | 26% |
| 1X @ 1.05 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.60 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 1.95 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.85 | 1.37 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 3.5 @ 1.37 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 1.53 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Без @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-04 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
