Серия С - гр. B - Италия
неделя, 02.05.2021
14:00
14:00

Чезена

Арецо
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Чезена |
| Гост: | Арецо |
| Разстояние: | 80.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Дино Мануци |
| Капацитет: | 23 860 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 2.40 | 3.40 | 1X | 1.28 | 1.44 | |||
| 46% | 37% | 17% | 1.28 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.60 | 1.95 | 1.85 | 4.16 | 1.19 | ||||||
| 75% | 25% | 44% | 56% | 24% | 76% |
Последни 2 директни срещи
| 2021-01-16 | Арецо | 0 - 2 | Чезена |
| 2016-08-07 | Чезена | 2 - 0 | Арецо |
Чезена последни 12 срещи
| 2021-04-25 | Зюдтирол | 1 - 1 | Чезена |
| 2021-04-18 | Чезена | 0 - 2 | Имолезе |
| 2021-04-11 | Самбенедетезе | 0 - 2 | Чезена |
| 2021-04-07 | Равена | 2 - 2 | Чезена |
| 2021-04-03 | Чезена | 0 - 0 | Мантова |
| 2021-03-31 | Чезена | 2 - 1 | Губио |
| 2021-03-28 | Чезена | 0 - 3 | Леняго Салус |
| 2021-03-24 | Унион Бреша | 0 - 0 | Чезена |
| 2021-03-21 | Модена | 1 - 0 | Чезена |
| 2021-03-17 | Чезена | 2 - 2 | Мателика |
| 2021-03-10 | Чезена | 1 - 1 | Перуджа |
| 2021-03-07 | Чезена | 0 - 2 | Вис Пезаро 1898 |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 9 | 4 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 75% | 33% | 17% |
Арецо последни 12 срещи
| 2021-04-25 | Арецо | 1 - 1 | Равена |
| 2021-04-18 | Леняго Салус | 1 - 1 | Арецо |
| 2021-04-11 | Арецо | 4 - 2 | Вис Пезаро 1898 |
| 2021-04-03 | Модена | 3 - 1 | Арецо |
| 2021-03-28 | Зюдтирол | 1 - 0 | Арецо |
| 2021-03-21 | Арецо | 0 - 0 | Имолезе |
| 2021-03-17 | Фано | 0 - 1 | Арецо |
| 2021-03-13 | Арецо | 1 - 0 | Фермана |
| 2021-03-07 | Самбенедетезе | 1 - 0 | Арецо |
| 2021-03-03 | Арецо | 1 - 1 | Мантова |
| 2021-02-28 | Триестина | 2 - 2 | Арецо |
| 2021-02-21 | Арецо | 2 - 0 | Мателика |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 3 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 25% | 25% |
Класиране Серия С - гр. B
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Перуджа | 37 | +35 | 76 |
| 2 | Падуа | 37 | +41 | 76 |
| 3 | Зюдтирол | 37 | +35 | 72 |
| 4 | Модена | 37 | +23 | 69 |
| 5 | Унион Бреша | 37 | +10 | 60 |
| 6 | Триестина | 37 | +8 | 58 |
| 7 | Чезена | 37 | +7 | 54 |
| 8 | Мателика | 37 | -6 | 53 |
| 9 | Самбенедетезе | 37 | +1 | 50 |
| 10 | Мантова | 37 | -2 | 48 |
| 11 | Виртус Верона | 37 | -1 | 48 |
| 12 | Губио | 37 | -6 | 45 |
| 13 | Фермана | 37 | -11 | 42 |
| 14 | Вис Пезаро 1898 | 37 | -14 | 41 |
| 15 | Карпи | 37 | -16 | 41 |
| 16 | Леняго Салус | 37 | -14 | 35 |
| 17 | Имолезе | 37 | -18 | 35 |
| 18 | Фано | 37 | -14 | 33 |
| 19 | Арецо | 37 | -27 | 29 |
| 20 | Равена | 37 | -31 | 27 |
Хронология на изиграните мачове
| Чезена | |
| Арецо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Чезена | Арецо |
|---|---|---|---|
| 1 | Перуджа | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | Падуа | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Зюдтирол | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Модена | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 5 | Унион Бреша | 2 - 4 | 2 - 1 |
| 6 | Триестина | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 7 | Чезена | - | |
| 8 | Мателика | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 9 | Самбенедетезе | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Мантова | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 11 | Виртус Верона | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 12 | Губио | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Фермана | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Вис Пезаро 1898 | 0 - 2 | 3 - 2 |
| 15 | Карпи | 3 - 0 | 4 - 1 |
| 16 | Леняго Салус | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 17 | Имолезе | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 18 | Фано | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 19 | Арецо | - | |
| 20 | Равена | 4 - 0 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Чезена | Арецо | |
| Позиция | 7 | 19 |
| Точки | 54 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 17 |
| Точки | 21 | 13 |
Форма в шампионата
| Чезена | Арецо | |
|
Победи Равни Загуби |
14
12 11 |
5
14 18 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
6 7 |
2
7 9 |
Голове в шампионата
| Чезена | Арецо | |
|
Вкарани Получени |
48
41 |
36
63 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
21
24 |
16
29 |
Обща статистика за Серия С - гр. B
| Мачове (370) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (892) | |
| Средно голове на мач | 2.41 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.35 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.06 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 22% |
Чезена следващи 6 срещи
| 2021-05-08 | Чезена | - | Мантова |
| 2021-05-19 | Чезена | - | Мателика |
| 2021-07-24 | Ювентус | - | Чезена |
| 2021-08-18 | Форли | - | Чезена |
| 2021-08-22 | Чезена | - | Пистоезе |
| 2021-08-29 | Чезена | - | Губио |
Арецо следващи 6 срещи
| 2022-08-03 | Арецо | - | Сан Донато Тав. |
| 2022-08-13 | Карарезе | - | Арецо |
| 2022-08-27 | Арецо | - | Лукезе |
| 2022-12-01 | Арецо | - | Фиорентина |
| 2023-07-26 | Козенца | - | Арецо |
| 2023-08-19 | Гаворано | - | Арецо |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 2.40 | 3.40 |
| Вероятност | 46% | 37% | 17% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.44 |
| Вероятност | 72% | 28% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.60 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.85 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.85 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.16 | 1.19 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.19 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.99 | 1.75 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Без @ 1.75 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-02 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
