Серия С - гр. B - Италия
събота, 05.11.2022
13:30
13:30

Чезена

Губио
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Чезена |
| Гост: | Губио |
| Разстояние: | 91.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Дино Мануци |
| Капацитет: | 23 860 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.10 | 3.20 | 12 | 1.31 | 1.65 | |||
| 34% | 27% | 39% | 1.32 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.70 | 2.20 | 1.58 | 4.00 | 1.21 | ||||||
| 69% | 31% | 37% | 63% | 15% | 85% |
Последни 6 директни срещи
| 2021-12-22 | Губио | 4 - 1 | Чезена |
| 2021-08-29 | Чезена | 0 - 0 | Губио |
| 2021-03-31 | Чезена | 2 - 1 | Губио |
| 2020-10-18 | Губио | 1 - 2 | Чезена |
| 2019-11-17 | Губио | 0 - 2 | Чезена |
| 2011-11-30 | Чезена | 3 - 0 | Губио |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 67% | 17% |
Чезена последни 12 срещи
| 2022-11-01 | Римини | 2 - 1 | Чезена |
| 2022-10-29 | Монтеварки | 0 - 3 | Чезена |
| 2022-10-23 | Чезена | 2 - 1 | Фиоренцуола |
| 2022-10-19 | Реджана 1919 | 0 - 1 | Чезена |
| 2022-10-16 | Чезена | 4 - 0 | Имолезе |
| 2022-10-10 | Сиена | 0 - 0 | Чезена |
| 2022-10-05 | Чезена | 3 - 1 | Фермана |
| 2022-10-02 | Чезена | 2 - 0 | Реканатезе |
| 2022-09-24 | Чезена | 1 - 1 | Понтедера |
| 2022-09-18 | Фермана | 2 - 0 | Чезена |
| 2022-09-14 | Чезена | 1 - 1 | Торес |
| 2022-09-11 | Римини | 0 - 1 | Чезена |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 5 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 42% | 17% |
Губио последни 12 срещи
| 2022-11-02 | Пескара | 0 - 1 | Губио |
| 2022-10-29 | Олбия | 1 - 3 | Губио |
| 2022-10-23 | Губио | 3 - 0 | Имолезе |
| 2022-10-19 | Фиоренцуола | 0 - 1 | Губио |
| 2022-10-16 | Губио | 1 - 2 | Реджана 1919 |
| 2022-10-09 | Губио | 1 - 2 | Римини |
| 2022-10-05 | Губио | 2 - 1 | Реканатезе |
| 2022-10-02 | Карарезе | 0 - 2 | Губио |
| 2022-09-24 | Губио | 0 - 0 | Виртус Ентела |
| 2022-09-18 | Анкона | 0 - 1 | Губио |
| 2022-09-14 | Губио | 2 - 0 | Алесандрия |
| 2022-09-11 | Фермана | 1 - 1 | Губио |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 5 | 1 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 42% | 8% |
Класиране Серия С - гр. B
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Губио | 11 | +11 | 23 |
| 2 | Виртус Ентела | 11 | +4 | 23 |
| 3 | Реджана 1919 | 11 | +7 | 22 |
| 4 | Чезена | 11 | +9 | 21 |
| 5 | Карарезе | 11 | +3 | 19 |
| 6 | Римини | 11 | +11 | 18 |
| 7 | Фиоренцуола | 11 | +5 | 18 |
| 8 | Лукезе | 11 | +4 | 18 |
| 9 | Анкона | 11 | +5 | 17 |
| 10 | Понтедера | 11 | -1 | 14 |
| 11 | Сиена | 11 | +8 | 13 |
| 12 | Вис Пезаро 1898 | 11 | -9 | 13 |
| 13 | Торес | 11 | +1 | 12 |
| 14 | Реканатезе | 11 | -5 | 11 |
| 15 | Фермана | 11 | -2 | 9 |
| 16 | Алесандрия | 11 | -10 | 8 |
| 17 | Имолезе | 11 | -11 | 8 |
| 18 | Монтеварки | 11 | -11 | 8 |
| 19 | Олбия | 11 | -9 | 7 |
| 20 | Сан Донато Тав. | 11 | -10 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| Чезена | |
| Губио | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Чезена | Губио |
|---|---|---|---|
| 1 | Губио | - | |
| 2 | Виртус Ентела | ||
| 3 | Реджана 1919 | ||
| 4 | Чезена | - | |
| 5 | Карарезе | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 6 | Римини | ||
| 7 | Фиоренцуола | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Лукезе | ||
| 9 | Анкона | 0 - 1 | |
| 10 | Понтедера | 1 - 1 | |
| 11 | Сиена | ||
| 12 | Вис Пезаро 1898 | ||
| 13 | Торес | 1 - 1 | |
| 14 | Реканатезе | 2 - 0 | |
| 15 | Фермана | 1 - 1 | |
| 16 | Алесандрия | ||
| 17 | Имолезе | 4 - 0 | |
| 18 | Монтеварки | ||
| 19 | Олбия | 1 - 3 | |
| 20 | Сан Донато Тав. |
Класиране в шампионата
| Чезена | Губио | |
| Позиция | 4 | 1 |
| Точки | 21 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 11 | 13 |
Форма в шампионата
| Чезена | Губио | |
|
Победи Равни Загуби |
6
3 2 |
7
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 1 |
4
1 0 |
Голове в шампионата
| Чезена | Губио | |
|
Вкарани Получени |
16
7 |
17
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
11
5 |
8
2 |
Обща статистика за Серия С - гр. B
| Мачове (110) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (233) | |
| Средно голове на мач | 2.12 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.18 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.94 |
| Домакинът е отбелязал в | 67% |
| Гостът е отбелязал в | 59% |
| Гол/Гол | 40% |
| Над 1.5 | 64% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 15% |
Чезена следващи 6 срещи
| 2022-11-14 | Виртус Ентела | - | Чезена |
| 2022-11-20 | Чезена | - | Анкона |
| 2022-11-26 | Олбия | - | Чезена |
| 2022-11-29 | Лукезе | - | Чезена |
| 2022-12-03 | Чезена | - | Сан Донато Тав. |
| 2022-12-10 | Вис Пезаро 1898 | - | Чезена |
Губио следващи 6 срещи
| 2022-11-13 | Губио | - | Реканатезе |
| 2022-11-16 | Падуа | - | Губио |
| 2022-11-20 | Лукезе | - | Губио |
| 2022-11-26 | Губио | - | Сан Донато Тав. |
| 2022-11-29 | Вис Пезаро 1898 | - | Губио |
| 2022-12-03 | Губио | - | Сиена |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 3.10 | 3.20 |
| Вероятност | 34% | 27% | 39% |
| 12 @ 1.32 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.31 | 1.65 |
| Вероятност | 46% | 54% |
| X2 @ 1.65 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.70 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.58 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 2.5 @ 1.58 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.21 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.21 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.73 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Без @ 1.73 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-05 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
