Лига 2 - Франция
събота, 15.05.2021
19:00
19:00

Шамоа Ниор

Гингам
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ниор |
| Гост: | Гингам |
| Разстояние: | 319.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад Рене Гаяр |
| Капацитет: | 10 898 (9 000) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.10 | 3.30 | 1X | 1.33 | 1.57 | |||
| 33% | 38% | 29% | 1.33 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 66% | 34% | 39% | 61% | 23% | 77% |
Последни 5 директни срещи
| 2020-08-22 | Гингам | 0 - 1 | Шамоа Ниор |
| 2019-10-18 | Шамоа Ниор | 0 - 0 | Гингам |
| 2018-01-06 | Гингам | 1 - 0 | Шамоа Ниор |
| 2013-02-01 | Гингам | 4 - 3 | Шамоа Ниор |
| 2012-08-24 | Шамоа Ниор | 0 - 0 | Гингам |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | |
| 20% | 40% | 40% | 20% | 20% | 20% |
Шамоа Ниор последни 12 срещи
| 2021-05-08 | Амиен | 0 - 0 | Шамоа Ниор |
| 2021-05-01 | Шамоа Ниор | 1 - 1 | Родес |
| 2021-04-24 | Валансиен | 1 - 1 | Шамоа Ниор |
| 2021-04-20 | Шамоа Ниор | 0 - 3 | Троа |
| 2021-04-17 | Аячо | 3 - 0 | Шамоа Ниор |
| 2021-04-10 | Шамоа Ниор | 0 - 4 | Оксер |
| 2021-04-03 | Клермон Фут | 0 - 0 | Шамоа Ниор |
| 2021-03-20 | Шамоа Ниор | 1 - 0 | Тулуза |
| 2021-03-13 | Дюнкерк | 2 - 0 | Шамоа Ниор |
| 2021-03-02 | Шамоа Ниор | 1 - 3 | Сошо |
| 2021-02-27 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 1 | Шамоа Ниор |
| 2021-02-20 | Шамоа Ниор | 2 - 1 | По |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 5 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 42% | 17% |
Гингам последни 12 срещи
| 2021-05-08 | Гингам | 2 - 0 | Шатору |
| 2021-05-01 | Амиен | 0 - 3 | Гингам |
| 2021-04-24 | Гингам | 0 - 0 | Париж ФК |
| 2021-04-20 | Гингам | 1 - 0 | Шамбли |
| 2021-04-17 | Валансиен | 0 - 1 | Гингам |
| 2021-04-12 | Гингам | 1 - 1 | Тулуза |
| 2021-04-03 | Троа | 1 - 0 | Гингам |
| 2021-03-20 | Гингам | 1 - 1 | Родес |
| 2021-03-13 | Аячо | 0 - 2 | Гингам |
| 2021-03-02 | Гингам | 0 - 5 | Клермон Фут |
| 2021-02-27 | Сошо | 0 - 0 | Гингам |
| 2021-02-22 | Гингам | 2 - 2 | Каен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 7 | 3 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 58% | 25% | 17% |
Класиране Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 37 | +25 | 77 |
| 2 | Клермон Фут | 37 | +37 | 72 |
| 3 | Тулуза | 37 | +29 | 69 |
| 4 | Гренобъл Фут 38 | 37 | +15 | 62 |
| 5 | Париж ФК | 37 | +13 | 61 |
| 6 | Оксер | 37 | +20 | 59 |
| 7 | Сошо | 37 | +9 | 51 |
| 8 | Валансиен | 37 | -8 | 47 |
| 9 | Нанси | 37 | 0 | 46 |
| 10 | Амиен | 37 | -6 | 46 |
| 11 | Аячо | 37 | -9 | 45 |
| 12 | Гингам | 37 | -4 | 44 |
| 13 | Льо Авър | 37 | -11 | 44 |
| 14 | Родес | 37 | -5 | 43 |
| 15 | По | 37 | -8 | 41 |
| 16 | Шамоа Ниор | 37 | -22 | 41 |
| 17 | Дюнкерк | 37 | -13 | 40 |
| 18 | Каен | 37 | -16 | 38 |
| 19 | Шамбли | 37 | -20 | 38 |
| 20 | Шатору | 37 | -26 | 22 |
Хронология на изиграните мачове
| Шамоа Ниор | |
| Гингам | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Шамоа Ниор | Гингам |
|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 2 | Клермон Фут | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 3 | Тулуза | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 4 | Гренобъл Фут 38 | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Париж ФК | 2 - 2 | 3 - 2 |
| 6 | Оксер | 0 - 4 | 1 - 1 |
| 7 | Сошо | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 8 | Валансиен | 0 - 3* | 0 - 1 |
| 9 | Нанси | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 10 | Амиен | 0 - 2 | 0 - 3 |
| 11 | Аячо | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 12 | Гингам | - | |
| 13 | Льо Авър | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Родес | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | По | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Шамоа Ниор | - | |
| 17 | Дюнкерк | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 18 | Каен | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 19 | Шамбли | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 20 | Шатору | 1 - 1 | 2 - 3 |
Класиране в шампионата
| Шамоа Ниор | Гингам | |
| Позиция | 16 | 12 |
| Точки | 41 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 9 |
| Точки | 24 | 22 |
Форма в шампионата
| Шамоа Ниор | Гингам | |
|
Победи Равни Загуби |
9
14 14 |
9
17 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
6 6 |
5
7 6 |
Голове в шампионата
| Шамоа Ниор | Гингам | |
|
Вкарани Получени |
34
56 |
39
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
23 |
20
20 |
Обща статистика за Лига 2
| Мачове (370) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 34% |
| Победа за госта | 25% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (874) | |
| Средно голове на мач | 2.36 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.33 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.04 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 22% |
Шамоа Ниор следващи 6 срещи
| 2021-05-19 | Вилфранш-Божоле | - | Шамоа Ниор |
| 2021-05-22 | Шамоа Ниор | - | Вилфранш-Божоле |
| 2021-07-03 | Гингам | - | Шамоа Ниор |
| 2021-07-06 | Шамоа Ниор | - | Конкарно |
| 2021-07-11 | Анже | - | Шамоа Ниор |
| 2021-07-16 | Бордо | - | Шамоа Ниор |
Гингам следващи 6 срещи
| 2021-07-03 | Гингам | - | Шамоа Ниор |
| 2021-07-07 | Каен | - | Гингам |
| 2021-07-10 | Гингам | - | Брест |
| 2021-07-14 | Нант | - | Гингам |
| 2021-07-24 | Льо Авър | - | Гингам |
| 2021-07-31 | Гингам | - | Валансиен |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 3.10 | 3.30 |
| Вероятност | 33% | 38% | 29% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 1.57 |
| Вероятност | 52% | 48% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 2.5 @ 1.90 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Без @ 2.10 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-15 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
