Група за Европейските турнири
Белгия
вторник, 19.05.2026
19:30
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Шарлероа |
| Гост: |
Льовен |
| Разстояние: |
55.1 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Стад дю Пе де Шарлероа
|
| Капацитет: |
14 000 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
19:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.80 |
3.80 |
4.10 |
1 |
|
|
|
1.22 |
1.98 |
| 40% |
32% |
28% |
1.80 |
|
|
|
69% |
31% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.24 |
3.70 |
|
|
|
1.73 |
1.95 |
|
|
|
2.80 |
1.37 |
| 77% |
23% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
33% |
67% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-04-25 |
ОХ Льовен
|
0 - 2 |
Шарлероа
|
|
2026-03-14 |
Шарлероа
|
0 - 2 |
ОХ Льовен
|
|
2025-07-27 |
ОХ Льовен
|
2 - 2 |
Шарлероа
|
|
2025-05-24 |
Шарлероа
|
2 - 1 |
ОХ Льовен
|
|
2025-03-28 |
ОХ Льовен
|
0 - 0 |
Шарлероа
|
|
2024-12-14 |
ОХ Льовен
|
1 - 0 |
Шарлероа
|
|
2024-10-26 |
Шарлероа
|
0 - 2 |
ОХ Льовен
|
|
2024-02-17 |
ОХ Льовен
|
0 - 0 |
Шарлероа
|
|
2023-07-29 |
Шарлероа
|
1 - 1 |
ОХ Льовен
|
|
2023-03-10 |
Шарлероа
|
0 - 1 |
ОХ Льовен
|
|
2022-09-10 |
ОХ Льовен
|
3 - 2 |
Шарлероа
|
|
2021-12-27 |
Шарлероа
|
0 - 3 |
ОХ Льовен
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
8 |
4 |
2 |
| 17% |
33% |
50% |
|
67% |
33% |
17% |
Шарлероа последни 12 срещи
|
2026-05-16 |
Шарлероа
|
0 - 1 |
Вестерло
|
|
2026-05-10 |
Роял Антверп
|
0 - 1 |
Шарлероа
|
|
2026-05-02 |
Шарлероа
|
2 - 0 |
Генк
|
|
2026-04-25 |
ОХ Льовен
|
0 - 2 |
Шарлероа
|
|
2026-04-21 |
Генк
|
1 - 1 |
Шарлероа
|
|
2026-04-18 |
Шарлероа
|
1 - 2 |
Стандарт Лиеж
|
|
2026-04-10 |
Шарлероа
|
2 - 1 |
Роял Антверп
|
|
2026-04-05 |
Вестерло
|
2 - 0 |
Шарлероа
|
|
2026-03-22 |
Зулте Варегем
|
1 - 0 |
Шарлероа
|
|
2026-03-14 |
Шарлероа
|
0 - 2 |
ОХ Льовен
|
|
2026-03-07 |
Дендер
|
2 - 2 |
Шарлероа
|
|
2026-03-01 |
Шарлероа
|
1 - 2 |
Клуб Брюж
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
4 |
1 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
33% |
8% |
ОХ Льовен последни 12 срещи
|
2026-05-15 |
ОХ Льовен
|
3 - 0 |
Роял Антверп
|
|
2026-05-08 |
Стандарт Лиеж
|
2 - 1 |
ОХ Льовен
|
|
2026-05-02 |
Вестерло
|
3 - 3 |
ОХ Льовен
|
|
2026-04-25 |
ОХ Льовен
|
0 - 2 |
Шарлероа
|
|
2026-04-21 |
ОХ Льовен
|
0 - 2 |
Вестерло
|
|
2026-04-18 |
Роял Антверп
|
2 - 0 |
ОХ Льовен
|
|
2026-04-12 |
Генк
|
0 - 0 |
ОХ Льовен
|
|
2026-04-04 |
ОХ Льовен
|
1 - 3 |
Стандарт Лиеж
|
|
2026-03-22 |
ОХ Льовен
|
1 - 0 |
Роял Антверп
|
|
2026-03-14 |
Шарлероа
|
0 - 2 |
ОХ Льовен
|
|
2026-03-07 |
ОХ Льовен
|
0 - 1 |
Вестерло
|
|
2026-02-28 |
Андерлехт
|
5 - 1 |
ОХ Льовен
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
9 |
5 |
3 |
| 25% |
17% |
58% |
|
75% |
42% |
25% |
Класиране Група за Европейските турнири
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Стандарт Лиеж |
8 |
4 |
2 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
34 |
| 2 |
Генк |
8 |
3 |
4 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
34 |
| 3 |
Вестерло |
8 |
4 |
1 |
3 |
13 |
13 |
0 |
33 |
| 4 |
Шарлероа |
8 |
4 |
1 |
3 |
9 |
7 |
+2 |
30 |
| 5 |
Роял Антверп |
8 |
3 |
0 |
5 |
10 |
16 |
-6 |
27 |
| 6 |
ОХ Льовен |
8 |
1 |
2 |
5 |
8 |
14 |
-6 |
22 |
Хронология на изиграните мачове
| Шарлероа |
|
| ОХ Льовен |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Шарлероа |
ОХ Льовен |
| 1 |
Стандарт Лиеж |
1 - 2 |
2 - 1 |
| 2 |
Генк |
2 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Вестерло |
0 - 1 |
3 - 3 |
| 4 |
Шарлероа |
- |
|
| 5 |
Роял Антверп |
2 - 1 |
2 - 0 |
| 6 |
ОХ Льовен |
|
- |
Представяне в Шампионата
| |
Шарлероа |
ОХ Льовен |
| Победи |
13 |
10 |
| Равни |
8 |
9 |
| Загуби |
17 |
19 |
| Вкарани голове |
47 |
40 |
| Получени голове |
49 |
57 |
| Средно вкарани |
1.24 |
1.05 |
| Средно получени |
1.29 |
1.50 |
| Мачове вкарал |
76% |
66% |
| Мачове получил |
74% |
74% |
| Гол/Гол |
53% |
47% |
| Над 1.5 |
76% |
74% |
| Над 2.5 |
42% |
47% |
| Над 3.5 |
24% |
26% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
5 |
| Равни |
5 |
4 |
| Загуби |
8 |
10 |
| Вкарани голове |
25 |
18 |
| Получени голове |
25 |
32 |
| Средно вкарани |
1.32 |
0.95 |
| Средно получени |
1.32 |
1.68 |
| Мачове вкарал |
79% |
63% |
| Мачове получил |
74% |
74% |
| Гол/Гол |
58% |
47% |
| Над 1.5 |
84% |
74% |
| Над 2.5 |
42% |
47% |
| Над 3.5 |
21% |
26% |
Обща статистика за Група за Европейските турнири
| Мачове (24) |
| Победа за домакина |
29% |
| Равен |
21% |
| Победа за госта |
50% |
| Изиграни мачове |
80% |
| Голове (64) |
| Средно голове на мач |
2.67 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.21 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.46 |
| Домакинът е отбелязал в |
71% |
| Гостът е отбелязал в |
71% |
| Гол/Гол |
50% |
| Над 1.5 |
83% |
| Над 2.5 |
54% |
| Над 3.5 |
17% |
Шарлероа следващи 1 срещи
|
2026-05-23 |
Стандарт Лиеж
|
- |
Шарлероа
|
ОХ Льовен следващи 1 срещи
|
2026-05-23 |
ОХ Льовен
|
- |
Генк
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.80 |
3.80 |
4.10 |
| Вероятност |
40% |
32% |
28% |
|
1 @ 1.80 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.22 |
1.98 |
| Вероятност |
69% |
31% |
|
1X @ 1.22 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.24 |
3.70 |
| Вероятност |
|
77% |
23% |
|
Над 1.5 @ 1.24 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.73 |
1.95 |
| Вероятност |
|
54% |
46% |
|
Над 2.5 @ 1.73 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.80 |
1.37 |
| Вероятност |
|
33% |
67% |
|
Под 3.5 @ 1.37 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.72 |
1.98 |
| Вероятност |
|
56% |
44% |
|
Г/Г @ 1.72 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-16 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!