Про Лига - Белгия
неделя, 30.10.2022
20:00
20:00

Шарлероа

Роял Антверп
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Шарлероа |
| Гост: | Антверпен |
| Разстояние: | 90.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад дю Пе де Шарлероа |
| Капацитет: | 14 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 20:00 (21:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.40 | 2.10 | 2 | 1.70 | 1.30 | |||
| 28% | 8% | 64% | 2.10 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 79% | 21% | 66% | 34% | 38% | 62% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-01-16 | Роял Антверп | 3 - 0 | Шарлероа |
| 2021-08-13 | Шарлероа | 1 - 1 | Роял Антверп |
| 2020-12-27 | Роял Антверп | 2 - 1 | Шарлероа |
| 2020-08-30 | Шарлероа | 2 - 0 | Роял Антверп |
| 2020-02-16 | Роял Антверп | 1 - 1 | Шарлероа |
| 2019-08-11 | Шарлероа | 2 - 1 | Роял Антверп |
| 2019-05-26 | Роял Антверп | 3 - 2 | Шарлероа |
| 2019-03-10 | Роял Антверп | 1 - 2 | Шарлероа |
| 2018-07-29 | Шарлероа | 0 - 1 | Роял Антверп |
| 2018-01-27 | Шарлероа | 1 - 1 | Роял Антверп |
| 2017-11-05 | Роял Антверп | 1 - 3 | Шарлероа |
| 2012-04-16 | Шарлероа | 0 - 3 | Роял Антверп |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 7 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 58% | 17% |
Шарлероа последни 12 срещи
| 2022-10-21 | Серкъл Брюж | 4 - 1 | Шарлероа |
| 2022-10-18 | Шарлероа | 2 - 2 | Кортрийк |
| 2022-10-15 | Сент Трюиден | 2 - 1 | Шарлероа |
| 2022-10-09 | Шарлероа | 0 - 1 | Стандарт Лиеж |
| 2022-10-02 | Андерлехт | 0 - 1 | Шарлероа |
| 2022-09-17 | Шарлероа | 2 - 3 | Вестерло |
| 2022-09-10 | ОХ Льовен | 3 - 2 | Шарлероа |
| 2022-09-04 | Шарлероа | 2 - 1 | КАА Гент |
| 2022-08-26 | Шарлероа | 1 - 3 | Клуб Брюж |
| 2022-08-21 | Зулте Варегем | 1 - 3 | Шарлероа |
| 2022-08-13 | Серен | 0 - 1 | Шарлероа |
| 2022-08-06 | Шарлероа | 1 - 3 | Остенде |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 9 | 7 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 75% | 58% |
Роял Антверп последни 12 срещи
| 2022-10-23 | Роял Антверп | 1 - 3 | Генк |
| 2022-10-20 | Роял Антверп | 3 - 0 | Остенде |
| 2022-10-16 | Стандарт Лиеж | 3 - 0 | Роял Антверп |
| 2022-10-07 | Роял Антверп | 2 - 0 | Сент Трюиден |
| 2022-10-02 | Кортрийк | 2 - 1 | Роял Антверп |
| 2022-09-16 | Роял Антверп | 2 - 1 | Серен |
| 2022-09-11 | Серкъл Брюж | 0 - 2 | Роял Антверп |
| 2022-09-04 | Роял Антверп | 3 - 0 | Вестерло |
| 2022-08-31 | Роял Антверп | 4 - 2 | Роял Юнион СЖ |
| 2022-08-28 | КАА Гент | 1 - 2 | Роял Антверп |
| 2022-08-25 | Роял Антверп | 1 - 3 | Ист. Башакшехир |
| 2022-08-18 | Ист. Башакшехир | 1 - 1 | Роял Антверп |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 12 | 9 | 3 | |
| 58% | 8% | 33% | 100% | 75% | 25% |
Класиране Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Генк | 15 | +25 | 40 |
| 2 | Роял Антверп | 14 | +14 | 33 |
| 3 | Клуб Брюж | 15 | +16 | 32 |
| 4 | Роял Юнион СЖ | 14 | +11 | 29 |
| 5 | Стандарт Лиеж | 15 | +10 | 28 |
| 6 | КАА Гент | 14 | +8 | 23 |
| 7 | Вестерло | 15 | -2 | 22 |
| 8 | ОХ Льовен | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Сент Трюиден | 15 | -2 | 20 |
| 10 | Серкъл Брюж | 15 | -2 | 19 |
| 11 | Мехелен | 15 | -6 | 17 |
| 12 | Андерлехт | 14 | 0 | 16 |
| 13 | Шарлероа | 14 | -5 | 16 |
| 14 | Остенде | 15 | -13 | 14 |
| 15 | Кортрийк | 15 | -13 | 12 |
| 16 | Ойпен | 14 | -14 | 12 |
| 17 | Серен | 14 | -10 | 11 |
| 18 | Зулте Варегем | 15 | -17 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Шарлероа | |
| Роял Антверп | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Шарлероа | Роял Антверп |
|---|---|---|---|
| 1 | Генк | ||
| 2 | Роял Антверп | - | |
| 3 | Клуб Брюж | 1 - 3 | |
| 4 | Роял Юнион СЖ | ||
| 5 | Стандарт Лиеж | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 6 | КАА Гент | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 7 | Вестерло | 2 - 3 | |
| 8 | ОХ Льовен | ||
| 9 | Сент Трюиден | ||
| 10 | Серкъл Брюж | 0 - 2 | |
| 11 | Мехелен | 0 - 2 | |
| 12 | Андерлехт | ||
| 13 | Шарлероа | - | |
| 14 | Остенде | 1 - 3 | |
| 15 | Кортрийк | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 16 | Ойпен | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 17 | Серен | ||
| 18 | Зулте Варегем |
Класиране в шампионата
| Шарлероа | Роял Антверп | |
| Позиция | 13 | 2 |
| Точки | 16 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 5 |
| Точки | 7 | 12 |
Форма в шампионата
| Шарлероа | Роял Антверп | |
|
Победи Равни Загуби |
5
1 8 |
11
0 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 4 |
4
0 2 |
Голове в шампионата
| Шарлероа | Роял Антверп | |
|
Вкарани Получени |
20
25 |
28
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
11
14 |
8
6 |
Обща статистика за Про Лига
| Мачове (131) | |
| Победа за домакина | 48% |
| Равен | 13% |
| Победа за госта | 39% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (404) | |
| Средно голове на мач | 3.08 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.63 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.45 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 81% |
| Над 2.5 | 63% |
| Над 3.5 | 36% |
Шарлероа следващи 6 срещи
| 2022-11-04 | Генк | - | Шарлероа |
| 2022-11-08 | Серен | - | Шарлероа |
| 2022-11-12 | Шарлероа | - | Мехелен |
| 2022-12-08 | Бешикташ | - | Шарлероа |
| 2022-12-26 | Шарлероа | - | Андерлехт |
| 2023-01-07 | Ойпен | - | Шарлероа |
Роял Антверп следващи 6 срещи
| 2022-11-06 | Роял Антверп | - | Андерлехт |
| 2022-11-10 | Беверен | - | Роял Антверп |
| 2022-11-13 | Клуб Брюж | - | Роял Антверп |
| 2022-12-20 | Роял Антверп | - | Стандарт Лиеж |
| 2022-12-27 | Вестерло | - | Роял Антверп |
| 2023-01-07 | Роял Антверп | - | КАА Гент |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 3.40 | 2.10 |
| Вероятност | 28% | 8% | 64% |
| 2 @ 2.10 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 1.30 |
| Вероятност | 30% | 70% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.05 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Г/Г @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-30 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
