Първа Лига - Англия
събота, 01.10.2022
15:00
15:00

Чарлтън

Оксфорд Юнайтед
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лондон |
| Гост: | Оксфорд |
| Разстояние: | 82.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Дъ Вали |
| Капацитет: | 27 111 |
| Размер: | 102 x 66 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.40 | 3.10 | 1X | 1.36 | 1.57 | |||
| 41% | 27% | 32% | 1.36 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 70% | 30% | 45% | 55% | 21% | 79% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-02-19 | Чарлтън | 0 - 4 | Оксфорд Юнайтед |
| 2021-08-14 | Оксфорд Юнайтед | 2 - 1 | Чарлтън |
| 2021-03-06 | Оксфорд Юнайтед | 0 - 0 | Чарлтън |
| 2020-10-27 | Чарлтън | 2 - 0 | Оксфорд Юнайтед |
| 2019-04-19 | Оксфорд Юнайтед | 2 - 1 | Чарлтън |
| 2018-10-23 | Чарлтън | 1 - 1 | Оксфорд Юнайтед |
| 2018-02-03 | Чарлтън | 2 - 3 | Оксфорд Юнайтед |
| 2018-01-09 | Чарлтън | 1 - 1 | Оксфорд Юнайтед |
| 2017-10-17 | Оксфорд Юнайтед | 1 - 1 | Чарлтън |
| 2017-02-21 | Чарлтън | 0 - 1 | Оксфорд Юнайтед |
| 2016-09-24 | Оксфорд Юнайтед | 1 - 1 | Чарлтън |
| 2014-01-21 | Оксфорд Юнайтед | 0 - 3 | Чарлтън |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 5 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 42% | 17% |
Чарлтън последни 12 срещи
| 2022-09-24 | Барнзли | 3 - 1 | Чарлтън |
| 2022-09-17 | Флийтууд Таун | 1 - 1 | Чарлтън |
| 2022-09-13 | Чарлтън | 1 - 1 | Форест Грийн Р. |
| 2022-09-03 | Болтън | 3 - 1 | Чарлтън |
| 2022-08-31 | Чарлтън | 3 - 0 | Джилингам |
| 2022-08-27 | Уикъмб | 1 - 1 | Чарлтън |
| 2022-08-23 | Уолсол | 0 - 1 | Чарлтън |
| 2022-08-20 | Чарлтън | 1 - 1 | Кеймбридж Юн. |
| 2022-08-16 | Чарлтън | 5 - 1 | Плимут |
| 2022-08-13 | Шефилд Уензди | 1 - 0 | Чарлтън |
| 2022-08-09 | Чарлтън | 1 - 1 | КПР |
| 2022-08-06 | Чарлтън | 1 - 0 | Дарби Каунти |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 4 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 33% | 25% |
Оксфорд Юнайтед последни 12 срещи
| 2022-09-17 | Оксфорд Юнайтед | 1 - 2 | МК Донс |
| 2022-09-13 | Плимут | 1 - 0 | Оксфорд Юнайтед |
| 2022-09-03 | Оксфорд Юнайтед | 2 - 1 | Бъртън Албион |
| 2022-08-30 | Оксфорд Юнайтед | 5 - 0 | Лейтън Ориент |
| 2022-08-27 | Челтнъм Таун | 1 - 2 | Оксфорд Юнайтед |
| 2022-08-23 | Оксфорд Юнайтед | 0 - 2 | Кристъл Палас |
| 2022-08-20 | Оксфорд Юнайтед | 1 - 1 | Моркамб |
| 2022-08-16 | Оксфорд Юнайтед | 1 - 2 | Линкълн Сити |
| 2022-08-13 | Бристъл Роувърс | 1 - 0 | Оксфорд Юнайтед |
| 2022-08-09 | Оксфорд Юнайтед | 2 - 2 | Суонзи |
| 2022-08-06 | Оксфорд Юнайтед | 1 - 0 | Кеймбридж Юн. |
| 2022-07-30 | Дарби Каунти | 1 - 0 | Оксфорд Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 6 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 50% | 17% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Плимут | 10 | +6 | 22 |
| 2 | Ипсуич | 10 | +11 | 21 |
| 2 | Портсмут | 9 | +11 | 21 |
| 4 | Шефилд Уензди | 10 | +10 | 20 |
| 5 | Барнзли | 10 | +6 | 17 |
| 6 | Болтън | 9 | +5 | 17 |
| 7 | Кеймбридж Юн. | 10 | -2 | 16 |
| 8 | Питърбъро | 10 | +7 | 15 |
| 9 | Шросбъри Таун | 10 | 0 | 15 |
| 10 | Екзитър | 10 | +6 | 14 |
| 11 | Дарби Каунти | 9 | 0 | 14 |
| 12 | Линкълн Сити | 9 | 0 | 13 |
| 13 | Акрингтън | 10 | -1 | 13 |
| 14 | Флийтууд Таун | 9 | +1 | 12 |
| 15 | Порт Вейл | 10 | -5 | 12 |
| 16 | Чарлтън | 10 | 0 | 11 |
| 17 | Уикъмб | 10 | -2 | 11 |
| 18 | МК Донс | 9 | -2 | 10 |
| 19 | Оксфорд Юнайтед | 9 | -2 | 10 |
| 20 | Челтнъм Таун | 9 | -4 | 8 |
| 21 | Бристъл Роувърс | 10 | -7 | 8 |
| 22 | Форест Грийн Р. | 10 | -14 | 8 |
| 23 | Моркамб | 10 | -11 | 7 |
| 24 | Бъртън Албион | 10 | -13 | 4 |
Хронология на изиграните мачове
| Чарлтън | |
| Оксфорд Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Чарлтън | Оксфорд Юнайтед |
|---|---|---|---|
| 1 | Плимут | 5 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Ипсуич | ||
| 2 | Портсмут | ||
| 4 | Шефилд Уензди | ||
| 5 | Барнзли | ||
| 6 | Болтън | ||
| 7 | Кеймбридж Юн. | 1 - 1 | |
| 8 | Питърбъро | ||
| 9 | Шросбъри Таун | ||
| 10 | Екзитър | ||
| 11 | Дарби Каунти | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Линкълн Сити | ||
| 13 | Акрингтън | ||
| 14 | Флийтууд Таун | ||
| 15 | Порт Вейл | ||
| 16 | Чарлтън | - | |
| 17 | Уикъмб | ||
| 18 | МК Донс | ||
| 19 | Оксфорд Юнайтед | - | |
| 20 | Челтнъм Таун | 1 - 2 | |
| 21 | Бристъл Роувърс | 1 - 0 | |
| 22 | Форест Грийн Р. | 1 - 1 | |
| 23 | Моркамб | ||
| 24 | Бъртън Албион |
Класиране в шампионата
| Чарлтън | Оксфорд Юнайтед | |
| Позиция | 16 | 19 |
| Точки | 11 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 20 |
| Точки | 8 | 3 |
Форма в шампионата
| Чарлтън | Оксфорд Юнайтед | |
|
Победи Равни Загуби |
2
5 3 |
3
1 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 0 |
1
0 3 |
Голове в шампионата
| Чарлтън | Оксфорд Юнайтед | |
|
Вкарани Получени |
14
14 |
8
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
3 |
2
4 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (116) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (305) | |
| Средно голове на мач | 2.63 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.42 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.21 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 23% |
Чарлтън следващи 6 срещи
| 2022-10-04 | Колчестър | - | Чарлтън |
| 2022-10-08 | Линкълн Сити | - | Чарлтън |
| 2022-10-11 | Чарлтън | - | Екзитър |
| 2022-10-17 | Чарлтън | - | Портсмут |
| 2022-10-22 | Шросбъри Таун | - | Чарлтън |
| 2022-10-25 | Чарлтън | - | МК Донс |
Оксфорд Юнайтед следващи 6 срещи
| 2022-10-08 | Оксфорд Юнайтед | - | Уикъмб |
| 2022-10-15 | Екзитър | - | Оксфорд Юнайтед |
| 2022-10-18 | Сътън Юнайтед | - | Оксфорд Юнайтед |
| 2022-10-22 | Оксфорд Юнайтед | - | Питърбъро |
| 2022-10-25 | Портсмут | - | Оксфорд Юнайтед |
| 2022-10-29 | Болтън | - | Оксфорд Юнайтед |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 3.40 | 3.10 |
| Вероятност | 41% | 27% | 32% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.57 |
| Вероятност | 56% | 44% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.90 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 2.5 @ 1.90 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.05 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Г/Г @ 1.70 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-01 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
