Втора Лига - Англия
вторник, 26.01.2021
19:00
19:00

Челтнъм Таун

Олдъм
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Челтнъм |
| Гост: | Олдъм |
| Разстояние: | 182.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Уадон Роад |
| Капацитет: | 7 066 (5 000) |
| Размер: | 101 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.60 | 4.33 | 12 | 1.20 | 1.83 | |||
| 40% | 30% | 30% | 1.28 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 79% | 21% | 55% | 45% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-03 | Олдъм | 2 - 1 | Челтнъм Таун |
| 2020-01-04 | Челтнъм Таун | 3 - 0 | Олдъм |
| 2019-10-05 | Олдъм | 1 - 1 | Челтнъм Таун |
| 2019-04-19 | Челтнъм Таун | 0 - 0 | Олдъм |
| 2018-10-23 | Олдъм | 2 - 0 | Челтнъм Таун |
| 2009-03-24 | Челтнъм Таун | 1 - 1 | Олдъм |
| 2008-11-18 | Олдъм | 0 - 1 | Челтнъм Таун |
| 2008-11-08 | Челтнъм Таун | 2 - 2 | Олдъм |
| 2008-08-23 | Олдъм | 4 - 0 | Челтнъм Таун |
| 2008-04-26 | Олдъм | 2 - 1 | Челтнъм Таун |
| 2007-10-06 | Челтнъм Таун | 1 - 1 | Олдъм |
| 2007-04-14 | Олдъм | 0 - 2 | Челтнъм Таун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 5 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 42% | 17% |
Челтнъм Таун последни 12 срещи
| 2021-01-23 | Челтнъм Таун | 1 - 3 | Манчестър Сити |
| 2021-01-19 | Челтнъм Таун | 1 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2021-01-16 | Болтън | 1 - 1 | Челтнъм Таун |
| 2021-01-10 | Челтнъм Таун | 1 - 1 | Мансфийлд Таун |
| 2020-12-29 | Колчестър | 0 - 0 | Челтнъм Таун |
| 2020-12-26 | Челтнъм Таун | 1 - 1 | Стивънидж |
| 2020-12-19 | Бароу | 3 - 0 | Челтнъм Таун |
| 2020-12-15 | Челтнъм Таун | 0 - 1 | Болтън |
| 2020-12-12 | Салфорд Сити | 0 - 0 | Челтнъм Таун |
| 2020-12-08 | Челтнъм Таун | 0 - 3 | Портсмут |
| 2020-12-05 | Челтнъм Таун | 5 - 3 | Екзитър |
| 2020-12-01 | Брадфорд Сити | 1 - 2 | Челтнъм Таун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 9 | 5 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 75% | 42% | 17% |
Олдъм последни 12 срещи
| 2021-01-23 | Олдъм | 3 - 2 | Нюпорт Каунти |
| 2021-01-16 | Уолсол | 1 - 1 | Олдъм |
| 2021-01-13 | Олдъм | 2 - 3 | Мансфийлд Таун |
| 2021-01-09 | Олдъм | 1 - 4 | Борнемут |
| 2020-12-29 | Гримсби Таун | 0 - 0 | Олдъм |
| 2020-12-26 | Олдъм | 1 - 2 | Харогейт Таун |
| 2020-12-19 | Нюпорт Каунти | 2 - 4 | Олдъм |
| 2020-12-15 | Олдъм | 2 - 3 | Уолсол |
| 2020-12-12 | Олдъм | 3 - 1 | Брадфорд Сити |
| 2020-12-08 | Олдъм | 1 - 2 | Съндърланд |
| 2020-12-05 | Кеймбридж Юн. | 1 - 2 | Олдъм |
| 2020-12-01 | Олдъм | 0 - 1 | Транмиър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 9 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 75% | 50% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кеймбридж Юн. | 25 | +15 | 42 |
| 2 | Форест Грийн Р. | 24 | +9 | 41 |
| 3 | Нюпорт Каунти | 23 | +9 | 40 |
| 4 | Карлайл | 21 | +12 | 39 |
| 5 | Салфорд Сити | 24 | +12 | 38 |
| 6 | Моркамб | 23 | -2 | 38 |
| 7 | Челтнъм Таун | 23 | +9 | 37 |
| 8 | Екзитър | 22 | +16 | 36 |
| 9 | Лейтън Ориент | 24 | +7 | 36 |
| 10 | Транмиър | 23 | 0 | 35 |
| 11 | Уолсол | 25 | -1 | 35 |
| 12 | Кроули Таун | 22 | +6 | 34 |
| 13 | Мансфийлд Таун | 24 | +2 | 32 |
| 14 | Олдъм | 24 | -4 | 31 |
| 15 | Колчестър | 23 | -5 | 30 |
| 16 | Порт Вейл | 25 | -3 | 29 |
| 17 | Болтън | 24 | -9 | 28 |
| 18 | Харогейт Таун | 23 | -4 | 27 |
| 19 | Скънторп | 24 | -9 | 26 |
| 20 | Брадфорд Сити | 22 | -5 | 25 |
| 21 | Бароу | 23 | -2 | 23 |
| 22 | Стивънидж | 22 | -8 | 21 |
| 23 | Гримсби Таун | 25 | -24 | 21 |
| 24 | Саутенд | 24 | -21 | 20 |
Хронология на изиграните мачове
| Челтнъм Таун | |
| Олдъм | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Челтнъм Таун | Олдъм |
|---|---|---|---|
| 1 | Кеймбридж Юн. | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 2 | Форест Грийн Р. | 2 - 1 | |
| 3 | Нюпорт Каунти | 1 - 1 | 2 - 4 |
| 4 | Карлайл | ||
| 5 | Салфорд Сити | 2 - 0 | |
| 6 | Моркамб | 1 - 2 | |
| 7 | Челтнъм Таун | - | |
| 8 | Екзитър | 5 - 3 | 1 - 2 |
| 9 | Лейтън Ориент | ||
| 10 | Транмиър | ||
| 11 | Уолсол | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Кроули Таун | 2 - 0 | |
| 13 | Мансфийлд Таун | 0 - 0 | |
| 14 | Олдъм | - | |
| 15 | Колчестър | 3 - 3 | |
| 16 | Порт Вейл | ||
| 17 | Болтън | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 18 | Харогейт Таун | ||
| 19 | Скънторп | 1 - 0 | |
| 20 | Брадфорд Сити | ||
| 21 | Бароу | 3 - 4 | |
| 22 | Стивънидж | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 23 | Гримсби Таун | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 24 | Саутенд | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Челтнъм Таун | Олдъм | |
| Позиция | 7 | 14 |
| Точки | 37 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 2 |
| Точки | 19 | 21 |
Форма в шампионата
| Челтнъм Таун | Олдъм | |
|
Победи Равни Загуби |
10
7 6 |
9
4 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
4 3 |
6
3 2 |
Голове в шампионата
| Челтнъм Таун | Олдъм | |
|
Вкарани Получени |
32
23 |
39
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
18
13 |
20
18 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (281) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (712) | |
| Средно голове на мач | 2.53 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.36 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.17 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 22% |
Челтнъм Таун следващи 6 срещи
| 2021-01-30 | Форест Грийн Р. | - | Челтнъм Таун |
| 2021-02-02 | Челтнъм Таун | - | Бароу |
| 2021-02-09 | Харогейт Таун | - | Челтнъм Таун |
| 2021-02-16 | Уолсол | - | Челтнъм Таун |
| 2021-02-20 | Челтнъм Таун | - | Брадфорд Сити |
| 2021-02-23 | Кеймбридж Юн. | - | Челтнъм Таун |
Олдъм следващи 6 срещи
| 2021-01-30 | Олдъм | - | Салфорд Сити |
| 2021-02-06 | Скънторп | - | Олдъм |
| 2021-02-13 | Олдъм | - | Екзитър |
| 2021-02-16 | Форест Грийн Р. | - | Олдъм |
| 2021-02-20 | Транмиър | - | Олдъм |
| 2021-02-23 | Олдъм | - | Бароу |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 3.60 | 4.33 |
| Вероятност | 40% | 30% | 30% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 1.83 |
| Вероятност | 56% | 44% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Над 2.5 @ 1.90 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-01-26 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
