Национална Лига - Англия
събота, 23.01.2021
15:00
15:00

Честърфийлд

Рексъм
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Честърфийлд |
| Гост: | Рексъм |
| Разстояние: | 107.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Проакт Стейдиъм |
| Капацитет: | 10 500 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.60 | 3.10 | 2 | 1.33 | 1.72 | |||
| 36% | 14% | 50% | 3.10 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 65% | 35% | 55% | 45% | 32% | 68% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-02-08 | Честърфийлд | 3 - 2 | Рексъм |
| 2019-10-22 | Рексъм | 1 - 0 | Честърфийлд |
| 2019-10-19 | Честърфийлд | 1 - 1 | Рексъм |
| 2019-10-15 | Рексъм | 0 - 1 | Честърфийлд |
| 2019-03-02 | Рексъм | 1 - 0 | Честърфийлд |
| 2018-10-27 | Честърфийлд | 1 - 1 | Рексъм |
| 2008-01-01 | Честърфийлд | 2 - 1 | Рексъм |
| 2007-10-02 | Рексъм | 0 - 4 | Честърфийлд |
| 2005-01-22 | Честърфийлд | 2 - 4 | Рексъм |
| 2004-12-28 | Рексъм | 3 - 1 | Честърфийлд |
| 2004-01-10 | Честърфийлд | 2 - 1 | Рексъм |
| 2003-08-09 | Рексъм | 0 - 0 | Честърфийлд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 33% |
Честърфийлд последни 12 срещи
| 2021-01-05 | Солихъл Муурс | 2 - 1 | Честърфийлд |
| 2021-01-02 | Честърфийлд | 1 - 0 | Солихъл Муурс |
| 2020-12-12 | Честърфийлд | 6 - 0 | Барнет |
| 2020-12-08 | Сътън Юнайтед | 0 - 1 | Честърфийлд |
| 2020-12-01 | Честърфийлд | 0 - 0 | Алдършот Таун |
| 2020-11-28 | Уеймът | 1 - 2 | Честърфийлд |
| 2020-11-21 | Честърфийлд | 2 - 3 | Нотс Каунти |
| 2020-11-17 | Олтринкам | 3 - 2 | Честърфийлд |
| 2020-11-14 | Честърфийлд | 1 - 2 | Мейдънхед Юн. |
| 2020-10-31 | Йоувил | 0 - 1 | Честърфийлд |
| 2020-10-24 | Стокпорт | 1 - 1 | Честърфийлд |
| 2020-10-20 | Уелдстоун | 3 - 2 | Честърфийлд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 7 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 58% | 33% |
Рексъм последни 12 срещи
| 2021-01-16 | Рексъм | 3 - 1 | Доувър Атлетик |
| 2020-12-28 | Стокпорт | 2 - 0 | Рексъм |
| 2020-12-15 | Уеймът | 2 - 3 | Рексъм |
| 2020-12-05 | Торки Юнайтед | 3 - 1 | Рексъм |
| 2020-12-01 | Рексъм | 0 - 1 | Олтринкам |
| 2020-11-28 | Бромли | 1 - 1 | Рексъм |
| 2020-11-24 | Рексъм | 4 - 0 | Сътън Юнайтед |
| 2020-11-21 | Рексъм | 1 - 0 | Алдършот Таун |
| 2020-11-17 | Хартлипул | 0 - 1 | Рексъм |
| 2020-10-27 | Рексъм | 0 - 0 | Барнет |
| 2020-10-24 | Солихъл Муурс | 4 - 0 | Рексъм |
| 2020-10-17 | Уелдстоун | 4 - 3 | Рексъм |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 6 | 6 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 50% | 50% |
Класиране Национална Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Торки Юнайтед | 16 | +19 | 35 |
| 2 | Хартлипул | 17 | +7 | 30 |
| 3 | Сътън Юнайтед | 14 | +9 | 27 |
| 4 | Стокпорт | 14 | +5 | 24 |
| 5 | Халифакс Таун | 17 | +7 | 23 |
| 6 | Нотс Каунти | 13 | +7 | 23 |
| 7 | Мейдънхед Юн. | 14 | 0 | 23 |
| 8 | Солихъл Муурс | 13 | +5 | 22 |
| 9 | Боръм Ууд | 13 | +6 | 21 |
| 10 | Олтринкам | 17 | -2 | 21 |
| 11 | Уелдстоун | 16 | -10 | 21 |
| 12 | Ийстли | 13 | +6 | 20 |
| 13 | Рексъм | 14 | +1 | 20 |
| 14 | Честърфийлд | 15 | +6 | 19 |
| 15 | Бромли | 13 | +3 | 19 |
| 16 | Уокинг | 15 | -2 | 18 |
| 17 | Алдършот Таун | 15 | -5 | 18 |
| 18 | Йоувил | 15 | -4 | 17 |
| 19 | Дагенъм и Ред. | 14 | -6 | 15 |
| 20 | Кингс Лин Таун | 14 | -14 | 15 |
| 21 | Уеймът | 16 | -14 | 9 |
| 22 | Барнет | 14 | -24 | 9 |
| 23 | Доувър Атлетик | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Макълсфийлд | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Честърфийлд | |
| Рексъм | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Честърфийлд | Рексъм |
|---|---|---|---|
| 1 | Торки Юнайтед | 3 - 1 | |
| 2 | Хартлипул | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 3 | Сътън Юнайтед | ||
| 4 | Стокпорт | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | Халифакс Таун | ||
| 6 | Нотс Каунти | 2 - 3 | |
| 7 | Мейдънхед Юн. | 1 - 2 | |
| 8 | Солихъл Муурс | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Боръм Ууд | ||
| 10 | Олтринкам | ||
| 11 | Уелдстоун | 4 - 3 | |
| 12 | Ийстли | ||
| 13 | Рексъм | - | |
| 14 | Честърфийлд | - | |
| 15 | Бромли | 1 - 1 | |
| 16 | Уокинг | 4 - 0 | |
| 17 | Алдършот Таун | 0 - 0 | |
| 18 | Йоувил | 0 - 1 | |
| 19 | Дагенъм и Ред. | ||
| 20 | Кингс Лин Таун | ||
| 21 | Уеймът | 2 - 3 | |
| 22 | Барнет | 6 - 0 | |
| 23 | Доувър Атлетик | ||
| 23 | Макълсфийлд |
Класиране в шампионата
| Честърфийлд | Рексъм | |
| Позиция | 14 | 13 |
| Точки | 19 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 11 |
| Точки | 10 | 10 |
Форма в шампионата
| Честърфийлд | Рексъм | |
|
Победи Равни Загуби |
6
1 8 |
6
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 4 |
3
1 4 |
Голове в шампионата
| Честърфийлд | Рексъм | |
|
Вкарани Получени |
26
20 |
17
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
9 |
10
13 |
Обща статистика за Национална Лига
| Мачове (161) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 39% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (440) | |
| Средно голове на мач | 2.73 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.45 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.29 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 69% |
| Над 2.5 | 55% |
| Над 3.5 | 31% |
Честърфийлд следващи 6 срещи
| 2021-01-26 | Боръм Ууд | - | Честърфийлд |
| 2021-01-30 | Дагенъм и Ред. | - | Честърфийлд |
| 2021-02-02 | Честърфийлд | - | Кингс Лин Таун |
| 2021-02-06 | Алдършот Таун | - | Честърфийлд |
| 2021-02-09 | Алдършот Таун | - | Честърфийлд |
| 2021-02-20 | Нотс Каунти | - | Честърфийлд |
Рексъм следващи 6 срещи
| 2021-01-26 | Рексъм | - | Халифакс Таун |
| 2021-01-30 | Кингс Лин Таун | - | Рексъм |
| 2021-02-02 | Ийстли | - | Рексъм |
| 2021-02-06 | Рексъм | - | Дагенъм и Ред. |
| 2021-02-09 | Олтринкам | - | Рексъм |
| 2021-02-13 | Рексъм | - | Нотс Каунти |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 3.60 | 3.10 |
| Вероятност | 36% | 14% | 50% |
| 2 @ 3.10 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 1.72 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 2.00 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Над 2.5 @ 1.80 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.00 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Г/Г @ 1.75 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-01-23 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
