Първа Лига - Полша
събота, 01.05.2021
11:40
11:40

Хробри Глогов

ЛКС Лодз
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Глогов |
| Гост: | Лодз |
| Разстояние: | 233.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Градски стадион Глогов |
| Капацитет: | 2 895 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 11:40 (12:40 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.40 | 1.80 | 2 | 1.83 | 1.20 | |||
| 30% | 19% | 51% | 1.80 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 77% | 23% | 50% | 50% | 22% | 78% |
Последни 3 директни срещи
| 2020-11-07 | ЛКС Лодз | 4 - 0 | Хробри Глогов |
| 2018-11-10 | ЛКС Лодз | 2 - 0 | Хробри Глогов |
| 2018-07-20 | Хробри Глогов | 0 - 1 | ЛКС Лодз |
Хробри Глогов последни 12 срещи
| 2021-04-28 | Одра Ополе | 3 - 1 | Хробри Глогов |
| 2021-04-24 | Хробри Глогов | 1 - 0 | ГКС Тихи |
| 2021-04-11 | Хробри Глогов | 0 - 0 | Миедж Легница |
| 2021-04-01 | Гурник Ленчна | 3 - 0 | Хробри Глогов |
| 2021-03-27 | Хробри Глогов | 0 - 2 | Пуща Неполомице |
| 2021-03-20 | ГКС Ястшембе | 0 - 1 | Хробри Глогов |
| 2021-03-14 | Видзев Лодз | 1 - 0 | Хробри Глогов |
| 2021-03-06 | Радомяк Радом | 1 - 2 | Хробри Глогов |
| 2021-02-28 | Корона Келце | 2 - 2 | Хробри Глогов |
| 2021-02-05 | Миедж Легница | 1 - 0 | Хробри Глогов |
| 2021-01-23 | Хробри Глогов | 2 - 1 | Гурник Полковице |
| 2020-12-12 | Арка Гдиня | 1 - 1 | Хробри Глогов |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 5 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 42% | 17% |
ЛКС Лодз последни 12 срещи
| 2021-04-28 | ЛКС Лодз | 1 - 1 | Радомяк Радом |
| 2021-04-24 | Корона Келце | 1 - 2 | ЛКС Лодз |
| 2021-04-16 | ЛКС Лодз | 1 - 2 | Арка Гдиня |
| 2021-04-10 | Ресовия Жешов | 1 - 0 | ЛКС Лодз |
| 2021-04-03 | ЛКС Лодз | 1 - 0 | ГКС Белхатов |
| 2021-03-27 | Сандеця Н. Сонч | 2 - 1 | ЛКС Лодз |
| 2021-03-20 | ЛКС Лодз | 0 - 0 | Заглембие С. |
| 2021-03-13 | Стомил Олщин | 0 - 2 | ЛКС Лодз |
| 2021-03-06 | ЛКС Лодз | 2 - 2 | Видзев Лодз |
| 2021-02-27 | ЛКС Лодз | 2 - 1 | Одра Ополе |
| 2021-02-20 | ЛКС Лодз | 0 - 3 | ГКС Тихи |
| 2021-02-09 | ЛКС Лодз | 2 - 3 | Легия Варшава |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 58% | 17% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Термалика | 24 | +25 | 52 |
| 2 | Радомяк Радом | 26 | +18 | 47 |
| 3 | ЛКС Лодз | 27 | +18 | 47 |
| 4 | Гурник Ленчна | 27 | +17 | 47 |
| 5 | ГКС Тихи | 27 | +14 | 47 |
| 6 | Арка Гдиня | 27 | +11 | 46 |
| 7 | Видзев Лодз | 28 | -3 | 40 |
| 8 | Одра Ополе | 27 | -1 | 39 |
| 9 | Сандеця Н. Сонч | 27 | -1 | 37 |
| 10 | Миедж Легница | 26 | +8 | 37 |
| 11 | Пуща Неполомице | 26 | -6 | 34 |
| 12 | Хробри Глогов | 26 | -9 | 33 |
| 13 | Корона Келце | 26 | -12 | 32 |
| 14 | Стомил Олщин | 27 | -14 | 29 |
| 15 | Ресовия Жешов | 27 | -15 | 25 |
| 16 | Заглембие С. | 27 | -11 | 23 |
| 17 | ГКС Ястшембе | 26 | -20 | 21 |
| 18 | ГКС Белхатов | 27 | -19 | 17 |
Хронология на изиграните мачове
| Хробри Глогов | |
| ЛКС Лодз | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Хробри Глогов | ЛКС Лодз |
|---|---|---|---|
| 1 | Термалика | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Радомяк Радом | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | ЛКС Лодз | - | |
| 4 | Гурник Ленчна | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | ГКС Тихи | 1 - 0 | |
| 6 | Арка Гдиня | 0 - 0 | |
| 7 | Видзев Лодз | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | Одра Ополе | 2 - 3 | 0 - 4 |
| 9 | Сандеця Н. Сонч | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 10 | Миедж Легница | 0 - 0 | |
| 11 | Пуща Неполомице | 0 - 2 | |
| 12 | Хробри Глогов | - | |
| 13 | Корона Келце | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 14 | Стомил Олщин | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 15 | Ресовия Жешов | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 16 | Заглембие С. | 1 - 2 | |
| 17 | ГКС Ястшембе | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 18 | ГКС Белхатов | 1 - 3 |
Класиране в шампионата
| Хробри Глогов | ЛКС Лодз | |
| Позиция | 12 | 3 |
| Точки | 33 | 47 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 4 |
| Точки | 18 | 22 |
Форма в шампионата
| Хробри Глогов | ЛКС Лодз | |
|
Победи Равни Загуби |
9
6 11 |
14
5 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
3 5 |
7
1 5 |
Голове в шампионата
| Хробри Глогов | ЛКС Лодз | |
|
Вкарани Получени |
29
38 |
48
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
13 |
19
11 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (239) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (546) | |
| Средно голове на мач | 2.28 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.27 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.01 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 59% |
| Гол/Гол | 41% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 18% |
Хробри Глогов следващи 6 срещи
| 2021-05-08 | Стомил Олщин | - | Хробри Глогов |
| 2021-05-15 | Хробри Глогов | - | Заглембие С. |
| 2021-05-19 | Термалика | - | Хробри Глогов |
| 2021-05-23 | Сандеця Н. Сонч | - | Хробри Глогов |
| 2021-05-29 | Хробри Глогов | - | ГКС Белхатов |
| 2021-06-05 | Ресовия Жешов | - | Хробри Глогов |
ЛКС Лодз следващи 6 срещи
| 2021-05-09 | ЛКС Лодз | - | ГКС Ястшембе |
| 2021-05-16 | Пуща Неполомице | - | ЛКС Лодз |
| 2021-05-22 | ЛКС Лодз | - | Гурник Ленчна |
| 2021-05-29 | Миедж Легница | - | ЛКС Лодз |
| 2021-06-04 | ЛКС Лодз | - | Термалика |
| 2021-06-13 | ГКС Тихи | - | ЛКС Лодз |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 3.40 | 1.80 |
| Вероятност | 30% | 19% | 51% |
| 2 @ 1.80 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.20 |
| Вероятност | 37% | 63% |
| X2 @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 77% | 23% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.70 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Под 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-01 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
