Първа Лига - Полша
неделя, 11.04.2021
11:40
11:40

Хробри Глогов

Миедж Легница
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Глогов |
| Гост: | Легница |
| Разстояние: | 51.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Градски стадион Глогов |
| Капацитет: | 2 895 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 11:40 (12:40 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.10 | 2.37 | 12 | 1.50 | 1.36 | |||
| 40% | 23% | 37% | 1.33 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 79% | 21% | 46% | 54% | 24% | 76% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-05 | Миедж Легница | 1 - 0 | Хробри Глогов |
| 2020-10-03 | Миедж Легница | 2 - 2 | Хробри Глогов |
| 2020-02-07 | Хробри Глогов | 1 - 1 | Миедж Легница |
| 2019-12-01 | Хробри Глогов | 0 - 2 | Миедж Легница |
| 2019-08-10 | Миедж Легница | 2 - 1 | Хробри Глогов |
| 2018-03-31 | Миедж Легница | 1 - 1 | Хробри Глогов |
| 2017-09-03 | Хробри Глогов | 1 - 2 | Миедж Легница |
| 2017-04-05 | Миедж Легница | 1 - 2 | Хробри Глогов |
| 2016-08-28 | Хробри Глогов | 1 - 1 | Миедж Легница |
| 2016-03-04 | Хробри Глогов | 2 - 1 | Миедж Легница |
| 2015-08-16 | Миедж Легница | 0 - 2 | Хробри Глогов |
| 2015-06-06 | Хробри Глогов | 3 - 1 | Миедж Легница |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 6 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 50% | 17% |
Хробри Глогов последни 12 срещи
| 2021-04-01 | Гурник Ленчна | 3 - 0 | Хробри Глогов |
| 2021-03-27 | Хробри Глогов | 0 - 2 | Пуща Неполомице |
| 2021-03-20 | ГКС Ястшембе | 0 - 1 | Хробри Глогов |
| 2021-03-14 | Видзев Лодз | 1 - 0 | Хробри Глогов |
| 2021-03-06 | Радомяк Радом | 1 - 2 | Хробри Глогов |
| 2021-02-28 | Корона Келце | 2 - 2 | Хробри Глогов |
| 2021-02-05 | Миедж Легница | 1 - 0 | Хробри Глогов |
| 2021-01-23 | Хробри Глогов | 2 - 1 | Гурник Полковице |
| 2020-12-12 | Арка Гдиня | 1 - 1 | Хробри Глогов |
| 2020-12-05 | Хробри Глогов | 3 - 0 | Ресовия Жешов |
| 2020-12-02 | ГКС Белхатов | 1 - 2 | Хробри Глогов |
| 2020-11-28 | Хробри Глогов | 0 - 2 | Сандеця Н. Сонч |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 8% |
Миедж Легница последни 12 срещи
| 2021-04-03 | Миедж Легница | 0 - 1 | Радомяк Радом |
| 2021-03-26 | Корона Келце | 0 - 0 | Миедж Легница |
| 2021-03-20 | Миедж Легница | 1 - 2 | Арка Гдиня |
| 2021-03-13 | Ресовия Жешов | 0 - 0 | Миедж Легница |
| 2021-03-05 | Миедж Легница | 3 - 0 | ГКС Белхатов |
| 2021-02-27 | Сандеця Н. Сонч | 2 - 0 | Миедж Легница |
| 2021-02-19 | Миедж Легница | 2 - 2 | Одра Ополе |
| 2021-02-05 | Миедж Легница | 1 - 0 | Хробри Глогов |
| 2021-01-30 | Миедж Легница | 2 - 0 | Гурник Полковице |
| 2020-12-12 | Заглембие С. | 0 - 2 | Миедж Легница |
| 2020-12-04 | Миедж Легница | 2 - 2 | Стомил Олщин |
| 2020-12-01 | ЛКС Лодз | 3 - 4 | Миедж Легница |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 42% | 25% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Термалика | 21 | +21 | 47 |
| 2 | Гурник Ленчна | 24 | +18 | 45 |
| 3 | ЛКС Лодз | 24 | +18 | 43 |
| 4 | ГКС Тихи | 24 | +13 | 41 |
| 5 | Радомяк Радом | 22 | +14 | 40 |
| 6 | Арка Гдиня | 22 | +7 | 35 |
| 7 | Видзев Лодз | 24 | -2 | 35 |
| 8 | Пуща Неполомице | 23 | +2 | 33 |
| 9 | Корона Келце | 23 | -8 | 32 |
| 10 | Миедж Легница | 23 | +7 | 32 |
| 11 | Одра Ополе | 23 | -3 | 32 |
| 12 | Сандеця Н. Сонч | 24 | -5 | 30 |
| 13 | Хробри Глогов | 23 | -8 | 29 |
| 14 | Стомил Олщин | 24 | -13 | 26 |
| 15 | Ресовия Жешов | 24 | -15 | 21 |
| 16 | ГКС Ястшембе | 24 | -19 | 20 |
| 17 | Заглембие С. | 24 | -11 | 19 |
| 18 | ГКС Белхатов | 24 | -16 | 16 |
Хронология на изиграните мачове
| Хробри Глогов | |
| Миедж Легница | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Хробри Глогов | Миедж Легница |
|---|---|---|---|
| 1 | Термалика | 0 - 2 | |
| 2 | Гурник Ленчна | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | ЛКС Лодз | 3 - 4 | |
| 4 | ГКС Тихи | 0 - 2 | |
| 5 | Радомяк Радом | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 6 | Арка Гдиня | 4 - 0 | |
| 7 | Видзев Лодз | 3 - 0 | |
| 8 | Пуща Неполомице | 0 - 2 | |
| 9 | Корона Келце | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Миедж Легница | - | |
| 11 | Одра Ополе | 2 - 3 | |
| 12 | Сандеця Н. Сонч | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 13 | Хробри Глогов | - | |
| 14 | Стомил Олщин | 3 - 0 | |
| 15 | Ресовия Жешов | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 16 | ГКС Ястшембе | 1 - 0 | |
| 17 | Заглембие С. | 0 - 2 | |
| 18 | ГКС Белхатов | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Хробри Глогов | Миедж Легница | |
| Позиция | 13 | 10 |
| Точки | 29 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 11 |
| Точки | 14 | 14 |
Форма в шампионата
| Хробри Глогов | Миедж Легница | |
|
Победи Равни Загуби |
8
5 10 |
8
8 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 5 |
4
2 4 |
Голове в шампионата
| Хробри Глогов | Миедж Легница | |
|
Вкарани Получени |
27
35 |
35
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
13 |
10
11 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (210) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (488) | |
| Средно голове на мач | 2.32 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.30 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.03 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 60% |
| Гол/Гол | 40% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 18% |
Хробри Глогов следващи 6 срещи
| 2021-04-17 | Термалика | - | Хробри Глогов |
| 2021-04-24 | Хробри Глогов | - | ГКС Тихи |
| 2021-04-28 | Одра Ополе | - | Хробри Глогов |
| 2021-05-01 | Хробри Глогов | - | ЛКС Лодз |
| 2021-05-08 | Стомил Олщин | - | Хробри Глогов |
| 2021-05-15 | Хробри Глогов | - | Заглембие С. |
Миедж Легница следващи 6 срещи
| 2021-04-16 | ГКС Ястшембе | - | Миедж Легница |
| 2021-04-27 | Миедж Легница | - | Гурник Ленчна |
| 2021-04-30 | Видзев Лодз | - | Миедж Легница |
| 2021-05-05 | ГКС Ястшембе | - | Миедж Легница |
| 2021-05-08 | Термалика | - | Миедж Легница |
| 2021-05-15 | Миедж Легница | - | ГКС Тихи |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 3.10 | 2.37 |
| Вероятност | 40% | 23% | 37% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 1.36 |
| Вероятност | 51% | 49% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-11 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
