Първа Лига - Полша
понеделник, 03.10.2022
17:00
17:00

Хробри Глогов

Одра Ополе
2 - 2
(1 - 2, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Глогов |
| Гост: | Ополе |
| Разстояние: | 170.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Градски стадион Глогов |
| Капацитет: | 2 895 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.60 | 3.10 | 1 | 1.36 | 1.72 | |||
| 63% | 14% | 23% | 2.05 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 74% | 26% | 51% | 49% | 29% | 71% |
Последни 10 директни срещи
| 2022-03-06 | Хробри Глогов | 1 - 0 | Одра Ополе |
| 2021-08-23 | Одра Ополе | 1 - 0 | Хробри Глогов |
| 2021-04-28 | Одра Ополе | 3 - 1 | Хробри Глогов |
| 2020-11-18 | Хробри Глогов | 2 - 3 | Одра Ополе |
| 2020-06-19 | Одра Ополе | 1 - 0 | Хробри Глогов |
| 2019-09-21 | Хробри Глогов | 3 - 2 | Одра Ополе |
| 2019-04-03 | Хробри Глогов | 1 - 2 | Одра Ополе |
| 2018-08-31 | Одра Ополе | 3 - 0 | Хробри Глогов |
| 2018-04-27 | Одра Ополе | 1 - 1 | Хробри Глогов |
| 2017-09-30 | Хробри Глогов | 2 - 0 | Одра Ополе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 6 | 7 | 5 | 3 | |
| 30% | 10% | 60% | 70% | 50% | 30% |
Хробри Глогов последни 12 срещи
| 2022-09-16 | Арка Гдиня | 3 - 4 | Хробри Глогов |
| 2022-09-12 | Хробри Глогов | 1 - 1 | Ресовия Жешов |
| 2022-09-03 | Сандеця Н. Сонч | 0 - 1 | Хробри Глогов |
| 2022-08-30 | Стомил Олщин | 1 - 3 | Хробри Глогов |
| 2022-08-26 | Хробри Глогов | 2 - 1 | Висла Краков |
| 2022-08-21 | Заглембие С. | 1 - 2 | Хробри Глогов |
| 2022-08-14 | Хробри Глогов | 0 - 1 | Подбескидзе |
| 2022-08-11 | Термалика | 3 - 1 | Хробри Глогов |
| 2022-08-06 | Хробри Глогов | 2 - 3 | ЛКС Лодз |
| 2022-07-31 | Хойничанка | 0 - 2 | Хробри Глогов |
| 2022-07-23 | Хробри Глогов | 0 - 2 | Рух Хожов |
| 2022-07-17 | Стал Жешов | 3 - 3 | Хробри Глогов |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 7 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 58% | 42% |
Одра Ополе последни 12 срещи
| 2022-09-24 | Одра Ополе | 0 - 2 | Подбескидзе |
| 2022-09-18 | Одра Ополе | 1 - 0 | Скра Ченстохова |
| 2022-09-09 | ГКС Тихи | 2 - 0 | Одра Ополе |
| 2022-09-05 | Одра Ополе | 0 - 1 | ГКС Катовице |
| 2022-09-01 | Одра Ополе | 0 - 0 | Ягелония |
| 2022-08-27 | Гурник Ленчна | 4 - 1 | Одра Ополе |
| 2022-08-21 | Арка Гдиня | 1 - 2 | Одра Ополе |
| 2022-08-13 | Одра Ополе | 1 - 1 | Ресовия Жешов |
| 2022-08-09 | Одра Ополе | 4 - 2 | Сандеця Н. Сонч |
| 2022-08-05 | Одра Ополе | 0 - 1 | Висла Краков |
| 2022-07-29 | Одра Ополе | 1 - 4 | Заглембие С. |
| 2022-07-25 | Одра Ополе | 1 - 2 | Подбескидзе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 42% | 25% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рух Хожов | 12 | +8 | 25 |
| 2 | Пуща Неполомице | 12 | +5 | 23 |
| 3 | ЛКС Лодз | 12 | +4 | 21 |
| 4 | Арка Гдиня | 12 | +6 | 20 |
| 5 | ГКС Катовице | 12 | +4 | 19 |
| 6 | Термалика | 12 | +3 | 18 |
| 7 | Стал Жешов | 12 | +4 | 17 |
| 8 | Висла Краков | 12 | +2 | 17 |
| 9 | Хробри Глогов | 11 | 0 | 17 |
| 10 | Подбескидзе | 12 | -2 | 17 |
| 11 | Заглембие С. | 12 | 0 | 16 |
| 12 | ГКС Тихи | 12 | 0 | 15 |
| 13 | Хойничанка | 12 | -3 | 14 |
| 14 | Скра Ченстохова | 12 | -4 | 14 |
| 15 | Гурник Ленчна | 12 | -1 | 11 |
| 16 | Ресовия Жешов | 12 | -5 | 11 |
| 17 | Одра Ополе | 11 | -8 | 10 |
| 18 | Сандеця Н. Сонч | 12 | -13 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| Хробри Глогов | |
| Одра Ополе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Хробри Глогов | Одра Ополе |
|---|---|---|---|
| 1 | Рух Хожов | 0 - 2 | |
| 2 | Пуща Неполомице | ||
| 3 | ЛКС Лодз | 2 - 3 | |
| 4 | Арка Гдиня | 1 - 2 | |
| 5 | ГКС Катовице | ||
| 6 | Термалика | 2 - 1 | |
| 7 | Стал Жешов | ||
| 8 | Висла Краков | 2 - 1 | |
| 9 | Хробри Глогов | - | |
| 10 | Подбескидзе | 0 - 1 | |
| 11 | Заглембие С. | ||
| 12 | ГКС Тихи | 2 - 0 | |
| 13 | Хойничанка | ||
| 14 | Скра Ченстохова | ||
| 15 | Гурник Ленчна | 4 - 1 | |
| 16 | Ресовия Жешов | 1 - 1 | |
| 17 | Одра Ополе | - | |
| 18 | Сандеця Н. Сонч |
Класиране в шампионата
| Хробри Глогов | Одра Ополе | |
| Позиция | 9 | 17 |
| Точки | 17 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 17 |
| Точки | 4 | 3 |
Форма в шампионата
| Хробри Глогов | Одра Ополе | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 4 |
3
1 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 3 |
1
0 3 |
Голове в шампионата
| Хробри Глогов | Одра Ополе | |
|
Вкарани Получени |
18
18 |
12
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
8 |
4
9 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (107) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (277) | |
| Средно голове на мач | 2.59 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.37 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.21 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 26% |
Хробри Глогов следващи 6 срещи
| 2022-10-08 | ГКС Катовице | - | Хробри Глогов |
| 2022-10-16 | Хробри Глогов | - | ГКС Тихи |
| 2022-10-20 | Погон Шедълце | - | Хробри Глогов |
| 2022-10-24 | Скра Ченстохова | - | Хробри Глогов |
| 2022-10-30 | Гурник Ленчна | - | Хробри Глогов |
| 2022-11-06 | Хробри Глогов | - | Пуща Неполомице |
Одра Ополе следващи 6 срещи
| 2022-10-09 | Одра Ополе | - | Пуща Неполомице |
| 2022-10-16 | Стал Жешов | - | Одра Ополе |
| 2022-10-21 | Одра Ополе | - | Рух Хожов |
| 2022-10-30 | Хойничанка | - | Одра Ополе |
| 2022-11-05 | Одра Ополе | - | ЛКС Лодз |
| 2022-11-12 | Одра Ополе | - | Термалика |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 3.60 | 3.10 |
| Вероятност | 63% | 14% | 23% |
| 1 @ 2.05 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.72 |
| Вероятност | 72% | 28% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.05 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Над 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Г/Г @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-03 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
