Група за Титлата - Индия
понеделник, 15.03.2021
13:30
13:30

Чърчил Брадърс

Мохамедан
1 - 4
(1 - 1, 0 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Маргао |
| Гост: | Калкута |
| Разстояние: | 1 716.8 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.30 | 3.60 | 1X | 1.28 | 1.80 | |||
| 38% | 33% | 29% | 1.28 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 66% | 34% | 42% | 58% | 23% | 77% |
Последни 3 директни срещи
| 2021-01-14 | Мохамедан | 0 - 0 | Чърчил Брадърс |
| 2013-12-15 | Чърчил Брадърс | 3 - 1 | Мохамедан |
| 2013-11-23 | Мохамедан | 0 - 0 | Чърчил Брадърс |
Чърчил Брадърс последни 12 срещи
| 2021-03-10 | Чърчил Брадърс | 0 - 3 | Гокулам Керала |
| 2021-03-05 | Реал Кашмир | 1 - 2 | Чърчил Брадърс |
| 2021-03-01 | Гокулам Керала | 2 - 3 | Чърчил Брадърс |
| 2021-02-24 | Чърчил Брадърс | 1 - 0 | НЕРОКА Имфал |
| 2021-02-18 | Ченай Сити | 1 - 2 | Чърчил Брадърс |
| 2021-02-08 | Чърчил Брадърс | 0 - 0 | Реал Кашмир |
| 2021-02-03 | Чърчил Брадърс | 0 - 0 | Айзол |
| 2021-01-29 | Чърчил Брадърс | 1 - 1 | ТРАУ Имфал |
| 2021-01-25 | Чърчил Брадърс | 2 - 0 | Судева Делхи |
| 2021-01-19 | Пенджаб | 0 - 1 | Чърчил Брадърс |
| 2021-01-14 | Мохамедан | 0 - 0 | Чърчил Брадърс |
| 2021-01-10 | Индиан Ероус | 2 - 5 | Чърчил Брадърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 7 | 5 | 2 | |
| 58% | 33% | 8% | 58% | 42% | 17% |
Мохамедан последни 12 срещи
| 2021-03-10 | Пенджаб | 3 - 3 | Мохамедан |
| 2021-03-05 | Мохамедан | 0 - 4 | ТРАУ Имфал |
| 2021-02-28 | Мохамедан | 2 - 0 | Реал Кашмир |
| 2021-02-23 | Мохамедан | 2 - 1 | Ченай Сити |
| 2021-02-18 | Айзол | 3 - 0 | Мохамедан |
| 2021-02-14 | Индиан Ероус | 1 - 0 | Мохамедан |
| 2021-02-08 | Мохамедан | 2 - 1 | Гокулам Керала |
| 2021-02-03 | Мохамедан | 0 - 0 | НЕРОКА Имфал |
| 2021-01-24 | Пенджаб | 0 - 0 | Мохамедан |
| 2021-01-19 | ТРАУ Имфал | 2 - 2 | Мохамедан |
| 2021-01-14 | Мохамедан | 0 - 0 | Чърчил Брадърс |
| 2021-01-09 | Судева Делхи | 0 - 1 | Мохамедан |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 6 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 50% | 25% |
Класиране Група за Титлата
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чърчил Брадърс | 2 | -2 | 25 |
| 2 | ТРАУ Имфал | 2 | +6 | 22 |
| 3 | Гокулам Керала | 11 | -3 | 22 |
| 4 | Пенджаб | 2 | -1 | 19 |
| 5 | Реал Кашмир | 11 | -2 | 17 |
| 6 | Мохамедан | 2 | -4 | 17 |
Хронология на изиграните мачове
| Чърчил Брадърс | |
| Мохамедан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Чърчил Брадърс | Мохамедан |
|---|---|---|---|
| 1 | Чърчил Брадърс | - | |
| 2 | ТРАУ Имфал | ||
| 3 | Гокулам Керала | 0 - 3 | |
| 4 | Пенджаб | 3 - 3 | |
| 5 | Реал Кашмир | ||
| 6 | Мохамедан | - |
Класиране в шампионата
| Чърчил Брадърс | Мохамедан | |
| Позиция | 1 | 6 |
| Точки | 25 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 4 |
| Точки | 0 | 1 |
Форма в шампионата
| Чърчил Брадърс | Мохамедан | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 1 |
0
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 1 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Чърчил Брадърс | Мохамедан | |
|
Вкарани Получени |
2
4 |
3
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
0
3 |
3
3 |
Обща статистика за Група за Титлата
| Мачове (6) | |
| Победа за домакина | 0% |
| Равен | 17% |
| Победа за госта | 83% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (21) | |
| Средно голове на мач | 3.50 |
| Домакинът е отбелязал средно | 0.83 |
| Гостът е отбелязал средно | 2.67 |
| Домакинът е отбелязал в | 50% |
| Гостът е отбелязал в | 100% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 83% |
| Над 3.5 | 50% |
Чърчил Брадърс следващи 6 срещи
| 2021-03-21 | ТРАУ Имфал | - | Чърчил Брадърс |
| 2021-03-27 | Чърчил Брадърс | - | Пенджаб |
| 2021-12-26 | Гокулам Керала | - | Чърчил Брадърс |
| 2021-12-31 | Пенджаб | - | Чърчил Брадърс |
| 2022-01-05 | Чърчил Брадърс | - | Судева Делхи |
| 2022-03-04 | Пенджаб | - | Чърчил Брадърс |
Мохамедан следващи 6 срещи
| 2021-03-21 | Мохамедан | - | Гокулам Керала |
| 2021-03-25 | Реал Кашмир | - | Мохамедан |
| 2021-12-27 | Мохамедан | - | Судева Делхи |
| 2021-12-30 | Айзол | - | Мохамедан |
| 2022-01-04 | Мохамедан | - | Сриниди Деккан |
| 2022-03-03 | Айзол | - | Мохамедан |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 3.30 | 3.60 |
| Вероятност | 38% | 33% | 29% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.80 |
| Вероятност | 63% | 37% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-15 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
