Примера - Перу
вторник, 04.10.2022
23:30
23:30

Сиенсиано

Спорт Уанкайо
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Куско |
| Гост: | Уанкайо |
| Разстояние: | 386.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Гаркиласо |
| Капацитет: | 45 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 23:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.75 | 4.33 | 1 | 1.20 | 1.90 | |||
| 43% | 26% | 31% | 1.80 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 68% | 32% | 44% | 56% | 29% | 71% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-05-16 | Спорт Уанкайо | 3 - 3 | Сиенсиано |
| 2021-08-15 | Сиенсиано | 0 - 0 | Спорт Уанкайо |
| 2020-09-29 | Сиенсиано | 0 - 0 | Спорт Уанкайо |
| 2015-09-02 | Сиенсиано | 0 - 1 | Спорт Уанкайо |
| 2015-05-06 | Спорт Уанкайо | 0 - 0 | Сиенсиано |
| 2014-11-07 | Сиенсиано | 2 - 0 | Спорт Уанкайо |
| 2014-08-09 | Спорт Уанкайо | 3 - 1 | Сиенсиано |
| 2014-04-16 | Сиенсиано | 1 - 2 | Спорт Уанкайо |
| 2014-03-02 | Спорт Уанкайо | 0 - 1 | Сиенсиано |
| 2013-07-09 | Сиенсиано | 0 - 1 | Спорт Уанкайо |
| 2013-04-14 | Спорт Уанкайо | 3 - 0 | Сиенсиано |
| 2012-10-27 | Сиенсиано | 1 - 1 | Спорт Уанкайо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 6 | 4 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 50% | 33% | 17% |
Сиенсиано последни 12 срещи
| 2022-09-17 | Сиенсиано | 2 - 2 | Мелгар Арекипа |
| 2022-09-11 | Сп. Кристал | 4 - 1 | Сиенсиано |
| 2022-09-03 | Сиенсиано | 2 - 0 | Карлос Манучи |
| 2022-08-28 | Алианса Атл. | 1 - 0 | Сиенсиано |
| 2022-08-20 | Сиенсиано | 2 - 2 | Атлетико Грау |
| 2022-08-14 | Спорт Бойс | 2 - 1 | Сиенсиано |
| 2022-08-07 | Сиенсиано | 1 - 0 | Ун. де Депортес |
| 2022-07-30 | Аякучо | 0 - 1 | Сиенсиано |
| 2022-07-27 | Сиенсиано | 1 - 1 | Бинасионал |
| 2022-07-24 | АДТ Тарма | 0 - 1 | Сиенсиано |
| 2022-07-15 | Деп. Мунисипал | 0 - 0 | Сиенсиано |
| 2022-07-10 | Сиенсиано | 2 - 0 | Ун. Сесар Вайехо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 4 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 33% | 25% |
Спорт Уанкайо последни 12 срещи
| 2022-09-28 | Спорт Уанкайо | 2 - 1 | Деп. Мунисипал |
| 2022-09-17 | Ун. Сесар Вайехо | 2 - 1 | Спорт Уанкайо |
| 2022-09-12 | Спорт Уанкайо | 3 - 2 | Ун. Сан Мартин |
| 2022-09-04 | Карлос Стейн | 0 - 1 | Спорт Уанкайо |
| 2022-08-27 | Спорт Уанкайо | 1 - 1 | Акад. Кантолао |
| 2022-08-21 | Алианса Лима | 1 - 0 | Спорт Уанкайо |
| 2022-08-14 | Спорт Уанкайо | 4 - 0 | УТК Кахамарка |
| 2022-08-07 | Спорт Уанкайо | 1 - 1 | АДТ Тарма |
| 2022-07-26 | Спорт Уанкайо | 4 - 0 | Карлос Манучи |
| 2022-07-24 | Мелгар Арекипа | 1 - 0 | Спорт Уанкайо |
| 2022-07-17 | Спорт Уанкайо | 1 - 1 | Атлетико Грау |
| 2022-07-09 | Сп. Кристал | 4 - 3 | Спорт Уанкайо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 6 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 50% | 33% |
Класиране Примера
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сп. Кристал | 12 | +14 | 28 |
| 2 | Алианса Лима | 12 | +12 | 27 |
| 3 | Атлетико Грау | 13 | +11 | 27 |
| 4 | Мелгар Арекипа | 12 | +9 | 25 |
| 5 | Ун. де Депортес | 13 | +11 | 24 |
| 6 | Ун. Сесар Вайехо | 12 | -1 | 22 |
| 7 | Сиенсиано | 12 | +2 | 19 |
| 8 | Спорт Уанкайо | 12 | +7 | 18 |
| 9 | Бинасионал | 13 | +6 | 17 |
| 10 | УТК Кахамарка | 12 | +2 | 17 |
| 11 | Алианса Атл. | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Спорт Бойс | 13 | -3 | 17 |
| 13 | АДТ Тарма | 13 | -2 | 16 |
| 14 | Акад. Кантолао | 12 | -4 | 12 |
| 15 | Карлос Манучи | 12 | -10 | 11 |
| 16 | Аякучо | 13 | -8 | 10 |
| 17 | Деп. Мунисипал | 12 | -10 | 10 |
| 18 | Карлос Стейн | 12 | -14 | 4 |
| 19 | Ун. Сан Мартин | 12 | -23 | 4 |
Хронология на изиграните мачове
| Сиенсиано | |
| Спорт Уанкайо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Сиенсиано | Спорт Уанкайо |
|---|---|---|---|
| 1 | Сп. Кристал | 4 - 3 | |
| 2 | Алианса Лима | 1 - 0 | |
| 3 | Атлетико Грау | 2 - 2 | |
| 4 | Мелгар Арекипа | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Ун. де Депортес | 1 - 0 | |
| 6 | Ун. Сесар Вайехо | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Сиенсиано | - | |
| 8 | Спорт Уанкайо | - | |
| 9 | Бинасионал | 1 - 1 | |
| 10 | УТК Кахамарка | ||
| 11 | Алианса Атл. | ||
| 12 | Спорт Бойс | ||
| 13 | АДТ Тарма | ||
| 14 | Акад. Кантолао | ||
| 15 | Карлос Манучи | 2 - 0 | |
| 16 | Аякучо | ||
| 17 | Деп. Мунисипал | ||
| 18 | Карлос Стейн | 0 - 1 | |
| 19 | Ун. Сан Мартин |
Класиране в шампионата
| Сиенсиано | Спорт Уанкайо | |
| Позиция | 7 | 8 |
| Точки | 19 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 13 |
| Точки | 12 | 3 |
Форма в шампионата
| Сиенсиано | Спорт Уанкайо | |
|
Победи Равни Загуби |
5
4 3 |
5
3 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 0 |
1
0 4 |
Голове в шампионата
| Сиенсиано | Спорт Уанкайо | |
|
Вкарани Получени |
14
12 |
21
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
10
5 |
5
8 |
Обща статистика за Примера
| Мачове (117) | |
| Победа за домакина | 56% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 21% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (314) | |
| Средно голове на мач | 2.68 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.70 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.98 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 73% |
| Над 2.5 | 51% |
| Над 3.5 | 29% |
Сиенсиано следващи 6 срещи
| 2022-10-07 | УТК Кахамарка | - | Сиенсиано |
| 2022-10-17 | Сиенсиано | - | Алианса Лима |
| 2022-10-20 | Акад. Кантолао | - | Сиенсиано |
| 2022-10-24 | Сиенсиано | - | Карлос Стейн |
| 2022-10-30 | Ун. Сан Мартин | - | Сиенсиано |
| 2023-01-14 | Куско | - | Сиенсиано |
Спорт Уанкайо следващи 6 срещи
| 2022-10-10 | Спорт Уанкайо | - | Бинасионал |
| 2022-10-15 | Алианса Атл. | - | Спорт Уанкайо |
| 2022-10-19 | Спорт Уанкайо | - | Аякучо |
| 2022-10-25 | Ун. де Депортес | - | Спорт Уанкайо |
| 2022-10-29 | Спорт Уанкайо | - | Спорт Бойс |
| 2023-01-22 | Ун. Сесар Вайехо | - | Спорт Уанкайо |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 3.75 | 4.33 |
| Вероятност | 43% | 26% | 31% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 1.90 |
| Вероятност | 57% | 43% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.90 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.90 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-04 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
