Серия А - Еквадор

неделя, 12.02.2017
17:00
Клан Хувенил

Клан Хувенил

Макара Амбато

Макара Амбато

0 - 2
(0 - 0,  0 - 2)
Инфо
Град
Домакин: Санголки
Гост: Амбато
Разстояние: 103.4 км
Стадион
Стадион: Руминахуй
Капацитет: 8 000
Снимки: Гугъл карта
Начален час
Час: 17:00 (12:00 местно време)

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
2.11 3.14 3.22 1 1.31 1.64
40% 29% 31% 2.11 62% 38%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.36 2.92 2.12 1.64 3.79 1.23
0% 100% 25% 75% 0% 100%

Директни срещи

Няма данни в системата

Клан Хувенил последни 2 срещи

2017-02-04 У. Католика Кито 5 - 1 Клан Хувенил
2017-01-29 Клан Хувенил 0 - 0 ЛДУ Кито

Макара Амбато последни 12 срещи

2017-02-06 Барселона СК 1 - 1 Макара Амбато
2017-01-29 Макара Амбато 0 - 0 Фуерса Амария
2013-12-08 Макара Амбато 2 - 2 Барселона СК
2013-12-01 Ел Насионал 2 - 0 Макара Амбато
2013-11-27 Макара Амбато 2 - 1 Манта
2013-11-23 ЛДУ Лоха 4 - 1 Макара Амбато
2013-11-10 Макара Амбато 2 - 0 Инд. дел Вале
2013-11-03 Депортиво Кито 3 - 0 Макара Амбато
2013-10-27 Макара Амбато 0 - 4 Емелек Гуаякил
2013-10-20 Депортиво Кеведо 1 - 0 Макара Амбато
2013-10-03 У. Католика Кито 1 - 1 Макара Амбато
2013-09-29 Макара Амбато 1 - 1 Деп. Куенка
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 10 5 3
17% 42% 42% 83% 42% 25%

Класиране Серия А

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 У. Католика Кито 3 1 2 0 8 4 +4 5
2 Фуерса Амария 2 1 1 0 3 0 +3 4
3 Делфин Манта 2 1 1 0 2 0 +2 4
4 Инд. дел Вале 1 1 0 0 1 0 +1 3
5 Барселона СК 2 0 2 0 2 2 0 2
5 Емелек Гуаякил 2 0 2 0 2 2 0 2
7 Макара Амбато 2 0 2 0 1 1 0 2
8 Гуаякил Сити 2 0 2 0 0 0 0 2
9 Деп. Куенка 2 0 1 1 1 2 -1 1
10 ЛДУ Кито 2 0 1 1 0 2 -2 1
11 Ел Насионал 2 0 1 1 1 4 -3 1
12 Клан Хувенил 2 0 1 1 1 5 -4 1

Хронология на изиграните мачове

Клан Хувенил   
Макара Амбато   
Домакин   
Гост   

Мачове Домакин/Гост

Отбор Клан Хувенил Макара Амбато
1 У. Католика Кито    
2 Фуерса Амария    
3 Делфин Манта    
4 Инд. дел Вале    
5 Барселона СК   1 - 1
5 Емелек Гуаякил    
7 Макара Амбато   -
8 Гуаякил Сити    
9 Деп. Куенка    
10 ЛДУ Кито 0 - 0  
11 Ел Насионал    
12 Клан Хувенил -  

Класиране в шампионата

  Клан Хувенил Макара Амбато
Позиция 12 7
Точки 1 2
  Домакин Гост
Позиция 8 3
Точки 1 1

Форма в шампионата

  Клан Хувенил Макара Амбато
Победи
Равни
Загуби
0  
1  
1  
0  
2   
0  
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
0  
1  
0  
0  
1  
0  

Голове в шампионата

  Клан Хувенил Макара Амбато
Вкарани
Получени
1   
5      
1   
1   
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
0   
0   
1   
1   

Обща статистика за Серия А

Мачове   (12)
Победа за домакина 25%
Равен 67%
Победа за госта 8%
Изиграни мачове 100%
Голове   (22)
Средно голове на мач 1.83
Домакинът е отбелязал средно 1.17
Гостът е отбелязал средно 0.67
Домакинът е отбелязал в 58%
Гостът е отбелязал в 50%
Гол/Гол 42%
Над 1.5 58%
Над 2.5 25%
Над 3.5 17%

Клан Хувенил следващи 6 срещи

2017-02-24 Фуерса Амария - Клан Хувенил
2017-03-04 Клан Хувенил - Барселона СК
2017-03-11 Деп. Куенка - Клан Хувенил
2017-03-18 Клан Хувенил - Ел Насионал
2017-03-26 Клан Хувенил - Гуаякил Сити
2017-04-09 Емелек Гуаякил - Клан Хувенил

Макара Амбато следващи 6 срещи

2017-02-25 Макара Амбато - Деп. Куенка
2017-03-04 Емелек Гуаякил - Макара Амбато
2017-03-12 Макара Амбато - Ел Насионал
2017-03-17 Делфин Манта - Макара Амбато
2017-03-26 Макара Амбато - Инд. дел Вале
2017-04-09 Гуаякил Сити - Макара Амбато

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 2.11 3.14 3.22
Вероятност 40% 29% 31%
1 @ 2.11
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.31 1.64
Вероятност 62% 38%
1X @ 1.31
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.36 2.92
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   2.12 1.64
Вероятност   25% 75%
Под 2.5 @ 1.64
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   3.79 1.23
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   1.89 1.81
Вероятност   45% 55%
Без @ 1.81

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2017-02-12 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Get it on Google Play